Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Nůžek chybí 11, lilií asi 2500, dneska by to mělo být z krku. Nějak mě tahle akce nebaví...i když ji udělám v předstihu (jako většina zde diskutujících), tak to nějak není ono. Modrásky mám tři - i když mne štve, že nic nedávají, tak by mne asi nevytrhly (pomohly by, to jo, ale nespasily), JC nemám ani jednoho, legendu na stromě moudrosti mám na max, to jo. Jinak jsem zvyklá, že co si na farmičce neodpracuju (pidipole a většinou ručně, kombajn nekupuji, většinou stačí kupóny z akcí nebo kombajny z úkolů v družstvu), to prostě nemám. Tak krásný slunečný den všem famářům:)a a ať vám to odsejpá:).
     
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké sluníčkové ráno všem, tak se taky připojuji k těm co mají hotovo po ranní sklizni. Můj osobní názor je, že to padalo o něco lépe než jindy-normálně končím až pátý den a teď už třetí. Akci jsem nijak nehrotil, přes noc karafiáty a na baha kombinace zázvoru s trávou a přes den akční 2-3 otočky podle toho jak jsem to stihl. Takže věřím, že i většina z vás tuto akci dokončí, hlavně se nenervovat, že toho padá málo-i se málo dodává. Tak ať se Vám daří a hezký den přeji
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec jsem dal ještě tajemno včera večer, takže už mám odkryto! Potěšil růžový ovčín a jeřáb xl, jinak nic moc. Bohužel ani labuť či vydra nikde, takže seznam chybějících věcí se ztenčil jen o ten jeřáb xl ;).

    ovčín IV: Růžový
    želva

    ježek
    žába
    vlk
    kivi
    žlutá kozí mlékárna
    oranžová výrobna lanýžů

    vrba
    jeřáb xl
    javor japonský xxl
    olivovník xxl


    buddhova ruka xxl
    liči xxl
    rohovník xxl

    rohovník xl​
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Nekňučte, já také nemám labutě. Napadaly mi samí včely, vejce, a podobně. přesně to co už nepotřebuji a mám v lepším provedení. A to samé je se stromami. Takže je to všude jak přes kopírák.:cry:
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké slunné Velikonoce,také bez nákupu hotovo,honba za nůžkami skončena a moc mě zklamalo ukončení honby za vajíčkama -žádný ohnostroj?Musela jsem znovu skouknout jestli mám vše odfajfkováno:)Sbírání vajec v minulosti bylo zábavnější aspoň pro mě:)Všem kterým to ještě nenapadalo přeji hodně štěstí i v odtajňování TS:)
     
  6. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Dobré ráno s letním časem všem.............xD tak z karafiátů mi spadli 3 nůžky a to jsem tam měla i chlívky a stromy ,, tak i to už selhalo >:(, ale to neva jedeme dál ,dál dál ...........dopěstovat lilie to je č. 1 :cry::cry:tak krásnou sluníčkovou neděli;)
     
  7. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdarec, tak už jen 5500 kytek a 54 nůžek, stále jsem v klídku, pěstuju jen s vodou na baha a hl. louce a po pár políčkách na ostatních, hnůj je velmi napálen, tak radši prodávám. Všem přeji krásné velikonoční svátky :) a nám ženštinám hlavně bezbolestné ;)!!
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
  8. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    Na této farmě čekám až se vzbudí sousedé:)Poslední 4 nůžky a bude hotovo,honba za nůžkama skončí :)přeji hezké Velikonoce:)
     
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky všem.
    Nůžky už nechybí,jen asi 5500 lilií.Ze 4 labutích chlívků ani jedna labuť a stromky taky nic.Ty na baha snad vyjdou lépe.
    Tak labutě asi půjdu nakrmit k tůni a zkusím je přemluvit,aby alespoň jedna přišla na mojí farmu.Mají to asi 300 metrů,tak by mohli zaskočit na návštěvu.
    Přeji krásné a slunečné Velikonoce.
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ahojda "rebelka1958"

    Doufám že pomohlo aspoň trošku..?
     
  11. Infekce

    Infekce Zelenáč fóra

    me pada z kazgeho pole dvoje nuzky,,,,no co to je
     
  12. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Ahojky všem ............:D tak mi chybí 9 nůžek a 5500 lilii a konečně to skončí ........Tentokrát se mi tato akce moc nelíbila chyběli mi tam zajíčci, kuřátka, kačenky, beránci no to co prostě k velikonocům patří, mazanec mohl klidně vyskakovat místo nůžek :p ..............A to mě ještě čeká tajemno xDxD naději si nedělám , ale štěstí chodí dokola a sedne občas na vola xD tak hezkou a klidnou velikonoční neděli všem;)
     
  13. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Přeji krásné sváteční ráno,
    po ranní sklizni úspěšně napadaly nůžky a akci mám hotovou, ale za mě palec dolů - nemělo to žádnou šťávu - dost nuda :wuerg:
     
  14. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce hotová.Na noc jsem nasadila na velké pole begonie a z nich napadalo 30 nůžek-rekord.Vypadá to,že popustili otěže.Lamentování konečně zabralo.Pozdě ale přece.>:(xD:D:cry:
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Včera poobede som akciu ukončila, teraz som bola fakt vďačná za možnosť pracovať v skleníku a vytuniť si karafiáty. Obetovala som pár desiatok SH a z pohopolí mi karafiáty dodali dostatok nožníc. Keď sa prirátali aj tie darované od mojich zlatých susedov, tak padátka neboli problém. Na pestovanie ľalií som dočasne zrušila všetky chlieviky a nechala len stromy. Pestovalo sa teda na všetkých dostupných plochách a pekne to pribúdalo. Vcelu pohodičková akcia bez nervákov a kupovania nedostatkových vecí - dokonca aj sliepočky boli z vlastného odchovu.

    Všetkým farmárom, farmárkam i farmárčatám želám
    krásnu Veľkonočnú nedeľu
    a zajtrajšok si užite, nech je na čo spomínať ;).
     
  16. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    JONSDORF: Tak já ti moc a moc děkuji jsi borec ;) moc jsi mi pomohl už mám 250 nůžek jupíííííííííííííííííxDtak teď už dopěstuju jen kytky a bude hotovo KRÁSNÉ VELIKONOCE :pxD
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nazdárek vespolek
    velikonoční lilie: Mám 15005. Ideální stav 7005. Plním na 214,2% Hotovo 100%
    nůžky : Mám 240. Ideální stav 117. Plním na 205,1% Hotovo 96%

    vypadáto že karafiáty a zázvor v noci zabral těch 10 kousků už snad doskáče:pxDdle farmsčotu je na to času dost ještě nejsme ani za půlkou akce tak nebrblat a makat xD
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Po ránu docela slušná sklizeň střihátek, chybí posledních pár nůžek a jedna otočka lilií. Z tajemnic kompletní sada lištovek. Nechal jsem si na baha jen jednu garcinii, abych měl pocit něčeho "nového". Ještě mě čeká jedna sada TCH, už by se mohlo usmát štěstí i na mě 8).
     
  19. mickalka01

    mickalka01 Pisálek fóra

    Krásný den, lilie už skoro budou komplet jen nůžek chybí 117ks.Ale jsem optimista a věřím že to stihnu...Všem kteří mají hotovo gratuluji, kdo čeká na nůžky, nebojte času ještě zbývá dost.
    Veselé Velikonoce
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Přeji krásnou velikonoční neděli!

    Tak jsem u ranní kávy pročetla forum a je krásné sledovat, jak pesimisticky laděné sobotní příspěvky se mění v příspěvky typu hotovo, chybí už jen ...... Ona to většina hráčů nakonec vypěstuje a většině hráčů ty nůžky vypadají a je přeci úplně jedno, zda- li má hotovo hned druhý den a nebo hodinu před koncem. Radost z dokončené akce je nakonec u všech.

    Dokonce se některým daří i v tajemnicích. Gratuluji.... Já jsem tajemné chlívky dala před chvíli a protože je krásně a chystáme se někam do přírody na "keškobraní", tak je odtajním pravděpodobně až večer. Nic zvláštního však neočekávám, pak nebude i zklamání.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.