Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Druid.Panoramix,

    stačí si v nastavení hry zapnout animace a pak ti kanóny určitě budou fungovat.
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD casey27 - asi těch novinek bude víc ... právě nás (tedy BigPoint) koupili Číňani - viz ofiko oznámení ... ale k akci - klasika, což mě nyní těší, nebo o velikonocích skutečně nebudu stále u PC, ale naplánuju si to tak, abych se dostávala alespoň ke sklizním bez větších prostojů ...
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pajda361 - díky, už to fachá.... kdysi jsem to vypnul, když byl Den vody a celá farma byla jako by pod vodou. Holt hlava děravá, zapomněl jsem to po ukončení akce zapnout. :D
     
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    takova hloupa hodina zitra nevypěstuju nic mam odpolední :(
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Velikonoční akce vypadá dobře, udělám menší změny a hurá na to;):)
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Zdravím.

    Tak si myslím, že akci si užijeme všichni. Nižší lvl mají možnost si snad v "poklidu" přijít na celkem slušné odměny.
    Doufám, že padátka budou v poklidu padat dobře a ze všeho. Je jich potřeba podezřele málo. Snad budeme mile překvapeni.
    Pěknou hru a zítra hurá na akcičku.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,už se těším ;)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tato akce je mi nějak podezřelá, hlavně kvůli tomu Co je potřeba + Co můžeme získat
    Přijde mi to ňáký moc jednoduchý.

    Uvidíme co se z toho vyklube.
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    pajda361 : Díky za upřesnění. V minulých dnech probleskly na fóru spekulace, že by to mělo být jenom z polí. Tak proto jsem se ptal. Uvidíme jak to bude padat, jak bude nastavená pravděpodobnost vypadávání od RT. Trochu zaráží, že akce je střední obtížnosti při takovém čase, době růstu akční, počtu akční a počtu vypadávátek. Jsem zvědavý zda mi konečně padne labuť nebo vydra
     
  10. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Hody, hody doprovody již jsme nasbírali plno vody,
    nyní sbíráme vajíčka - bude to přece pro nás pohodička.
    Vypadávátka mne stále trápí,
    rozpěstování rostlin mi vše zkrátí.
    Stonek v nebíčku mi bude odměnou
    za všechnu tu práci úmornou.

    "Nebrbeljme", "nemudrujme" - tak jako vždy se to akce pustíme. Trošku sluníčka by to vážně chtělo. Již se těším.
    Krásný den přeje farmářka z Tlumačova (Otrokovice)
     
  11. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    myslím, že jde o pohodovou akci kterou by mohli udělat v pohodě i hráči v nižších levlech
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ja to vidím tak že rozpestujem na normálnych poliach a potom dám poho pole. Ak stihnem stihnem a ak nie aspoň budem mať čas na rodinu. Kombajn si ušetrím na inú akciu.
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce vypadá na pohodu :pna výsledky z TCH a TS bych moc nespoléhal, jak jsem psal již kdysi jsou to TCH a TS druhé kategorie, co by člověk taky zadarmo chtěl že?:DMi tedy, pokud si ještě pamatuji, z těchto soutěžních TCH a TS nikdy nic pořádného nedoraziloo_O
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Teraz dumám nad akciou či ju robiť alebo ee.Zase tajné labute?Hm-hm.Aby neboli s nich ako minulú akciu oranž.bobry,žltá kozia mliekareň a sadenice:mišpuľa a podobné blbosti.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci snad pochopí i neandrtálci , takže zbejvá napěstovat krapet akční plodiny a nasbírat trocha padátek! Akorát mně mrzí, že dekorace nejsou tentokrát 2x!
    Takže jak by řekli soudruzi v Pekingu:
    無論你飛! !:eek:xD
     
  16. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Jsem rád, že akce nevypadá na uštvanou honičku. Člověk by měl o svátcích dělat i něco jiného, než jen sedět u kompu a sadit a sklízet a sadit a sklízet a sadit a sklízet ;) Já do akce jdu (jako do každé), co zvládnu, to zvládnu, hroutit se nebudu.
    Hezké Velikonoce všem! :):):)
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kaolíne kam poletíme tedy jestli googl makal dobře?xD
    nebo takhle 無論是蒼蠅!(ať už to létá)
     
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Už se těším. Vše potřebné mám ve skladu, dám jen teď šeřík. Jsem optimista, že vše napadá, nebudou kroupy, nespadne internet, kocour mi nebude dloubat písmena z klávesnice, případně vypínat čudlík k bezdrátovému připojení. A jsem ještě větší optimista, že vypadne vydra a jezevec a dřín....... a myslím, že to je asi tak všechno. A dělo je moc pěkné a další řádek do stonku já moc ráda, to je velmi příjemný bezpracný zisk. Všem přeju hodně úspěchů a pěkné velikonoce.
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Nu, do akce jdu. Tohle je teprve moje druhá velikonoční a hned tolik přepěkných odměn - SK,SH, ZH a ty UH také ujdou. Stonek sice nedává TBZ(pokud jsem něco nepřehlédla), ale za to dává Krejcárky a dost BZ. Každé BZ, na kterém nemusím makat, je dobré...Doufám, že u hry alespoň udělám dvouletku, teď když dorazili synové Veliké země!8)
    PS: jé, Katul, ty mi koukáš do stodoly - to vše také potřebuji... a TS a TCH na mne hází bobek
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nepoletíme nikam! Lítat to bude z polí!xD No, ikdyž...........
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.