Hon na vajíčka (24.3. - 30.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Hon na vajíčka ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 24.3. od 14:00 hod. a končí 30.3. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodinu dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Velikonoční lilie
    [​IMG]
    Základní čas: 5:00 hod.
    Základní zisk: 52 BZ/52 TBZ
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé velikonoční lilie vyměněny 1 ks = 3 BZ + 2 kr.

    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Zahradnické nůžky
    [​IMG]
    Kouzelný strom nebude po dobu akce při své sklizni poskytovat zahradnické nůžky.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 6 FL
    [​IMG] = 75 FL
    [​IMG] = 135 FL
    [​IMG] = 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé zahradnické nůžky vyměněny 1 ks = 10 BZ a 10 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    60x velikonoční lilie
    10x zahradnické nůžky
    50x superhnojivo

    Střední velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,99 €
    [​IMG]
    150x velikonoční lilie
    40x zahradnické nůžky
    125x superhnojivo

    Velký velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    [​IMG]
    400x velikonoční lilie
    90x zahradnické nůžky
    300x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit, jak vše dodávat...
    [​IMG]

    Na začátku akce máme přístupnou pouze jednu část zahrady, splněním úkolu prostřednictvím tlačítka Prohledej oblast plníme jednotlivé úkoly a tím odemykáme sousední části zahrady a postupujeme dál. Jakmile prohledáme všechny části ve vnitřním okruhu ohraničeném plotem, zpřístupní se nám vnější okruh a část uprostřed. Některá pole v této části nevyžadují dodání žádných položek, pouze stačí vyzvednou si odměnu pomocí tlačítka Seber vejce.

    Pro větší přehlednost si jednotlivé části zahrady očíslujeme a ukážeme si směr, jakým se dá postupovat:
    [​IMG]

    1. část
    Dodej: 800x salát
    Odměna: Hon na vajíčka - nálepka
    [​IMG]

    2. část
    Dodej: 1500x mrkev
    Odměna: 2x mrkvovo-jablečná směs

    3. část
    Dodej: 2000x velikonoční lilie
    Odměna: 20x superkrmivo

    4. část
    Dodej: 100x slepice
    Odměna: 40x superhnojivo

    5. část
    Dodej: 200x vlašský ořech
    Odměna: Na hlavu
    [​IMG]
    co 11:30 hod. 615 BZ/TBZ, velikost 1x1

    6. část
    Dodej: 65x zahradnické nůžky
    Odměna: 4x Podivuhodný výběh “Labuť”

    7. část
    Dodej: 120x jablko
    Odměna: 4x Podivuhodný strom “Yukon”

    8. část
    Dodej: 600x orchidej
    Odměna: 2x kupón na pomocníky (12 hod.)

    9. část - zpřístupní se po splnění částí 1. - 8.
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: Zakopaný poklad
    [​IMG]
    co 11:30 hod. 2550 BZ/TBZ, velikost 2x2

    10. část - zpřístupní se po splnění částí 1. - 8.
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: 4x Podivuhodný bahama strom “Tahiti”

    11. část
    Dodej: 2500x velikonoční lilie
    Odměna: 50x Zuzino superhnojivo

    12. část
    Dodej: 85x zahradnické nůžky
    Odměna: 40x superkrmivo

    13. část
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: 5x párty lístek

    14. část
    Dodej: 3500x velikonoční lilie
    Odměna: 10000 TBZ

    15. část
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: Kanon na vajíčka!
    [​IMG]
    co 11:30 hod. 655 BZ/TBZ, velikost 1x1

    16. část
    Dodej: 100x zahradnické nůžky
    Odměna: 30000 BZ

    17. část
    Dodej: 3000x velikonoční lilie
    Odměna: 4x Podivuhodný výběh “Safír”

    18. část
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: Vajíčko v trávě
    [​IMG]
    co 11:30 hod. 1350 BZ/TBZ, velikost 1x2

    19. část
    Dodej: 600x šeřík
    Odměna: 80x superhnojivo

    20. část
    Dodej: 4000x velikonoční lilie
    Odměna: 30x Zuzino ultrahnojivo

    21. část
    Dodej: nejsou požadovány žádné položky
    Odměna: řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 8000 BZ, 12000 kr., další aktivace 14:00 hod.

    Co je potřeba:
    15000x velikonoční lilie, 250x zahradnické nůžky, 800x salát, 1500x mrkev, 600x orchidej, 600x šeřík, 200x vlašský ořech, 120x jablko, 100x slepice

    Co můžeme získat:
    30000 BZ, 10000 TBZ, 60x superkrmivo, 120x superhnojivo, 50x Zuzino superhnojivo, 30x Zuzino ultrahnojivo, 2x mrkvovo-jablečná směs, 2x kupón na pomocníky (12 hod.), 5x párty lístek, 4x Podivuhodný výběh “Labuť”, 4x Podivuhodný výběh “Safír”, 4x Podivuhodný strom “Yukon”, 4x Podivuhodný bahama strom “Tahiti”, nálepka, Zakopaný poklad, Na hlavu, Kanon na vajíčka!, Vajíčko v trávě, řada na magickém stonku
     
  2. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak, ten kanón na vajíčka v odmenách je úplne že super.. dobre som sa pobavila xDxDxD akcia vyzerá dobre, tak hor sa zajtra do toho... :)
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    z čeho všeho budou padat zahradnické nůžky? 250 ks je docela málo v porovnání s ostatními akcemi, tak jsem zvědavý v čem bude fígl.
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hojky, asi vynecháme, stonek bez BBZ, tajemnosti v odměnách, rozmyslíme uvidíme. Počet není tak šílený, horší jsou ty slepice, zvířátka mám ale asi nedám. Návod jak na to je hezký, pro mě na nic, prostě je lepší si sáhnout než číst. Aspoň si farma odpočine, nemám sýry ani myšky, ale jak se známe tak to možná bude jinak. Dá se stihnout i se zpozděným startem, možná se nechám strhnout davem ale tentokrát nic moc. Chybí dost zvířat tak bude oddychovka a množení na farmě. Já -farmářka- říkám ne, co řekne farmář poznám podle vzkazu ;).
     
  5. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    tohle vypada na pohodovou velikonocni parbu :) jsem zvedav co mi vypada za staje a stromy a jestli neco budu moct nechat na plose... to je vzdy takove teseni se... a pak to prekvapeni, kdyz padne neco z toho co jsem jeste nemel.
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bropyk: Ahoj nůžky budou vypadávat ze všeho (kromě dekorací) a není to první akce, kdy je počet vypadávátek záležitostí jedné sklizně. Zřejmě jde RT takto "na ruku" hráčům co si neustále stěžovali že jim to nepadá ,-) Tak to bude jen o napěstování. Spíš se trochu pozastavuji nad kouzelným stromem... nějaká novinka?
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pekne pro nizke lvl, slusne odmeny, zbytek nuda.
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Casey27 : asi jsem jsem slepý, ale kde jsi vyčetl, že ze všeho. Já jsem vyčetl, že všude, ale že ze všeho nemůžu najít ať se snažím sebe víc :(
     
  9. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    tak to já jsem taky zvědavý kde je zakopaný pes...nebo je tam chyba v množství.
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce plním vskutku rád , jsem s nimi kamarád! A pro kámoše vše, i když ten požadavek 100 slepic je fakt hraniční. Nu což, anakondy si mohou počkat... Pěkná oddychovka - však jsem také v práci v pátek a v sobotu noční. Pětihodinovka se pěstí lépe než jiný, vyšší čas.
     
  11. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Do akce jdu na 100%...chci ten stonek. Dostávat pravidelně 12.000 K zadara je fajn. Mám komplet vše...slepic 510, takže pohoda.
    A ten kanon nemá chybu..ten taky chci :))
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce vypadá pohodově a to že kouzelný nebude dávat nůžky, je možná kvůli těm, co ho nemají, aby jim to nebylo líto. Těch 250 kusů nůžek je opravdu málo s porovnáním s ostatními akcemi, ale je otázka, kolik nám jich vypadne: Pochybuji o tom, jak někdo psal, že je to otázka jedné sklizně!!! Ale nechme se překvapit a zítra hurá v předstihu na velikonoce!;););)
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji hezký a pohodový den kolegyně a kolegové farmáři,
    tak jsme se dočkali notiček pro novou akci, tentokrát Velikonoční. Akce vypadá snadno, na pohodu jako všechny předchozí, tak snad nikdo nezabloudí ve 4.místnosti ( tedy v tomto případě na zahradě) - obrázek k akci je jasný a zřetelný a věřím, že i Forrest Gump by ho pochopil. Trošičku se mi zdá, že úroveň možných výher šla trošku dolů, ale třeba je to jenom moje zdání anebo jsme se namlsali u předchozích akcí ( a po žranici holt přichází půst). Co se mi moc líbí je Vajíčkový kanón, bude to další do sbírky, jen mě mrzí, že tady krásně funguje a zapleská mi celý monitor.... ale v reálu mi ani jeden z kanonů nefunguje ( takže buď jsem přehlídl nějaké upozornění anebo nemám v PC něco, co bych tam měl mít, aby podobné věci fungovaly - snad by mi nějaký šikula dokázal poradit) a to je škoda. Ještě mě mrzí, že tam nebudou ti sympatičtí zajíčkové jako vloni a že řádek na stonku nebude k BZ a TBZ přidávat nějakého toho vyšlechtěného zajíčka, když už jsou ty Velikonoce. ;)
    Takže přeji všem hladký průběh dodávek, úspěšnou přípravu na akci a hodně zábavy. Na mody bych pak měl jednu připomínku, zda by tyto texty nemohly být zvýrazněny červenou barvou a tučným písmem a podtrženě. ;)

    Text 1: Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Text 2: Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Zahradnické nůžky
    [​IMG]

    Děkuji.

    bropyk - proč za tím hledáš nějaký fígl? Prostě virtuál, zítra od 14:00 se přesvědčíš sám a uvidíš jestli tam nějaký je anebo nikoliv. Informace nemusí být kompletní, jak tu už bylo jednou naznačeno a buď se to upřesní anebo ne, právě proto se to dává s takovým časovým předstihem, aby bylo možno reagovat na možné změny. ;)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát začnu pěstovat i když nevím, jak to budu zvládat, bo sobota a neděle je pasé. Chtěla bych toho do pátku udělat tedy co nejvíce a pak až po neděli. Asi budu muset ubrat stromy, je těch rostlin opravdu dost. Ale už jsem se těšila po vynechání minulé akce. Je to třeba odpočnout a pak začít akce nanovo¨. Příprava nebude žádná, padátek je opravdu maličko
    :music:
    Druide - kanony fungují jen při ruční sklizni, ne kombajnem
     
  15. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Tiše jsem doufala, že akce bude nepodobná všem v poslední době...
    Nevadí, jdu do toho a budu se zase dobře bavit...hlavně tady na fóru z forů ostatních.
    Přeji všem, ať padají padátka a nepadáme na mysli...
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bropyk: Beru to tak, že než se začaly vypadávátka rozlišovat z čeho budou padat, tak pokud to bylo ze všeho nebylo konkrétně uvedeno. Stejně to bylo i u minulé akce... než pajda doplnil. Je to prostě logika... ano samozřejmě to není černé na bílém, ale dá se to předpokládat.
     
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak hlavně že nemusíme chodit co hodinu a půl na farmu sbírat vejce ....... Toho jsem se bála nejvíc.

    60x superkrmivo, 120x superhnojivo, 50x Zuzino superhnojivo, 30x Zuzino ultrahnojivo - tak to je docela slušná odměna

    řádek v nebi co 14 hodin se mně už líbí méně, to ho vlastně budu sklízet 1x za den, o tajemnicích raději nemluvím, výsledek nejistý, ale předpokládám, že zas vše do lišty.

    Ale tentokrát není zapotřebí nic ve mlýně mlít a padátek celkem poskrovnu, uvidíme, jak bude nastaveno to náhodné číslo. Ale snad než se napěstuje 15 tis. akční plodiny už nůžky budou sesbírány i bez pomoci kouzelného stromu, který nic tentokrát nebude dávat.

    A nejlepší jsou ty úkoly, kde nejsou požadovány žádné položky. Jaký mají význam, odměna mohla být bohatší v jiném úkole.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bropyk,

    pokud mají padátka padat ze všeho, tak většinou není v ofi upřesnění z čeho to bude padat. Minule jsem upřesnění doplnil, ale tak nějako bych na to musel myslet akci co akci, takže jsem to tentokrát do obdrženého textu nedopisoval.
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dobrá tak do toho půjdem:pvypadávátek celkem málo uvidíme zaftra ve 2 až sklidíme jak to bude padat:p

    slepice 8407 -ale stejnak 100 dát no já nevím já jsem děsnej hamoun:music:
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já to beru tak pokud tam není psané z čeho budou padat padátka tak budou padat ze všeho a v tom malém množství nůžek aby tam nebyla chyba nějak se mi to nezdá jinak akce super
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.