Hojnost zábavného farmaření! (3.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Novinky na farmě a já spíš čekám Protěžové údolí ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechápu!
    Zbytečně vynaložená energie.:wuerg:
    Prosím raději vylepšit a opravit věci na farmě!:eek:
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Teprve nedávno jsem zjistila, že tyhle nové výběhy nepatří do Protěžového údolí, ale na farmu. :p Za sebe nějak úplně nevidím důvod, proč je pořizovat.o_O
    Ale grafiku mají pěknou, to jo.
     
  5. mira0709

    mira0709 Pisálek fóra

    Veď to neni kam davať ,keď chcem aj chovať aj pestovať a pritom neminať peniaze
     
  6. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Sú to zvieratá s vysokou protihodnotou, som zvedavá do akých čísiel sa tento rok vyšplhajú Dožinky ;)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vůbec netuším proč pořád přidávají nový chlívky. Vždyť musí sami vědět že to nedává smysl.
    Upřímně už tyhle novinky tak 5 let nechápu.
     
    fujtajblinka, modro.ocko22 a dinoalesi tohle ocenili.
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Protěžové údolí je kde?Jak je ta lanovka?
     
  9. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    No,možná je to zbytečné,ale je to hra.Trochu změny neškodí.Každý se může sám rozhodnout,jestli chce vyzkoušet něco nového.Já tedy do toho půjdu. :);)
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana151049, ano je to ta lanovka. FAQ k Protěžovému údolí nalezneš >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    sovicka64, dinoalesi a DANKA722 tohle ocenili.
  11. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Ahojky lidičky,ano,farma má spoustu chyb,které mě mrzí.Radši bych místo Protěžového údolí brala vychytat mínusy,mám ho,ale nechodím tam,ale...když jsou to zvířátka na farmu,tak jasně,že beru a všemi deseti:inlove:
    Mají krásnou grafiku,protihodnota taky super a abych si užila tu grafiku,nedám je do zvěřince,ať vím co dělají samostatně a půjdou rovnou na políčko:inlove:
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si je pořídím, sice v omezeném množství, taky to není kam dávat, protřídím mýtinu s produkty a krmnou zvěří na ty produkty, ale ta protihodnota... Už se těším, až stihnu ten šťastný den, kdy to bude násobeno...
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Rozhodně si je pořídím - při poslední šlechtitelské akci stačilo pár zvířat tam, kde jindy člověk vrazil šlechtěnce s vysokou protihodnotou a nebo, hafo a hafo běžných zvířat. Zvlášť tehdy, kdy se nemohou dodávat zvířata z baharamy.
    Jinak mi také vrtá hlavou ta záplava nových a nových stromů, zvířat... mi by ke štěstí stačilo i to, kdyby se objevila oranž nebo červená nástavba pro klokany či veverky. Na baha je to lenochod. Mají produkty a jsou pořád v jednoduchém provedení. Lenochoda tedy lze minimálně 2 x - 3x denně v pohodě sklidit, ale veveruška nebo klokan se nemusí tak často zadařit. Leda s sk. A to jen, když mám volno.
    A co se týče úkolů , zařadí se do dlouuuuhééééé fronty a budou čekat, až si vzpomenu, že bych také mohl nějaký ten úkol splnit:p;)
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Protěžované údolí je něco jako Cimrmanova slova:
    Farmerama proto přišla s revolučním řešením známým jako Cimrmanův krok stranou.
    Díky tomuto hernímu manévru se na chvíli mohla ocitnout ve světě vulgárního materialismu, a tak svou teorii údolí potvrdila jako platnou.
    Logický závěr potom zní:
    „Víme vše, a to, že nevíme nic. “
    Krásné slunečné údolí přeji...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 3/5/23
  16. Marce1950

    Marce1950 Zelenáč fóra

    to ano, ale nevím kde je získat
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No v obchodě, levá lišta, ikonka košík ;)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Marce1950 - ahoj, když si klikneš v úplně prvním příspěvku této diskuze na ty zelené odkazy u nových chlívků, hodí tě to přímo do FAQ kde jsou všechny informace k těmto novinkám dostupné (dostupnost, dosažitelnost, umístění, doba produkce ... atd...) ;)

    Hezký večer
     
    -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  19. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Nové chlívky super :) Nakoupeno po 30ti kusech :music:
     
    -Jara05-, jana563 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, ty jsi teda rozjela chov xD Já mám tři od každého druhu, ještě na mýtině chovám Alpskou zvěř a doplňuji produkty.
    Ale možná časem dokoupím, až bude nějaká akce jen na bubu nebo spešl ploše a na famě bude volno :)
     
    ašada01, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.