Hojnost v Měsíčním světě (13.10.2022)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Bože...ještě větší blbec než jsme doufali....mám krásně napěstováno zatím na 4 stromky MUCHOMURKU ZARIVKU....no alespon mám jídlo pro chobotáka:Djsem si na papír napsala jen zkratku much...a ty "rostliny"jsou hned vedle sebe
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plajznerčinej, tak tak, teprve se snažím doplnit stodolu alespoň na množství, které by umožnilo plnění akcí a oni sem nahrnou další položky? Mno, až budu mít dost zvěře i surovin na krmení a výrobu, tak se do toho možná taky pustím 8)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to se mi líbí...;)
    [​IMG]
    ...myslím, že ten nový úkol do zítřka zvládnu.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hu, až se mi protočily panenky...
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Po vašich príspevkoch ma prešla chuť kúpiť nejaký nový strom! -.-
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak já na to nějak zapomněla a mám zasazených prvních deset očinců xD
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já bych už možná taky měla za co nakupovat, druhý den pěstuju s boostery, ale sem oslepla z těch čísel, tak až někdy indy ;)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Y_n_O
    Nebylo mým záměrem kohokoli znechutit. Naopak rád poskytnu různé návody, jak dosáhnout téhož.
    Jistě - chce to občas mraky SH, ZH, taky štěstí na tom podivném mlýnském kole s dárky není k zahození (jako jsem měl já dnes). No a když už ty bonusy člověk má, tak má téměř morální povinnost je využít i za cenu investic SH apod. No a hlavně žádné časové prodlevy... a počítat, počítat, počítat.
    A pokud hráč dokončí nový děsivý úkol dříve, potom má pochopitelně možnost dříve doplňovat zásoby... takže při další novince má zase lepší situaci, než ten, kdo plní ještě staré úkoly.
    Kdysi jsem byl také tak trochu "škudlil" bez odvahy a invence - to mě naštěstí přešlo. Zaměření na cíl je to, co pomáhá. Plánování a ochota obětovat některou z ploch pro obrovské stromy (když a pokud už je člověk má).
    A jako v běžném životě platí - čert vždy na větší hromadu...
    No a taky délka dosavadního hraní (já například hraji přes 11 let!) má nesmírný vliv na úspěch. Více řádků ve stonku, více hodnotných dekorací, více zkušeností - to všechno má vliv na to, jakých výsledků hráč dosahuje.
    No a zpět k těm děsivým předmětům - před tímto rozšířením jsem měl nasysleno 25 boosterů pro úplňkovou sklizeň. Původně jsem chtěl aktivovat jen 5 boosterů, nakonec jsem se (po výpočtech) rozhodl pro aktivaci 7 boosterů (právě kvůli tomu, abych mohl co nejdříve koupit v Jackově obchodě těch 8 stromů)... a pak hned začít pěstovat nové stromy s využitím UH a ZH - a na splnění dodávek by mělo v mém případě stačit učinit tak 3x (a během zbytku platnosti těch boosterů doplnit zásoby všeho na co nejvyšší míru). A nakonec pokračovat v běžném pěstování vždy takové komodity, které mám aktuálně nejméně. A tak pořád dokola. Vždycky u děsivé novinky (a nejsou tak často) postupuji stejně - to mi nakonec umožní ušetřit více, než jsem do toho vložil.
     
  10. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Prosím, kde sa dajú nakúpiť boostery
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jene, u mne je to o lenosti, a můj příspěvek byl tak trochu... no, sarkastický? ;) Taky hraju od prvopočátku, i když s nějakými výpadky. Cíle si nevytyčuji, neb díky zmíněné lenosti bych jich málokdy dosáhla. On ten dosažitelný dycky někde za rohem vykoukne. Pak si spokojeně, jak Pat a Mat, řeknu "A je to." Takže tak :) A úkoly v družstvu stejně neplním...
     
    Naposledy upraveno: 14/10/22
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Někdy nad ránem novej úkol dokončen!
    Zadařilo se na kole štěstí,ani jsem nemusel aktivovat boostery.:)
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to by bylo...
    [​IMG]
    ...a teď již jen stačí doplňovat zásoby pro věci příští.:D

    Y_n_O

    Já taky úkoly plním jen tehdy, když si náhodou vzpomenu. ;)
    Jen na ty děsivé jsem hrdej - ty plním už z principu, abych měl dobrý pocit.
    Jen kdybych tak měl všech zásob na Farmě i na Baha tolik, jako mám na Děsivce!
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny vecer prajem :) Ja budem mat hotovo rano ;):p Uz len potrebujem dopestovat vypulene oko a mucholapku podivnu na 2 stromy aby som mala arboretum plne a bude sa syslit :music:xD Ks dostalo rozum a dnes rano mi za posledny Pl dalo 100% Potom mi este vypadlo ani neviem odkial 15pl a tak som skusila ci sa stastie neunavilo a predstavte si dalo dalsich 100% ;) 5 listkov mi ostalo a aj tie idem uz syslit na dalsiu akciu ;)
    Pekny vikend prajem :)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí dva plody nového stromu a úkol na děsivku bude hotový a už jen plnit stodolu ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    nový úkol se také blíží ke konci, ale do stodoly to jde hůř, pořád je na něco potřeba dopěstovat.... ať se všem daří...
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj novy ukol hotovy. Z novych stromov som si urobila 8 ks, na bubu ploche XXL nepouzivam, ani si nerobievam.
    Idem doplnat nejake zasoby.
    Pekny vecer!
     
  19. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,úkol hotov,pěstuji do zásob....našla jsem v zásobárně děsivých plodin 9 žetonů(OK) a ještě 6 žetonů,co nevím co jsou.Asi jsem něco prokaučovala....omlouvám se,že píšu sem,děkuji.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- ahoj, zřejmě jsi zapomněla utratit v nějaké sezóně žetony, které jsi získala a zůstaly ti ležet ve stodole (nebyly řádně proměněny na BZ, TBZ a Kr). Pokud by ses jich chtěla zbavit, pak by pomohla jedině herní podpora.
    PS: mám tam také nějaké, ale nijak mi nepřekáží, tak je prostě neřeším ;)
    Hezký den
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.