Hojnost pokladů (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Možná některá pole ve hře půjdou vynechat/obejít?
     
    kaolín11 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    No nevim jak to vymyslím,asi akci nepojedu jeden důvod je : nemám maďoul a ten další je,že nemám odemčeny ještě všechny sochy v opičím chrámě,asi vezmu jen nálepku a končim
     
  3. Plea

    Plea Pilný autor

    Mám vše, takže do akce jdu a ještě snad něco prodám a stonek na padátka se hodí vždy, ač je to jen na baha ;)

    Honzulka05: jsem asi slepá, ale v které dodávce je zapotřebí muďoul?
     
    Naposledy upraveno: 19/3/19
  4. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím.Asi to zkusím.Mám pocit že všechno mám.Pro jistotu jdu zkontrolovat
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Skali, chci se ujistit, že to pobírám správně - před časem se to tu u něčeho řešilo, bohužel ale už nepamatuju souvislost, že u řádků na zvýšení vyskakování (i) padátek je důležitá formulace
    "...% na vyskočení všech předmětů"

    jinak by to nemuselo znamenat i padátka. Zde je řádek pro "vyskočení předmětů", dosud získané řádky, které máme, tam to slůvko "všech" mají... Platí tento skutečně i na zisk padátek?
    Já jen proto, že jinak je ta akce opravdu jalová a získat řádek např. na nářadí by mě opravdu nemotivovalo, zatímco padátka mohou být důvod, proč i jalovou akci z dobrého důvodu udělat. Moc dík. :)
     
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hmm, ten stonek je dobrý, ale ty dodávky, ty dodávky.... . Venku je hezky, příroda v reálu volá, budu pomalu syslit dál do stodoly. Čím to že jsem najednou tak nějak "klidnější", když nemusím "hlídat" hodiny, abych včas přesadil akční a co naházet na louky, abych měl sdostatek padátek? Do té "akce na děsivce" se mi taky nechtělo, nakonec jsem ji tak nějak semtam dělal, líbili se mi ty dekorky, ale... o víkendu jsem byl stejně pryč a téměř bez netu, a ta pohodička, když můžu v klídku na farmu, jen když mám chuť ...:);). Takže asi se budu tentokrát dívat z povzdálí ;). Všem, kdo se zúčastní, držím palce ;)
     
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    po přečtení a kontroly stodůlky jsem se rozhodla tuto akci vynechat.Ještě pořád nemám arborety na baha,kvůli málo vychované zvěřině;) Kdo bude hrát, přeji zdar ve hře:inlove:
     
  8. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak vyprázdněte stodoly a za týden další taková akce no a pak to zabalím,protože se nestíhá pěstovat ani sázet,zlaté časy,kdy byla jedna akce a všechno v klídku no jak ještě nám to vydrží než to klekne jak fantasyrama?
     
  9. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Já to mám jasný, nemám helikonii :), tak si budu užívat reality a né jen barevných obrázků :)
     
  10. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    ja taky nemam helikonii, habanero ani lilek, ale mozna se to bude dat obejit
    podle me to hlavni policka nejsou, ktere jsou vylozene potreba, uvidime
     
  11. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, tak jsem přečetl ofi a nějak zvlášť mne akce nezaujala. V tuto chvíli jsem rozhodnut vynechat,(moc slimáčků a málo kapustičky). Sice jsem dal na plochu vodní hyacint, ale spíše z důvodu údržby hry na 8 hodin( 20.3. od 01.hod do 9.hod), uvidíme co naběhne po údržbě, jestli vůbec naběhnexDxDxD. Tak ať se vám daří, kteří do toho jdete. Hezký zbytek dne
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vše chybějící na trhu a v semenářství zakoupeno,akce může začít!8) Naštěstí jsem nemusel investovat do zvěře a plodů,to by asi bylo krapet horší!
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám sice všechno, co je do úkolů potřeba, ale nechce se mi zaplácat pole akční kytkou - budu si syslit nové kytky do stodoly... A dochovávat zvířata, než zase vypukne nějaké akční šlechtění...
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    radyn.m Neběhal jsi při tom toulání přírodou i po mojí farmě? :p Už druhá akce mě nechává ledově klidným, jen tak mimochodem si občas něco sklidím a dodám a mám celou farmu totálně na klobáse. A je to naprosto osvěžující pocit :D.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_O zlatúšik moja reč aj ja si radšej budem sadiť nové rastliny ako dať do akcie polovičku zo stodoly.Zvieratká nedám tie nechám na horšie časy ako aj plody stromov.O jednu starosť mám menej;);).Tí čo do nej idete tak nech sa vám darí.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zkusím ,-) Kdy se mi podaří sedět na traverze, komíhat nohama a ještě při tom dlabat ,-)))) a získat poklad.
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak vam teda farmari nevim , kdo do te akce jde, kdyz to tady tak vidim a porad skupuje moje zviratka :D
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj,
    koukám plno nevoli... a nedivím se, celkové požadavky nejsou zrovna nízké,
    motivace.. malá
    když jsme kdysi řešili kaštanový řádek, viděla jsem v tom potenciál a poměrně důležitou větev
    a tak také bylo
    a tentokráte si nejsem jistá zda vůbec chci
    ale znám se a určitě ji udělám
    nabídka nové větve...
    tak vím jistě že opravdu tentokráte nekoupím
    nejprve vyšší cena... a přetékající hnědé zlato fakt nechci...​
     
  19. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahojte,
    nějak mám těch akcí už dost. A tak nějak mě přestává zase bavit i farmerama.
    Do akce nejdu, byť by plodiny byly, zvěř tak na hraně, ale nechce se mi to vyplácat, odměny za to nestojí. Jdu ještě kouknout na tu druhou, souběžnou akci, jestli nedám tu...
    Ať se daří.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Ten řádek není zase tak špatný. Je to v podstatě JC, kterého lze využít přibližně jednou denně a účinkuje 2 hodiny na baha. Myslím si, že minimálně na první sklizeň se u akcí může hodit. Samozřejmě lze využívat také při sklízení nočních dlouhodobek. A všichni víme, že stížností na padátka je tu pokaždé spousta, ale když RT nabídne možnost, jak si přilepšit, tak všichni vynechávají, tohle opravdu nechápu. Těch 5% není zase tak málo a pokud se nepletu, tak toto není jediný řádek z akce s bonusem k vyskočení předmětů. Chápu, že JC by byl větší motivací, ale aspoň něco. Navíc 12 300 kusů sedmihodinovky ze tří ploch není v porovnání s akcí na farmě tak moc a padátka padají na farmě i na baha. Ostatní odměny hodnotit nebudu, u těch si musí každý zvolit sám, jestli mu za dodávky stojí nebo ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.