Hodiny, kam se podíváš (12.3. - 17.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak už jsem u úkolu 49, dnes tak nějak stíhám sklízet chlévy stále... takže to přibývá - sice pomalu, ale jde to.

    Sovička: Zastavěná plocha je 526m čtverečných, obytná část má těch 200 .... kluk má cca 90, to mě čeká, až dodělám svůj byt. Jen třeba špajz a půda musí počkat na konec karantény, neb potřebuji regály, a ty teď nikde nekoupím. Leda přes internet.... No možná v úterý se po něčem podívám... Než to přijde, zahrábnu sad a možná stihnu i růže.
     
    evainfo a sovicka64 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čekám na kolečka, ale zvěř mám na třech plochách, do konce akce je ještě skoro 44 hodin, to by mohlo dopadat...

    [​IMG]
     
  3. fobie

    fobie Zelenáč fóra

    LVL 95 - nemám kde koupit psohlavce
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fobie: Psohlavci už myslím hranice nehlídají a i kdyby, koupit by se asi nedali xD Ale Psohlav je první šlechtěnec žraloka. Napřed si musíš aktivovat chov a šlechtění žraloků v Opičím chrámu za zlaté banány. Pak si je můžeš dochovat, pokud máš jejich nádrže (když tak si je můžeš koupit v obchodě), a vyšlechtit nebo koupit na trhu.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/20
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taktak - jak píše Y_n_O :)

    psohlav.png
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nevím ... ale nezanedbala jsi chov žraloků?

    [​IMG] Danka, neraduj s předčasně, kdo ví jestli půjdou posílat xD
     
    DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - myslím, že ne :D

    žralůčci.png
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) ajskor som pisala ze tuto akciu vynecha m o dako som zase zmeila nazor hahah lava straa hotova a v pravo uz stonek stonkuje a co bude dalej neviem ale asi sa mi nepodari dojst az do konca ,no neva,na to ze som nechcela tak som sa dostala daleko celkom :DDDD
     
  9. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Akcia hotová...stajne dám dole zhracieho poľa a niečo nasadím..:music:
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Tedˇse podívám kolik mi nadělili florenů
     
    sovicka64, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě sto a padesát koleček potřebovám. Snad bude jedna sklizeň všech tří zvířecích ploch stačit, jinak mi odchované myši sežerou zásoby ve stodole, krtci podryjou záhony stejně, jako mi koaly spotřebovaly všechno eukalyptové listí. Dokonce jsem musela nakupovat listí na trhu, abych ty medvídky nenasytné mohla nakrmit xD
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Sem s tím taky hnula, je hotovo, i když chybělo dost ... tak fajn :D
     
    sovicka64, Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  13. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Stonek stonkuje, ale pravou stranu nedodělám, no nevadí
    a to kdybych dělala i medvěda, tak bych se nechytala vůbec a to mám chlívky kde se podívám. Ono je fakt, že většinu žluťásků jsem poslala polárním expresem...
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to nestačilo... jedu poslední kolo; myši pak zkusím odprodat, svoje nasyslené zásoby mám ráda. Přinejhorším je i krtky strčím do nějakého úkolu na zvěřinec či arboretum, co nikdy nepostavím... farmu si ochráním xD
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    kolečka sú aj navyše, na začiatku som mala skoro všade chlievy, popritom točila neonkurníky s JC, ani nebolo treba toľko, mám veľa prebytkov, len čo vypadáva z hangárov, šľachtence som dodala z bední, trochu som pomohla gr.kontu na trhu, dobrá akcia a riadok lepší ako len nálepka, však suseda;)


    Gordonka, si milá, ale pozri, nešupneš ich radšej do Haly?;) ja už mám odfajknuté [​IMG],
    celý víkend som čarovala so žralokmi, už som na polceste k výrobni IV [​IMG], zdržali ma mačky, kde sa mi už vôbec nedarilo mixovať na stavanie neóniek (mám 4.Nasprejovanú kvetinu, robím prípravy na okamžitý zber8))
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, nenašoupám:

    [​IMG] mám svou hrdost, do družstva nedodávám xD


     
  17. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    hotovo, super
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jo tak to byla fuska... priste uz se bez pripravy a bez poradnyho casu do takovych veci poustet nebudu... takze ted mam stonek ale vlevo jen 40 ukolu, nechce se mi zkoumat, zda ty slechtenci co to chce jsou vyvazeny odmeny co ty zbyle ukoly daji...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak zajíček může ty velikonoce vesele slavit zleva i zprava... Kruciš, když už recyklují akce, alespoň by mohli opravit popisky... 8)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak na celou akci ještě 258 padátek, tak to už neudělám... no co, na to jak na to bylo málo času, to není špatný...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.