Hodiny, kam se podíváš (12.3. - 17.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ahoj, teď jsem se přelogovala na starší farmu a tam ten balíček taky nemám, takže je možné, že je to zase nějaká individuální nabídka - to jsem netušila. Zkusím se pozeptat, ale asi to tak bude ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek by byl ... zbytek buď bude - nebude... Zítra mě čeká uklidit chodbu, pokojíček, kuchyň a předsíň.... což při rozloze cca 60 m2 je vcelku dost - ledaskdo má celý byt 40m .... no a u toho jaksi nějak zapomínám sklízet. :oops:
    Druhou akci nejedu. Nestíhám ani misi u akvárií, puzzle a MM.... Takže tak. Jdu dát spát malou a odehrát rybičky. Vezmu hodinovou nesmrtelnost a až to pro....mrhám, zapadnu do postele.
    Tož dobrou a držím palce všem, co bojují o stonek i komplet akci.
     
    evainfo, rastaman19 a dasa1143 tohle ocenili.
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali dakujem za rychlu odpoved, a este jedna otazka-to iste je aj s ponukou party listky,raz som vyuzila tu extra ponuku a potom sa to uz nezobrazuje
    no a aby som nebola of topic-akcia komplet ukoncena ;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - my k těmhle individuálním nabídkám nemáme informace, takže nevím, podle čeho to nabízejí ;)
     
  5. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    |Ahojky milí farmáři, tak já se pouštím do každé akce, jedu medvědy i hodiny. myslím, že to dám, a když ne, bude další výzva :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. danysekxxxx

    danysekxxxx Zelenáč fóra

    Co je to psohlav a kde ho získat
     
  7. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    danysekxxxx,ahoj psohlav je 1. šlechtěnec od žraloka
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    danysekxxxx - ahoj, psohlav je nejnižší šlechtěnec žraloka. Takže si ho musíš buď vyšlechtit, nebo koupit na trhu.
    Podmínkou je mít aktivovaný chov a eventuálně šlechtění žraloků ve starověkém opičím chrámu za zlaté banány.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, kdo jednou koupí, navždy koupí... taky jsem přelogovala, a tam ty nabídky byly, zato já už mám asi nastalo nabídku na koupi zlatých banánů a florenů ....xD
     
    Naposledy upraveno: 14/3/20
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Akce zdárně dokončena, zvířátka ještě nechám, zjistila jsem, že mám nějak prořídlou stodolu. To asi ty sezóny.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou sluníčkovou neděli,
    stonek je doma zbytek se uvidí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě pár koleček a budu mít stonek. Potom už se přestanu honit:p;)
     
    Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) 60 m2 je malina :) este ze nemas 200 m2 :D
     
    dasa1143, fany2020 a evainfo tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké sluneční ráno všem :) tak na baha většinou zvířátka, na farmičce mám jen pět zvěřinců a dvě výrobny, jinak obr stromky a jiné potřebnější věci. Hotovo ještě není, jdu pomalu jak to jde, ale věřím, že to v klídku dodělám :p tak mě milí sousedi posílejte jenom hodinové kolečka, protože na kulaťoučkého medvídka není vůbec čas - v práci je fofr, se ti lidi zbláznili či co :oops: asi si jedno kolečko nechám xD no naštěstí je příkaz si na střídačku dovybírat zbytek dovolených a se fakt těším až se doma zamknu :p



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

     
  15. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojky,akcička od večera hotová.Teď je vidět,jak je užitečné dělat akce na bedny do stonku,bo všechny šlechtěnce jsem měla jen z nich,tak šla akce jako po másle.Šlechtila jsem jen co jsem potřebovala do úkolů a tím jsem měla i odznaky.Přeji všem zdárné dokončení;)
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    kolečka dopadala ráno, takže akce hotová a pomalu likviduji zvěř a dávám postupně pole (příprava na dnešní akční)
     
    evainfo, raddre a zejdy66 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak test vypada uspesne... tedy to ze bez pripravy se to tezko stihne... 600 padatek a jen 48 hodin, to jako asi neni sance... muzu jeste pridat zvirata, ale nemuzu zajistit plny vyuziti - no v jiny situaci a jinym case mozna, ted ne...
    Tedy udelam co mi situace umozni a cim vic, tim mene bude pak slechtenci v levem sloupci...
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11
    Pokud všude naflákáš chlévy,3x sklidíš, tak musíš akci v pohodě zvládnout s prstem v nose!;)
    Každá sklizeň ti dá kolem 260 ks koleček,tak včem je problém?!?:music:
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    tak akce je od rána zdárně dokončena, ta pravá strana po získání stonku se bez mého přičinění skoro splnila sama, když už jsem ráno zjitila, že mám padátka i do zásoby, dala jsem si došlechtit co jsem potřebovala,ale jen do počtu potřebných odznaků a protože jsem aktivovala hned po ránu několik stonků na urychlení šlechtění, tak bylo hotovo sotva jsem je vložila do slotu
    [​IMG]
     
    evainfo, kaolín11 a dasa1143 tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    kaolín11 : no dal jsem vcera zver krome vodopadu vsude (ne naplno) a rozhodne mi napadalo dost... ale jaksi 260 jich nebylo, nestiham obracet... pro srovnani s tebou - 13* lenochod C+ dava 50% padatek, z toho je jasny, ze je to slabsi (jasne, J.C.), ale hlavne ted nemam na hlavni+divosce nic, takze prirustek prudce poklesl :-(
    Proste test ukazuje, ze kdo jede "v pracovnim rytmu", tezko muze delat vsechny akce a nekdy ani tu jednu... neni to uplne spravna vec co by udrzela hrace, jen jsem se chtel ujistit v necem co uplne nebude bolet kdyz nestihnu... otestovat si to znamena mit jistotu - no skoda ze to RT tak nejak nepochopi...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.