Hodinová šaráda (20.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Několik negativních příspěvků mě vyprovokovalo k tomu sem po dlouhé době něco napsat. Za mě je tohle akce se super poměrem toho, co je potřeba, a odměn. 4 piccolo bedny jsou paráda, stonek je také super, líbí se mi i ostatní odměny a to, že je jich dost a získávají se za malé dodávky. Pokud vám to přijde moc klikání, vzpomeňte si na velkou honičku, někteří z vás ji odehráli třeba 200x, což je při 90 kliknutích v každé hře 18 000 kliknutí. :D U žádné z posledních akcí se mi nepodařilo ji dokončit, protože nemám na farmu tolik času jako dřív, tj. sklízet 4x denně nepřipadá v úvahu a hrát minihru několik hodin v kuse také ne. Proto jsem se těšila na šlechtící akci a tahle mi přijde super. Uvidím, jestli dokončím, ale myslím, že mám dobrou šanci. ;)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem na poslední chvíli nacpala žvížátka do tulipaneláku, teď u dodávek zírám jak vejr. Pátý šlechtěnec mývala do úkolu? Nemám. Snad se povede, čtyři čtvrtí byli na skladě. Uf, to je jízda. Ještě že si to zítra nebudu pamatovat...

    EDIT: tak tohle byla hodně drahá akce. U mne šlechtěnci padají z beden, z kola, ale i tak to byl záhul. Mývaly jsem musela opakovaně šlechtit, bylo jich dost, ale fakt tak vysoké šlechtěnce dát do úkolu je na palici... A kdybych byla nováček i mírně pokročilý hráč, ani ty ostatní šlechtěná žvížátka bych neměla a našlechtit to všechno během akce? No nazdar, babi...
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo! Jen na mladších jsem musel došlechtit ty mývaly v šarlatu. Bral bych z pikolek Jacka, no ale padne kámoš či něco stejně výživného:)))
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak hlásím taky hotovo,začínala jsem až k večeru ,ale dala jsem to rychle docela,nečekala jsem na BB ani na slevu,přeskoky se u mně stejně moc nekonají.Všem přeji zdárné dokončení,
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky hotovo, stejně jako modro.ocko jsem se zasekla na šarlatovém mývalovi, ale jinak to bylo fajn svižné. :)
    Šlechtící akce jsem dříve vůbec nemusela, ale postupně mi byly čím dál sympatičtější a teď už patří jednoznačně k favoritům.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    No nevím,ale nebylo lepší vyzvednout šarlatového mývala za hvězdičky?!?:wuerg:
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kaolín11 ,Y_n_O tiež som to chcel napísať,nazabudla si na jedného šarlátového na strome? Viem,že treba dva,ale pomôže to. Dodávky šľachtencov,tak to bolo čiste na vymetenie zvierat zo stodoly,nejako mi to neublížilo,ale chceli toho dosť.Ešte,že pomohli paduánky v sprievodnej úlohe.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11 a Peťo, bylo, ale to bych si na to musela vzpomenout :)
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Akce šla hladce,zbývající našlechtěná zvířata byla ve stodole.Na stromě jsem si až teď vyzvedla šarlatového,když jsem si to tady přečetla.
    Z tajemnic zase jen lišta i z těch co jsem koupila za hvězdičky,stáje jen oranž dokonce.Člověk ani neví jaké stromy a zvířata byly dřív,ale díky tajemnostem si to oživí.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/23
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Včera jsem taky akci dokončila. Z tajemnic se vyklubala želva nádherná, moje první, bylo to fakt překvapení. :)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    V obchodě se mi nechce nic kupovat hvězdičky zůstanou nebo taky zmizí s koncem hry?o_O
     
    -Jara05-, modro.ocko22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Jóó,a kdyby si počkala na slevovou akci,mohla si šlechtit do aleluja!:cry:
    Zde si myslím,že úspora SK bude fakt značná!8)
     
  13. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @dasa1143 hvězdičky zmizí s koncem akce.
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak akce hotová. No jo no, netrpělivost se nevyplácí o_O
     
  15. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, dočasnú úlohu v družstve mám, v nedeľu budem šľachtiť. Veľa preskokov želám.
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    S akcí počkám na neděli za 1 SK. Mám ho jen 3285 ks tak se mi to bude hodit. Teď jdu ještě chvíli šlechtit reálnou zahradu, když konečně svítí sluníčko.
    Hezký víkend všem
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci jsem udělala včera komplet. SK mám dost, z bonusové bedny mi vypadlo 300%. To jsem čučela jak puk. A konečně mi z tajemné stáje vyšla želva nádherná. Z picolek nic moc nevyšlo, ale to nevadí. Ono se to štěstí na floreňák jednou unaví a dopadne to. Za mne výborná akce.
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    spocitala som si kolko mi treba myvalov. vidim to tak, ze aj ked nerada, budem musiet aktivovat nasprejovanu kytku a toho krtka co pridava mnozstvo zvierat pri zbere... alebo akciu nedorobit... neviem no... rano sa rozhodnem, no nechcem to minat zbytocne
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Kdo si počká ten se dočká akce hotová, měla jsem štěstí, že hned ze základu mě padl šarlatový mýval, druhého jsem si vyzvedla na stromě moudrosti, ale odklikat to všechno no hrůza.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hlásím hotovo. Jednoho šarlatového mývala jsem vyzvedla na stromu a tak to šlo rychle ;)
    Ještě budu šlechtit, protože za 1SK, no nekup to xD

    Našlechtíno do družstva :music:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.