Hodinová šaráda (20.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akci nevynechám pojedu jako každou jinou a uvidím jak to půjde třeba bude sleva a BB i když u mně je to jedno.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    SK dostatek, mývalů je na skladě taky snad potřebné množství, jen ještě stihnout BB a třeba i slevu... Musím se podívat na pracovní rozpis, jestli budu doma nebo budu spoléhat na tučňáka v telefonu xD
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Už ani nebudu zaplevelovat fórum obrázkem, vždyť je to vždycky stejné...;)
    Všem přeji co nejvíce těch požadovaných přeskoků!
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři šlechtitelé, i u mě hotovo a pikolky už jsou na svých místech na mýtině, kde se jim v poslední době tak dařilo:p.
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Hodiny mám,ale nejde mi dodávat.
    Tlačítko dodat mám zelené


    Tak po dvou restartech se to rozběhlo.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo.Ráno sklidím mývaly a na mýtinu hodím piccolky.Doufám,že nevyskočí zase kámoš.
     
  7. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky hotovo ! Dobrá akce , takový mám ráda , ne ty natahovací. Uvidíme co vypadne ze stromů a chlívků;) . Možná bude pak 1SK , ale já mám ráda uklizeno !
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, docela by mně zajímalo jestli zůstane vyšlechtěný mýval ve stodole nebo po akci zmizí, děkuji za odpověď. Jinak akci nedělám, ten doprovod znamená odevzdat zvířata za 5 mega, to nedám, a tudíž nebudu mít ani kolečka na tuhle akci, kdo do akce jde, ať se daří.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Hotovo, není na co čekat.
    fany2020 - určitě vyšlechtění mývalové ve stodole zůstanou, jedině, že bys s nimi šla na trh.
    Přeji všem krásný jarní podvečer.
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo .Tentokrát mi to trvalo trošku dýl
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A to já si na případnou slevovou akci počkám!8) Šlechtících úkolů v družstvu hafo,takže jakákoliv úspora SK se hodí.:) Stejně bude hotovo za pár minut.:)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mýval je nyní normální zvíře na šlechtění. Tudíž ti vyšlechtění mývalové nikam nezmizí, jakmile akce skončí. ;)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo:p;)
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, za mě veliká spokojenost ;). Budu se po několikáté opakovat .... šlechtící akce mám ráda. Všem, kdo máte hotovo, gratulace a těm, co čekají na lepší čas, přeji fajn přeskoky a úspěšné dokončení :). Hezký podvečer :)[​IMG]
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky hotovo,jsem se zasekla u šarlatového mývala.
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Šlechtící nevynechávám nikdy.. ta mě baví, jen jsem si kalendář přečetla až po 16 hod? :D :D
    [​IMG]
     
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    čarovný klobúk, melódia, pogo šou a tanec v lístí -_- ach zase žiadne postriekovacie umenie. :(
     
  18. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Včera som si vravela, že určite počkam na akciu za 1SK, no ako to býva zvykom u mna, neodolala som, akcia hotová, aj ked z picoliek nič moc :) ale hviezdičky sa mi hodia, a aj ostatné odmeny :)
     
  19. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Akci celou nedám, skončila jsem na dodání koleček, ty nemám šanci získat. A i kdyby se mi to nějakým způsobem povedlo, tak nemám šlechtěnce na dodání do dalších úkolů. Vůbec se tím nestresuji, odměny co jsem získala, nejsou vůbec špatné, z bedýnek mi padli samé pro mě nové věci. Stonek je doma :)Stáje a stromky dám na farmu v noci, až sklidím co mám zaseto. Všem co mají hotovo velká gratulace.
    Příští podobná akce už pro mě nebude tak obtížná...do té doby nashromáždím dostatek zvěře. Teď šla většina do družstva, které postupně plním.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  20. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak se rozhodli, že za mou účast v akci mi bude navráceno superkrmivoxD. Jako bonus vílí pramen:D. K tomu jeden deštník, ten letěl hned do parku. Hodně štěstí ostatním a prima večer.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.