Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Dobré dopoledne, tak stalo se neočekávatelné a nakonec jsem stonek pokořila.
    [​IMG] [​IMG]
    mám ještě 7 hnízd, tak ty sjedu a pak končím.
     
  2. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré dopoledne,no to je minihra,čumím do toho jak puk,stejně žádné kruhy nevidím a už vůbec ne ty největší xD,zlouhavé,vyčerpávající,minihra jen pro logiky a chytrolíny.Budu ráda když odehraju stonek,jsem u 14 minihry a už teď je mi zle ,bo nejsu za polovinou.Tuto minihru nikdy více ikdyby tam byl floreňák nebo 50 pikolínek.
    Klobouk těm,kteří mají odehráno vše,tedy pravou i levou stranu.Hezký den všem famářským bláznům.
     
  3. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Je to hra šílená jde to pomalu, začala jsem dnes hrát ninihry a vůbec mě to nabaví a ani nevím zda to dám, až ke stonku. Budu muset ty kolečka zkrátit a ošidit. Víckrát tuto akci nebudu hrát. Přeji hráčům trpělivost a atˇto zvládnou.
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem opět zůstala před branami na želvičku, dnes mi to skládání nejde, nechodí správné obrazce, tak mám jen okolo 20 000 bodů a akce končí za pár hodin nemám padátka do želvičky chybí ještě půl mega bodů, to bych musela dělat ještě dalších několik dní při téhle bídě skládání, holt želvička mi není souzena, třeba jí někdy dostanu.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Přiznám se moc mě to nebavilo i když ta první hra ano, tahle druhá ne.. příště jí asi taky vynechám :p
    [​IMG]
     
  6. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Zázrak sa stal a ťažko vybojovaná korytnačka prenádherná sa už pasie spolu s mývalmi na rúbanisku. Veľmi záleží od toho aké rozmiestnenie figúriek padne. Posledné dva dni prišli vydarené 4 hry kde sa mi podarilo trošku bodovo poskočiť , max 100500 bodov a to bola radosť hrať keď bolo čo spájať, no tie ostatné cez 50 hier bol ťažký boj.
     
  7. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Zdravím farmári,
    bolo to nekonečné, ale dal som to nakoniec celé.
    https://prnt.sc/0SnzTdTieBhh
    Všetkým čo ešte sládajú držím palec.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som to už vzdal aj tak by som sa k tej korytnačke nedostal.Už som si farmu aj Bahamu nachystal na zajtrajšiu akciu.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě jedna hra a levá strana bude hotová, potom budu chystat farmu na zítra.:p;)
    Želva bude někdy jindy:(
     
  10. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Nuž, bol to boj, ale už je to uděláno, už je to hotovo. Tu je môj výsledok snaženia.
    [​IMG] Spojárom ešte veľa šťastia. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. Plea

    Plea Pilný autor

    Toto mne neskutečně bavilo a není to vůbec těžké, sice jsem pár her zkazila kvůli dřívějšímu odkliknutí, ale nakonec 54 her a bylo hotovo, nejvyšší skóre 122 600. Nechápu, že to zde někdo odehrál za 45 her ;)
     
  12. dasla

    dasla Rádoby autor

    Stonek jsem získala, ale až k želvě jsem se nedostala. Holt ta logika už není ono. Ale to mě od dalších her neodradí. Hezkou hru všem.
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Od čtvrtka do pondělí jsem byla u příbuzných, tak jsem jen pěstovala. Na odehrání miniher jsem měla včerejší a dnešní večer, ale nakonec to klaplo a ještě dost hnízd zbylo. Většinou jsem se pohybovala mezi 30 a 50 tisíci za hru, tak jsem ani nepočítala, že se dohrabu až ke třem miliónům.

    [​IMG]
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem odehrála vše na co byla akční, Na obou farmách jsem zůstala asi 200.000 pod želvou. Opravdu tato minihra není můj šálek čaje. Je pravda, že jsem se poučila z minulé akce a hrála průběžně, což docela šlo, ale žádná hitparáda to tedy pro mě není.
    Přeji pěkný večer a těším se na oddychovku u Kung-fu tygra.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    chjo... nedostala jsem se ke hře celé odpoledne... až ve 21:45... a už jsem to prostě do pravé odměny č. 29 nestihla dohrát.
    To byl naposledy takovýhle finiš. Nemám to ráda. Chci odpočívat...
    Takže příště při takovéhle minihře vynechám.
    Zrovna dneska mě to čistě na náhodu rozesmutnilo...
     
  16. 007lala

    007lala Pilný autor

    Hurá! Sláva! Tak želvu jsem vybojovala v čase 21:57 (!), to je jako dojít Jizerskou padesátku druhý den, ale přesto do cíle dorazit. I když moje nejvyšší skóre bylo 75.000 a průměr jen kolem 45.000, hra mě bavila. Jen kdyby padátka padala a vajíčka se rozdávala trochu lépe. Ale musím RT přiznat, že cítí s námi opožděnými průšviháři, protože v posledních 12 minutách hry, kdy mi dozrála kytka a stihla jsem namlet, mi hra servírovala suverénně nejlepší kombinace vajíček. Až tak, že jsem už prvním tahem spojila velké kolo, což se mi nikdy v předchozích desítkách her nezadařilo. Tak přes všechnu skepsi vlastně nakonec docela spokojenost.
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ach jo,v práci nebyl čas sklízet a když jsem si, bohužel,ještě myslela, že akce končí zítra.....Moje chyba.:mad:
    Chybí mi jen 105 000 bodů do želvy, tak jsem smutná.
    A to mám ještě sklizeň na pohopolích, takže bych to dohrála. :cry:
    No nic, jdu to zbourat a zasít laskavec
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.