Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu. Jen mě mrzí, že Divoká louka je současně blokovaná pro pěstování poslední květiny pro předchozí akci (pakliže jsem něco nepřehlédl), čili příprava nebude moci zcela spočívat v použití Laskavce coby zdroje padátek (na Hlavní louce pochopitelně ano).
     
  2. goro19

    goro19 Pilný autor

    Také jsem si všiml, ale řekl bych, že RT vychází z toho, že spousta hráčů mívá (kromě mě) tento úkol hotový
    už před večerem.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Před večerem, kromě mě :p neuvážené rozhodnutí, Tlapky končí až zítra. Přijdeme o jednu plochu padátek.
    Už se "těším" na náhodné rozmístění potvor. Pravidla sice upravena, ale zítra se uvidí.
     
  4. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    asi budeme ošizeni o padátka na divoké louce ,když se tam do zítra do 14 hraje čajokvět a pak???Pak nevypadne nic
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Jsem zvědavá jak si s hrou poradím. Naposledy to byl celkem dobrej propadák.
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Hledání vajíček-budiš,ale mohli jsme dostat den vlona hlavně kvůli Divoké louce.No než rozpěstuji tak snad dozraje laskavec na DL.
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Moc se těším,jde mi hlavně o želvu nádhernou kterou nemám,hra mě bavila i minule a protože nejde o čas ale o počet tahů ,můžu přemýšlet a hrát sixD
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jdu do toho i když s takovou asi ten zánět spojivek nevyléčím, jenže sednout si na terasu a jen tak sledovat cvrkot a kvetoucí stromy, či keře v takové zimě, je o celkové zdraví a doma mám na výběr buď noťas nebo knížku a to vyjde na stejno. Tak ať se vám daří
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dob - nevím, nevím zda to "vylepšení" mně bude ke spokojenosti stačit. Trochu jsem na vážkách zda akci rozjet a dnes jsem z nějakého tajemna získala želvu nádhernou, tak ani ta už není takové lákadlo.
     
  10. dasla

    dasla Rádoby autor

    Do hry určitě jdu, ale minule jsem s tím spojováním docela bojovala. Tak snad to bude tentokrát lepší.
     
  11. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce jdu a zahraju si.Akce nevynechávám a odměny mě tolik netrápí.Tak zítra !:D;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak já se do toho asi pustím v pátek nebo sobotu hned ráno a dojdu si jen pro stonek. Minule mi to moc nešlo, tak ještě uvidím :p

     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem si zasel velkoplodiny a až pak jsem se šel juknout, vo co gou. Počet rostlin i padátek jsem spočítal cestou (jsem rád, že nám to vyšlo stejně, děvčata) a pak jsem se dál koukl, co že se s tím vším bude robit. No až jsem se zarosil... ne a ne. Pak jsem mrkl, co dává stonek a zaváhal. Však se nemusím pinožit za odměnami zprava, hlavně, že vlevo to půjde hore. Akorát hrát si budu moci asi až v pátek, přijda z práce. |Jenže... ne nadarmo má tato minihra první místo v nesnesitelnosti. Minule jsem byl tak odrovnán čučením do monitoru, že jsem už dělal poslední hry jen několik polí a uzavíral - strašně mi to prudilo. Tak nevím, nevím
    Tak jsem se mrkl, kde mi unikla ta želva. Pcha, 2500000 bodů - to je v mém případě SCI-Fi. Takže - do svidania, druzia inogalaktici:oops:
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem.Na hlavnej aj na divokej mám už nasadené na zajtajšie pajdátka.Stretneme sa o 14:01 na štarte.A nech nám to všetkým odsýpa čo do nej ideme;);).
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Toto si beru osobně. Kdybys ohrnoval nos nad Florenovým stromem, neřeknu ani půl slova. Ale nazývat slabou odměnou Výběh pro želvu nádhernou? -.-

    Řádek také neni špatný, ale chápu, že v porovnání s některými z minulých akcí nemusí být zrovna nejatraktivnější. Pokud nechceš místo akce chovat mývaly, dal bych minihře ještě jednu šanci. ;)
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu jako do každé jiné i když s touto akcí jsem bojovala ,moc mi nešla,uvidím jak to půjde dala jsem si cíl stonek ,jest-li bude něco navíc tak je to bonus ,pokud teda bude ,také se může stát,že nedojdu ani ke stonku ,no uvidíme nevzdávám to a cíl bych chtěla splnit.Všem přeji hezký večer a zítra přehršli padátek.xD
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Není chyba u malého koše? Opravdu obsahuje jen 4ks štětcových květů?
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01, bude obsahovat 4x Útulné hnízdo. Ve FAQ k akci jsem to opravil. Díky za postřeh ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dave Lister krásne si sa vyparádil! Už len,aby bolo koho šibať. ;)

    K veci: Korytnačku v odmenách som si všimol až po debate tu.Ešte ju nemám,tak sa bude hodiť.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dob - rozpěstuji a potom uvidím. Ta minihra mě opravdu nešla, asi tak každá 10. byla super, ale hned na to propadák. Velikonoce mají být chladné a deštivé, tady u nás možná uvidíme sem tam i vločku, dobře - budu se "bavit" u farmy.
    Mývalů mám přes 4.600, tak jejich chov pro mě momentálně není prioritou.
    Někteří z nás si tady stále stěžují na odměny - ty neřeším, i když někdy potěší. Ale přesto bych chtěla jednou zažít, že se tady od všech ozve: no to je super akce, takové odměny jsme tady ještě neměli- hurá do práce!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.