Hledání sousedů a přátel

Diskuze na fóru 'Hledání sousedů a přátel' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

..:: Hledání sousedů pro farmu ::..
    1. V tomto tématu je povoleno pouze hledání sousedů pro vyčištění divoké louky a hledání přátel pro vaši farmu!
    2. Ostatní příspěvky budou považovány za spam a odměněny trestnými body! Proto nezakládejte další témata kdekoliv na fóru!
    3. Nepište více svých příspěvků pod sebou (takové příspěvky budou odměněny trestnými body), pokud budete chtít něco dodat nebo upravit, použijte u svého příspěvku volbu upravit
    4. Zbytečná je i citace předcházejícího příspěvku - stačí, když dotyčného oslovíte jeho jménem.
    5. Pokud své sousedy již máte, prosím vraťte se zpět ke svému příspěvku a smažte jej!
    6. Pokud se rozhodnete napsat další příspěvek v ten samý den, tak si ten předešlý smažte.
    7. Povoleno je mít jeden aktivní příspěvek za den! Smazání příspěvku provedete jednoduše : volba smazat - tlačítko [​IMG]

Na odstranění suti a plevele z divoké louky je zapotřebí 12 sousedů, ale můžete jich mít celkem 17, prémium hráči 23, po aktivaci runy Sousedství + dalších 6.
    Jestliže doposud nevíte k čemu jsou zapotřebí sousedi a jak si je přidat, stačí kliknout na odkaz do našeho FAQ: Záložka sousedů

Důležité upozornění:
    z důvodu vlastní ochrany nikdy nezveřejňujte svoje osobní údaje, jako jméno, příjmení, bydliště a věk.

2. kofidisk

kofidisk Zelenáč fóra

ahoj te hledám nové sousedy

3. crypta

crypta Zelenáč fóra

ahojte hladam susedov

4. **Eliška**

**Eliška** Zelenáč fóra

ahoj.hledám sousedy **eliska**

5. *ghost*

*ghost* Zelenáč fóra

Ahoj, hledám nové sousedy. *ghost*

6. Sněhurka222

Sněhurka222 Zelenáč fóra

ahoj, hledám sousedy- sněhurka

7. Kostin2005

Kostin2005 Zelenáč fóra

Ahojte, hladám nových susedov. Akékoľvek lvl.

8. ajuchahrnčířů

ajuchahrnčířů Pisálek fóra

Ahoooj, hledám nové sousedy! :) Můj level je 86.

9. mirek163

mirek163 Zelenáč fóra

Zdravím ,hledám lidi ,co si semnou budou schopni vzájemně posílat eventové dárečky.
    -ve hře : "mirek163"
    Přeji hezké farmaření :)

Naposledy upraveno: 8/7/21
  10. kocur9966

kocur9966 Pisálek fóra

Ahojte. Hľadám 2 susedov na vzájomnú dennú výmenu darčekov. Vďaka.

11. zed13

zed13 Zelenáč fóra

hledám sousedy

12. burds

burds Hvězda fóra

Hledám 1 souseda který je schopný alespoň jednou za týden poslat dárek.Jsem lvl.229

13. Enclave

Enclave Zelenáč fóra

Ahoj, hledám nové sousedy. Enclave

14. SkeenyCZ

SkeenyCZ Zelenáč fóra

Ahoj. Hledám sousedy.. mám celé sloty volné, tak neváhejte :)
    Hraji aktivně.
    SkeenyCZ

15. JanGothig

JanGothig Pisálek fóra

Zdravím všechny aktivní farmáře - jsem lvl 228 + 560 lvl na Baha - sháním farmáře nejenom na vyplnění prázdného místa po ukončeném hráči, ale i někoho na denní výměnu dárků. Po špatných zkušenostech - požaduji lvl 150 a více. :music:

Gothi

Maruš44 tohle ocenil(a).
  16. Heisy

Heisy Pisálek fóra

Ahoj farmáři, hledám sousedy, už jsem si vás tu asi deset přidala, ale stále je to málo :)

17. kokynautka

kokynautka Zelenáč fóra

Ahoj hledám sousedy. kokynautka

18. Pavlí

Pavlí Zelenáč fóra

Ahoj, hledám aktivní sousedy, moje úroveň je 224 a 519, dárečky posílám

19. škeble100

škeble100 Zelenáč fóra

Ahoj, hledám sousedy.

Naposledy upraveno: 5/8/21
  20. Sad_Gril

Sad_Gril Zelenáč fóra

Čauky smutná veverka hledá novou bandu veverek 8) když se ke mě přidáš dostaneš hromadu krásných dárku :p tak honem k mé bandě nabídka je omezná o_O tak papa budu se na vás těšit ;)

Ghost28CZ tohle ocenil(a).