Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722, ano ve FAQ byl původní název plochy, zřejmě pozůstatek ze starší akce. Ale pořád se jedná jen o jednu plochu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..nechcela som nikoho pomýliť, len ja som.., obnovovať treba stále:music:
    jasné že to dáme aj na jednej ploche, dnes som si aktivovala 100% na stromy, bude lepšie využitie;)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722, však v pohodě ;). Vždy je lepší, když se to takhle objasní hned na začátku.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Jdeme na to, prima akce a bude nová sezóna, tak alespoň se něco napěstuje, aby bylo na dodávky.
     
  5. Brugginno

    Brugginno Perspektivní autor

    Hlavně aby zítra v 14hodin vše makalo bez chybičky. Jinak ty malé potvůrky moc neuhlídáme. Všem přeji klidnou hru a hodně úspěchů
    při plnění úkolů.
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Měli by jsme dávat pozor při dodávání chrastítek do jesliček , ať některé miminko neuhodíme do hlavičky .:p
    Chrastítko [​IMG]mi totiž spíše připomíná husitskou zbraň palcát ( neboli kropáč) .
    Doufám , že budou padat v dostatečném množství a že nebudu muset pro pár kousků odcestovat do Husitského muzea v Táboře.

    Takže , jak by řekl Jiří Sovák : " Sejdeme na hřbitově " xD
    a já dodávám , že zítra ve 14 hodin čekám u brány do Měsíčního světa .
     
  7. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Pěkný večer. Také u akce nebudu chybět, vypěstuj a dodej, to mám ráda. Začnu o víkendu, abych z Jacků využila všech 10 hodin a protáhnu to do úterý pěkně jen s vodou a hnojivem. Přeji všem, ať se daří.
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme nevynechám ale kedy začnem je vo hviezdach xD Neviem kde sa budem nachádzať o 14h :music: Môj vlak bude mať spozdeni, Minule som zabudla pred koncom zasadiť dlhodobku a tak to napravím až dnes :) Do zajtra pofrcim na dlhodobkach,lebo si budem užívať welnes ;):p
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Montuji dnes do dvou aut ve 14:00 dvě velké autorádia. Tak pokud budu rychlý čekejte na mě!
    :D:D:D
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nedaří se mi připojit, farma mi padá. Teď už se točí 10 min kytička. Žádné jiné příspěvky tu nejsou, tak nevím, jak jsou na tom ostatní.
     
  11. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš, stačí uživatele oslovit. Dob
    * Příspěvky sloučeny a odstraněna zbytečná citace

    Stejně.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/2/24
    MajkaH123 tohle ocenil(a).
  12. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. U mne zatím vše OK. Sázím, sklízím bez problému :)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    U mě dobrý, sklizeno, zasazeno. Chrastítek moc není, byla krátká.
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    U mne také OK. Z lilku 67 chrastítek nic moc teda
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už mi to taky jede, padátek jen 74.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tentokrát jsem nezapomněl na kaktusové svíce, takže padátek je pro začátek dost. :)
    upload_2024-2-29_14-58-36.png
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nejdelší plodiny 65 padátek.Naštěstí,padátek není potřeba mnoho a po napěstování akční plodiny,budu točit novou plodinu a z ní to snad napadá.:)
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Padátka mě nevzrušují těch bude jako vždy dost a dost, jen to kolo s bonusy se na mě neusměje a neusměje!
    Ale nesmyslné nové bonusy padají jak o život!
    Čert je vem!
    :D:D:D
    Hra i když nedoladěná běží v normálu Pán Bůh za to zaplať...
     
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Ze směsi stromů + různé řádky na padátka = 67 chrastítek. Vzhledem k potřebnému počtu akční a nízkému vypadávání tedy nevím nevím. Bez chemie to asi nepůjde, ale nejsem si jistá že ji obětuju. Ještě uvidím jak to bude padat z plného pole akční. Jestli málo, pojedu vyhlídkově a spíš se budu věnovat stodole. Ale ještě tomu dám do zítra čas - hyn sa ukáže.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo, ale ta padátka, na ty budu čekat, na noc už jdou dlouhodobky ;)