Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hlavonožčí příšerkové jesle ::..

    [​IMG]
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi ano, na děsivce už nemám co pěstovat, tak se do toho pustím ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na celou akci:
    voodo květina: 10.935 ks
    Chrastítko: 635 ks
     
  4. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ráda se do akce pustím,děkuji za výpočty at se Vám všem daří:):):)
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ahojky, tak něco nového v Děsivce, nová rostlinka. Do akce půjdu, no jedno pole a 10 hodin..., ale času bude dost. Jenom jsem jaksi nepostřehla k čemu jsou dobré voodoo špendlíky, které se nabízejí v koších???? Pěkný den a ať se daří.;););)
     
  6. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Takže houbové pole zase mimo... No aspoň tam mohu pěstovat do zásoby a splnit ještě nějaké ty úkoly - hlavně zvířata mi chybí.
    Ne, že bych tu vejskala a skákala do vzduchu. Na jedno pole je 11 000 kytek ažaž.
    Tak zítra na startu. Ve 14? Nevím, nevím...
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50, tak už tady zase byl šotek :). Špendlíky budou třeba někdy jindy. Teď už tam jsou chrastítka. Díky za postřeh ;)





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu. Díky kaolín11 za výpočty. Zítra ve dvě na značkách. 8)
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce samo sebou jdu ... nevynechávám a řádek na stonku nesmí chybět do sbírky ;). Takže také zítra budu ve 14hod na značkách :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se daří a fajn hru ;).
    Samozřejmě děkuji kaolín11 za výpočty ;):).
    Hezkou středu všem :)
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Také děkuji za výpočty. Plnit budu, stonek slušnej :)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No potěš koště, tolik akčního plevele a pajdátek z jednoho pole... Mno, snad to nějak uklikám i přes nepřízeň reálného života k mé virtuální závislosti :)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/24
  12. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Už se těším
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Super že se na děsivce něco děje,jen s těmi hvězdičkami v odměnách by chtělo něco vymyslet.Škoda těch několik desítek tisíc na stromě bez užití;)
     
  14. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Taky samozřejmě do akce jdu.Nevynechávám a řádek hezky do sbírky.V děsivce vše hotové,tak trochu vzrůša.
    Děkuji za výpočty!!! Ať se daří všem,kdo se do akce pustí!;):)
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím eleanorelik1,
    houbový les mimo nebude , tam se může pěstovat nová rostlinka Upíří lilie , která patří do nového úkolu v družstvu.

    Hlavonožčí příšerkové jesle
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..mne to vychádza, že akciová rastlina sa bude pestovať na oboch desivých plochách, bola som pozrieť v čechách a máte tam úplňková pole a houbový les = mesíční pole by mali byť obe plochy;)
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj DANKA722 ... ale ve fax je jasně napsáno, že akční se bude pěstovat pouze na Úplňkovém poli ;). Tudíž jedna plocha ;)
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, raději to upřesním ;). Akční rostlina se bude pěstovat na jedné ploše s názvem Úplňková pole.


    upload_2024-2-28_14-56-51.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já jsem spokojená, protože budu mít farmičku i baha volné. Potřebuju doplnit množství zvířat, výrobků i rostlin, a tahle akce je pro to jako stvořená. Když hodím do slotu bonus na tu kterou oblast, využiju ho na všech plochách (krom akční). To je za mne ideál a budu se snažit z ploch dostat maximum. Takhle volná farmička se moc často nenaskýtá, proto jsem za to ráda.

    Do akce půjdu, zkusím jí i dokončit, ale tentokrát má pro mne přednost doplnění stodoly. Přesto doufám, že nebudu muset volit jedno nebo druhé, ale že se to pěkně sejde a vše vyjde ke spokojenosti ve všech oblastech.
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    ..je to tak, moje prvé prečítanie bolu tu;), nechávam si stránky otvorené, keď sa vrátim, je všetko úpne inak, ospravedlňujem sa8)