Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Akce pěkná, jen se mi nelíbí dlouhé mletí pudinků a to jen s mlýnem na Baha. To ta mrňata musí mít umleto opravdu na jemno? Nemají žuby? V jeslích většinou ne :p, melu po množství, které je k dodání, mlýn je zaplněn a zbývá 6 + 7 ks.
    Edit: Z P.bedny=Nemrtvý poklad.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/21
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne sa tiez akcia pacila ;):music: Nastastie som zacala pestovanim a v nedelu som slachtila do zblbnutia xDxDxD za 1sk a kedze som mala dostatok sk tak som si pekne zase doplnila slachtence v druzstvu ;):p polievky som este nedovarila no aj na tie dojde :D:D:D Len som si nenaplnila tulidomek,lebo som si myslela,ze mam cas do 22:00 no ups koniec bol 21:00:cry: to sa hnevam na seba xD No este mi ostalo 900sk tak nebude problem v dalsej akcii ;):p

    Pitrýsek47 Ja som mlela 10 pudingov naraz tak to islo ako po masle ;):p:D
    Ja taky nejsem bohata :p no ono to vyslo na rovnako ,len cas bol kratsi ;) a na to premium nepotrebujes :p
     
    Naposledy upraveno: 12/7/21
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sovicka64: Tak bohatý nejsem abych mlel za desetinásobek a premium taky nemám ;), ale za 4 hod bude i stonek.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Pohodová klidná akce, díky RT
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, jak píše sovicka64, já sem taky mlela po deseti a nemám premium. Prostě jsem si spočítala dárky od skvělých sousedů (kterým poslední dobou nestíhám zavčas oplácet), doplnila jsem tulidomek do potřebného počtu na kokosy a za čas, který je potřebný na mletí jednoho pudingu, jich bylo deset...
    Za chvíli se to domele, ještě jsem musela šlechtit, ale akce bude u konce. Uf, do středy klid xD
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: No vidíš, jak ti to myslí a pak, že ne :) tak jsem to špatně pochopil, je tam věta: Velké produkty budou moct umlít pouze hráči s premiem, kteří na začátku akce dostanou 10ks pot.brýlí nebo hráči, kteří si zakoupí akční koše.
    Dál jsem to nezkoušel, je čas na mletí.
    Šmankote kočina mi šlape po klávesnici, proto to písmo (zmenšené):D už jsem ho upravil, tady se nedá pracovat :p.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/21
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, vzhledem k tomu, že mám pocit, že nemám čas na nic užitečného a osobně prospěšného (třeba už čtrnáct dnů mi na stole leží knížka od kamarádky), tak hledám vychytávky v tom našem hliněném hospodářství. 8)

    EDIT: zmenšené písmo jsem nezachytila. A moje kočička se i po roce pobytu furt drží při zemi. Nejvyšší bod je moje postel, na počítačový stůl a linku si zatím netroufá... :)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také se připojuji k těm, kteří byli s akcí spokojeni. Konečně, zde nebyl problém s padátky jako při minulých, podobných, akcích. Nakonec, díky sousedům, se dalo ušetřit i na SK a to ani nemluvím o šlechtění za 1 SK.
    Kéž by podobných prázdninových akcí bylo více.
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přidávám se ke kladnému hodnocení u této akce.:) Pěstování bylo v pohodě, padátka taky a kdo chtěl, mohl šlechtit za 2 SK nebo počkat na neděli a šlechtit za 1 SK. Já to měla většinou za 2 SK, ke konci za 1, ale před koncem jsem narvala tulidomek za 1SK, jak radila evoku57 - díky. Sice mám premium, ale mlela jsem po menších dávkách. A pokud mám všeho nadbytek, melu dál. Pudinků mám navíc 21 (zatím).
    Nevím jak vy, ale i hra šlapala docela dobře. Sekačka nebyla, na plochy se chodilo bez problémů..... jen tak dál ;)
    Nyní si počkáme na další akcičku.
    Pěkný den ;)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak! Tentokrát moc chválím RT za včasný BB (tj dal sem první várku semlít v pátek) a za slevovou akci v neděli (semleta druhá várka )! Další plus za možnost posílání akčních dárků! :)
    Hlavně se člověk nesmí vyprovokovat rychlíky!8) SK neroste na stromech,takže každá úspora dobrá!! Hlavně pro mladší hráče.:eek:
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky se mi líbila, na pohodu i při nočních ;) , mám splněno a rošťáci se už plážují ;)
    A to se mi ještě vytváří 28 pudinků na víc :D tak doufám, že za ně bude hodně BZ/BBZ/KR :D

    [​IMG]
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    14087 taky jsem myslela, že semelu co jsem získala a zjistila jsem, že se to nevyplatí si zabýrat mlýn, bo se za semleté dostane míň než za nesemleté
     
    Apachie1, Madulka_cz a raddre tohle ocenili.
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    evoku57 - super, díky za info :D :D ZBÝVALO 5 MIN.. zrušila jsem to xD
     
    Madulka_cz a -Jara05- tohle ocenili.
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, přidávám se k těm spokojeným, časově ideální, nenáročná na spotřebu, takových akcí povícero a hned mně bude hra znovu bavit, momentálně hraji za setrvačností. SK na rozdíl od SH neřeším, nemelu, nekupuji, ale šlechtím jen při akcích, takže ho mám nadbytek.
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    evoku57, 14087 - jé, já jsem to už nestihnul zrušit, to mám za to, že pořádně nečtu. :eek: 95 pudinků. kája53
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to je dost Kájo, já bych jich měla přes 100 - šlechtila jsem jak zjednaná, když to bylo za 1 SK :p
     
  17. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tentokrát klidná a pohodová akce, jaká se hodí přesně na krásné letní dny. Díky RT.
     
    kája53, -Jara05- a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud se vám líbilo grafické zpracování této akce, můžete si stáhnout nové pozadí na plochu, které je již k dispozici ve FAQ. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.