Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím mám napěstováno a šlechtit budu také až v neděli!8)
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Něco málo jsem dala do tuli domku, večer seberu, ale hlavní šlechtění bude také až v neděli. To narvu barák až po střechu. No nešlechti to za 1SK ;)
    Jinak večer budu mít také napěstováno. V klídku a pohodě. :)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Napěstováno je a nyní čeká "pouze" šlechtění.
    Umlela jsem 4 kokosové pudinky - díky dárkům od sousedů, doba mletí je opravdu dlouhá, ale snad se vše stihne.
    Odevzdala jsem tři do prvního úkolu, byla jsem překvapená jaký ohňostroj to spustilo - až jsem musela farmu, po dlouhé době, restartovat. Snad se to nebude opakovat po každém splněném úkolu.
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Kde je prosím vždy info o tom šlechtění za 1 SK. Já to vždy propásnu.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Čepelatku sázím jen v pralese, nechtělo se mi bourat vodopády. Protože šlechtit budu až v neděli, mělo by to i bez bonusů s rezervou vyjít. Ještě mi z první části chybí dva úkoly.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    BB se rozjel a tak jsem tulidomek "sklidila" - veliké překvapení - z obyčejných bobrů - neandrtálec.
    O ostatním se raději nezmiňovat- je pravda, že mám vybráno na hodně dlouho.
    Mele se 14 pudinků, tak do konce akce zbývá umlet 11 ks - domnívám se, že to nebude až tak veliký problém.
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to já jsem to vzal ze špatného konce od pudinku a nemám SK takže nic.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    :wuerg:[​IMG] :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:[​IMG] :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:grrrr a ještě toto k dokončení akce
    [​IMG]
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hotovo..... z picolo bedny tečkovaný deštník. Ale stejně sie těším na šlechtění za 1 SK.
    Pěkný podvečer
     
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, no tak to jsem si naběhla,nečetla, nečetla a nečetla jsem do konce odměny,moje blbost >:(nenapadl by mě ten bombový čas aktivace stonku až když jsem ho dodělala. No asi snad raději bez komentáře. xD
    Bedna vydala vílí horký pramen,neurazí ani nenadchne.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/21
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se rozhodla, že si dojdu pro bednu Piccolo, ale ani o chlup víc, stačí 220 padátek. :) Měla jsem plný tulidomek za 1 SK a zase ho znovu naplním a bude vymalováno. Kéž by se už konečně podařil florenovníček, nic jiného nepotřebuji

    Edit: Piccolo už v parku, za 4,5 hodiny uvidím a to jsem zjistila, že mám v liště další 2, tak se už konečně snad zadaří, asi jsem byla pilná a plnila úkoly v družstvu

    Edit 2: tak jsem nakonec šlechtila dál a mám i poslední úkol za semletý produkt, ale už jsem ho fakt nechtěla, jenže, nechej to tam, když je to zadarmiko :pxD šlechtila jsem totiž kvůli plnění úkolů v družstvu, když je to za 1 Sk, tak jsem to využila a splnila 5 úkolů na vysoké šlechtěnce, 2x dokonce na ty nejvyšší, mám radost, že jsem to nakonec udělala, ale nepěstuji ani ťuk, to mi za to nestojí. Z bedny totiž, to nejlepší co bylo byl Jackův dárek, ale ten byl určitě z té bedny, co jsem měla v liště
     
    Naposledy upraveno: 11/7/21
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja este nameliem 25 pudingov po 10 to ide rychlejsie takze nameliem 30 xDxDxDxDxD Aj tak slachtit dnes budem dalej pretoze mi este treba uvarit 3 polievky a posledny hrad z piesku nie a nie postavit :oops: Kedze napodiv mam sk dostatok (inokedy vymetam vsetky kuty na farme :cry:xD ) tak musim vyuzit za 1sk ;):p na buduce to mozem zase prepast ako naposledy :cry::mad: Tak nech sa Vam dari a prajem peknu i ked uprsanu nedelu :) Ja idem dovarit obed a zase dzemovat uff...
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže mám vlivem levného šlechtění hotovo...
    [​IMG]
    Dal jsem nakonec šlechtit tak, abych měl na semletí 30 ks Kokosového pudinku a ušetřil tak něco času (jen 3 x 0:27). Za tu úsporu času těch 10 ks SK navíc stálo...
    Všem přeji co nejvíce přeskoků. Ať to stojí za to!

    EDIT:
    Dal jsem následně levně šlechtit 3 x 44 tulidomků s členovci (motýli a včely), obojživelníky (mloci + žáby) a rybami (žraloci + ryby).
    Kdybych se "trefil", bylo by to ideální...
    Jen to nesklidit mimo ten správný čas...
     
    Naposledy upraveno: 11/7/21
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo šlo to docela dobře bez paniky poslední dny jsem byla jen 1x za den online a jen SH + voda jsem po 2.letech u dětí na návštěvě v německu tak si užívám vnoučat a i tak jsem stihla stonek- už stonkuje od 14 hodin
    držím palce ostatním co dodělávaji
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtila jsem až dnes a tak už mám také hotovo ;)
     
  18. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    samozřejmě jsem nevydržel čekat a akci jsem si dodělal už včera. A dnes jsem šlechtil a šlechtil... Jen tak pro radost.
    Farmaření zdar! kája53
    Edit: Jo a z Pikolky vypadnul JACKŮV DÁREK - JUPÍ!!! :D
     
    Naposledy upraveno: 12/7/21
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem šlechtila až dnes, mám hotovo, jen jsem zapomněla naplnit tulidomek na příště.
    Holt nemůže být každý den posvícení.
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky ho mám z piccola bedny -.-[​IMG] a protože pěstuju jen v pralese tak to jde pomalu, ale neva mi to, za chvíli se[​IMG] dohrabu ke konci, druhá část je už jen umletí :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.