Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Dave Lister

    ďakujem...Od 18h som skúšala a márne kontaktovala som hernú podporu, a hra mi ide:D ..zrazu.....nechápem... ale pochybujem že takto rýchlo by zareagovali...8)


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/21
    -Jara05-, maribeja a Dave Lister tohle ocenili.
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jasmyna, tak to jsem moc rád, že akce naběhla a můžeš ji plnit. ;)

    Jen tě poprosím necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí dotyčného oslovit (v tomto případě mě) a napsat zprávu. Děkuji.


    EDIT: také jsem rád že je to v pořádku ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách

     
    Naposledy upraveno: 8/7/21
    INČUČUNA1959, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    u samostatného klienta je vždy nezbytné jej na začátku akce úplně vypnout a následně znova spustit, aby se vám zaktualizoval. Pouhá aktualizace pomocí F5 v tomto případě nestačí.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne to tiez frci tak ako ma :) za chvilku pozbieram a nasadim na obe polia a sup do pelechu lebo zajtra treba ist zase makat uff...
    Dufam ,ze sa Vam to uz rozbehlo :) Prajem dobru noc :)
     
  5. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Dave Lister
    aj ja som rada
    4h meškanie ešte nejako dobehnem.
    v poriadku ospravedlňujem sa.
     
    Dave Lister a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: tak jsem asi nějaká natvrdlá nebo si stojím na vedení - prolítla jsem včera FAQ, začala akci, zavařila kolo štěstí, začala částí s pěstováním akční rostliny, souběžně jsem šlechtila kvůli padátkům a všechno jsem si napočítala 2x v domnění, že je třeba splnit obě části akce, až dneska mi došlo, že jsou vlastně identické a jediný rozdíl je v pořadí dodávek - takže jsem přepěstovala, utratila více SK a SH než bylo nutné ... no jo, chvátat se nemá, číst se musí pořádně xD
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mám nejlepší provozní pod sluncem :D :D Pustila mě o 3 hod dřív domů a nemohla jsem dlouho usnout, tak jsem začala z pěstovačkou i přes to že jsem nechtěla akci dělat, ale o půl noci to fungovalo dobře ;) tak proč nezačít a co stihnu to stihnu lang sang.. nehoním se nehroutím se ;) tři dny volna zabavím se.. stejně má pršet a bouřit se:p
    Re: Pěstuju jen v pralese, vodopády bourat nechci :p
     
    Naposledy upraveno: 8/7/21
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale jo, jde to, dva čuníci mladíci jsou už na pláži.
    Kdo má hotovo?
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, jako většina pěstuji jen v pralese, i bez bonusu to splnit lze, tradičně jsem začala s hodinovým spožděním, začala jsem kokosem, protože jsem nechtěla zbytečně plýtvat stonkem na rozpěstování, jenže vzhledem k okamžitému sklízení tulitomku a tomu, že jsem ho měla plný s 1SK, byla jsem během 3 minut hotová a tak jsem si stihla na velkých polích na dvakrát rozpěstovat a na noc už šla čepelatka na pidi polích, mam ji už 2969 ks, stálo mně to 92x SH a 92x ZSH a víc už ze mně nedostane, spočítala jsem si, že během 3 denních otáček(1692ks) to stihnu za pět dní, takže budu mít ještě i rezervu. Normálně mám v pralese baha zvířenu, kerou sklízím ráno a večer, takže zas o tolik nepříjdu to se dá snadno dohonit během 1-2 dnů. Jako bonus mám 100% na stromy, který hned využiji, vrátí se mi i část SH a ZSH.
    Všem kteří do toho šli, přeji,aby Unity i Klient šlapal,alespoň tak jako teď a aby dosáhli kam chtěji, fakt je dost času na splnění celé akce bez honění, s možnosti využití slunečných dnů(kde jsou)a zábavy i na farmě
    EDIT: z piccola další plácní červa pro další žluté výrobny a oranžové stáje:(
     
    Naposledy upraveno: 9/7/21
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 7.315 ks akční plodiny.Jedu v celém pralese a na větší části u vodopádů.:)
     
  11. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Medvánek
    to sa mi podarilo v minulej podobnej akcii, ani neviem o koľko viac som na pestovalao_OxD:p..:wuerg:
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hotovo ;):)
    [​IMG] [​IMG]

    nechcelo sa mi cakat na bb , tak som slachtila dnes
    a kedze sa mi nechce cakat kym sa to namelie
    [​IMG] bolo to hotove hned
    [​IMG] no jasne , ze som sa bavila xDxDxD

    vsetkym vam drzim palceky ;)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Asi bych už mohla taky hlásit hotovo, ale čekám co ukáže víkend ;) Když už šlechtit tak ať to alespoň stojí za to xD
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak aj umna hotovo;)
    [​IMG]
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne Ks dalo 100% a tak mi chyba uz len 3000 ;) a to aj vdaka tomu,ze sa mi podarilo pozbierat a zasadit aj v robote :music: No a so slachtenim pockam na nedelu ked bude za 1 sk ;):p:music: Prajem peknu hrau ,casu dost :)
     
  16. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    kde najdu mořský kokos?
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ewelynn48, mořský kokos je akční předmět, který lze získat mimo jiné v chovné ohradě tedy ze šlechtění zvířat. Mrkni do FAQ k akci ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  18. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    Díky, přehlédla jsem to
     
    -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ewelynn48, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo,protože ze šlechtění základu na mě žádné překvápko nikdy nečekalo.Dnes další letní den tak je na čem pracovat:);)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.