Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    prdelka: měla bys ho mít ve mlýně
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akční produkty jdou umlít pouze vy mlýně na bahamaramě. Ve FAQ je to již opraveno. Děkujeme za upozornění.
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj prdelka010, jestli jsi začala výběrem skupiny Chumel dětí (pěstování Čepelatky), tak se ti Šnorchl připíše automaticky, pokud jsi ale začala skupinou Hejno dětí, tak Šnorchl získáš až po splnění-dodání všech Kokosových pudinků. Mrkni do FAQ k akci je to tam dobře popsáno.

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Na hlavní jedu pořád SK a akční melu většinou na Baha :music:
    KŠ se dnes smilovalo a dalo 12h/200% tak to bude raz dva hotové :p
    Protočeno 30PL, nabídku jsem za 4fl neměnila, prostě co nabídlo to nabídlo ;)
     
  5. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Tak ať koukám jak koukám, mě to nejede... Asi soudruzi z NDR někde udělali chybu...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Spozy
    co konkrétně ti nejde.
     
  7. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    modro.ocko22
    Tak nemůžu se vůbec dostat do akce... Několikrát restart a nic, jen ve mlýně se objevily brýle...
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Spozy - ahoj, do akce se dostaneš přes časomíru v akční liště nebo v novinkách nebo přes ikonu na ploše (prales a vodopády).
    Poté si vybereš vstupenku - podle toho, jestli chceš začít pěstováním akční rostliny - to bych viděla jako lepší variantu anebo šlechtěním. Výběrem vstupenky získáš potřebné předměty do mlýna
    Vše je popsáno ZDE (klik)
     
  9. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    No a právě, i přes opětovné přihlášení do hry, tam ani jednu z možností vstupu do akce nemám, tak nevím kde je chyba, hraju to už moc let, ale tohle se mi ještě nestalo...
     
    Jasmyna tohle ocenil(a).
  10. Andrysek36

    Andrysek36 Zelenáč fóra

    Já teda nevím ale se nemohu dosat do akce vůbec přez nic :-( nemám ani časomíru ani ikonu a restartuju už od 18 hod :-(
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Spozy, Andrysek36 - hrajete v prohlížeči nebo v klientu ? Pokud v prohlížeči, vyzkoušejte třeba jiný prohlížeč. Nebo ten stávající pročistěte. Já hraju přes samostatného klienta a je to v pořádku.

    Návody na pročištění prohlížeče jsou TADY
    Pokud by pročištění nepomohlo, obraťte se na kolegy do technických dotazů :)
     
  12. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Skali - hraju v klientovi, ale stále nic... Dík za snahu, ale prostě akci tentokrát vynechám.
     
  13. mumyk

    mumyk Pisálek fóra

    Mně se objevily brýle, až když jsem vlezla do mlýna z otevřených jeslí přes ikonku mlýna nahoře. jinak jsem taky měla pořád nulu.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Spozy - pak bych zkusila klienta odinstalovat a nainstalovat znovu - návod jak na to najdeš TADY
    anebo vyzkoušej hru otevřít přes webový prohlížeč.
    Určitě to nevzdávej ;)

    PS: možná - spíš určitě - bys měl/a napsat na herní podporu, aby se podívali, co se na tvém účtu děje
     
    Naposledy upraveno: 7/7/21
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Začala jsem omylem pudinkem,takže asi končím. Bez BB se mi nechce šlechtit.:(:sleepy:
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    Zdravím, nemáš vůbec zač a dobře děláš :). Zatím rozpěstuji a naplno se do plnění akce vrhnu zítra. Přeci jen díky posunu, dnes nebylo dostatek času.



    Hezkou hru ...
     
  17. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahojte, no o 18h keď mi nefungovala akcia brala som to už celkom kľudne že si počkám kým sa rozbehne hra, ale ako čítam niektorí vedia hrať a niektorí nie, ja bohužiaľ neviem ..chýba mi ikonka ako sa dostat k akčnej hre...nikde nie je..(klietna mam)
    už akože vôbec sa nebude dať normalne začať ani jednu akciu bez problémov..
    čas ste predĺžili síce, ale nie pre tých ktorým ešte stále nefunguje akčná hra,,:cry::cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tak ja neviem ako vy ale ja to mám rozpestované na 2 plochach a nechal som to na poliach 1x1 a idem už spať.
     
  19. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    podobne...
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jasmyna, pokud nemáš třeba v Pralese (Bahamarama) postavu chobotnice, pěstuje se totiž tam a na Křišťálových vodopádech. Je potřeba restartovat hru. Nejlépe se odhlásit, úplně vypnout klienta a pak znovu zapnout a přihlásit se. Potom kdyby se ti opět akce na Baha nenačetla, kontaktuj prosím herní podporu.

    Do akce se také dostaneš přes ikonu v akční časomíře a přes Novinky. Viz FAQ k akci.

    >>Jak kontaktovat herní podporu <<


    upload_2021-7-7_21-18-56.png upload_2021-7-7_21-21-5.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.