Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tuhle akci mohu dělat. Jen ten posun času mi trochu narušil plány - chtěl jsem ještě sklidit normálně zasetá pole - bez dotace SH. No jo no, zbytečné plánování... Jinak, když jsem zjistil, že se nic neděje, šel jsem stopovat, kde se zase cosi po.... Po zjištění - že : "žal se odkládá, změna k horšímu" jsem pustil v duchu pár peprných slov.
    Ovšem, co se divím. Ale Hamburk bude bez mých dotací, dokud nebude posun k vyšší úrovni. To tak, dotovat sešup do Mariánského příkopu, tch. To ať pumpnou Microsoft.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Posun času mne nenapadl.Nechodím na info každou hodinu.Včera večer jsem tam nic neviděla.Docela mne to štve.Asi se na to vykašlu.
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také jsem si vše sklidila, nevadí, zaseju pár kratších rostlinek a jdu na zahrádku, než začne pršet. Ať se navečer všem daří.
     
    dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ja sa už po 11 rokoch oklamať nedám, síce som postrehla večer zmenu času, ale vidím novinky alebo aspoň hodiny vľavo hore, škoda, že to mali naplánované, prídeme o bonusové kódyxD;)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Změnu jsem včera zaznamenala a tak se do akce pustím po 18. hod. Nevadí, KŠ je na mě naštvané a tak ho nebudu ani zkoušet. Domnívám se, že i bez bonusů se dá akce zvládnout. Začnu čepelatkou a ostatní se uvidí v průběhu akce.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice - jelikož nepadají padátka při běžné sklizni, ale pouze při šlechtění zvířat v chovné ohradě, tak jsi o nic nepřišla. Leda, že by sis aktivně sklidila tulidomek ;)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, tak jsi sklidila, no a co? Žádná padátka z rostl. ani stromů nejsou jen z chovné ohrady. Nebo myslíš, že jsi sklidila v tulidomku?
    Edit:vida, to je telepatie, ale Skali byla rychlejší :).
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    No sklizeň by mě nechala v klidu já si pustila kaštanový řádek atˇjdou fakt do háje
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, k posunu akce dochází z technických důvodů (viz OFI). Určitě je lepší, když se problémy odstraní ještě před spuštěním akce, než po jejím zahájení. Tak snad se vše podaří a akci profrčíme v klidu bez zádrhelů :)
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny podvecer prajem :) Tak ja som pred chvilkou prisla z roboty a idem to tu rozbehnut, no nemala som co xDxDxD Super este stihnem naladovat pracku nech aspon ona maka xD a idem si dat kaficko a cigu ;):p
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Už jsem povečeřela růžové želé a čekám na 18 až budou klekání zvonit a klekánice začne řádit na farmě :D
     
  12. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Klekání odzvonilo a nikde nic :cry:
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No fajn - kouzelné stromy plní svou dárcovskou funkci a to je asi tak jediné, co funguje...
    Kde mám zvolit pěstování 7hodinové akční květiny (a pochopitelně následně umlít potřebná semínka)?
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jen začne akce a nejde nic,už mě to nebaví pořád restart :mad:
     
  15. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    Ja som o 14h tu čakala ako na spasenie :p:pale, že aj teraz o 18h o_Oo_O
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Já už dál šlechtím a melu ...nejen pantem :D
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já jsem umlel, ve mlýně 5 ks pot.brýlí, ale výsledek jen 2 ks, tak mám zaseto na 2 polích, ach jo....začínám čepelatkou, se šlechtěním počkám jestli bude výhodnější.

    sirchose: ano, jen na Baha, ale ještě kdyby mlýn mlel správně...
     
    Naposledy upraveno: 7/7/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já tedy nevím,ale akční mletí mi jde jen na baha,ale mělo by jít i na farmě,máte to stejně?
     
    Apachie1, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tak,krapet mě to vytočilo,bo sem musel zrušit krmení pro plamenáky!:cry::wuerg:
    Achjóó
     
    karbar, elbedna a -Jara05- tohle ocenili.
  20. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    Vubec nechápu kde vzít šnochrl
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.