Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, za mě jasná volba. Do akce jdu 8)



    Hezkou hru ...
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pojedu jen lážo plážo... Budu pěstovat na půlce pralesa, vodopády nebourám..
    Řádek 2x za měsíc je mi nanic, stejně si to nebudu pamatovat. A v práci to nepůjde xD
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dosť sa tu rieši ten okamžitý zber stromov. Nepamätám si či som niečo prešvihol ale neboli nejakí mazlíci ktorí obsahovali tie % na tú efektivitu?

    Edit: Čosi som našiel ale má to tu niekto spísané, že aj s týmto stonkom koľko bude tá efektivita spolu?
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce jdu jako obvykle, jenom bez bonusů. Začnu akční kytkou, co kdyby byl o víkendu mini BB.
    Jinak, SK neřeším, toho mám na rozdávání.
    Pod vodopády mám sice nějaké dekorky, ale krom pár (+) je klidně na čas uklidím do lišty. Farmaření zdar! kája53
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,tak tiež nie som rozhodnutý.Vynechal som teraz dosť akcií a že by som mal práve túto urobiť?:music: Avšak nikdy nehovor nikdy. Mimochodom,cez víkend by sme mali opäť mať možnosť šľachtiť za 1 SK!!!;)
     
  6. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak tohle tedy neee. Jednak mám teď pramálo času, jednak délka sklizně stonku je fakt vražedná a jednak se mi nechce bourat vodopády. A tři důvody, to už je dost pro to, abych soutěž vynechala. Všem ostatním přeji příjemnou hru.
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže zase nic pro mne. SKáčko jsem vypotřebovala posledně na nějakou šlechtící akci a to jsem dolovala i v Družstvu a se skřípáním zubů odevzdávala kytky, zeleninu, plody, produkty a vlastně cokoliv výměnou za kýžené zlaté korýtko... Musím nahrabat SK na nějakou akci, kde zase bude nějaká novinka, tady mne nic neoslovilo. Řádky netřídím, kliknu jednou za den komplet všechno a tím to hasne. Akorát si šetřím Faraonovy bylinky na případná padátka na farmě, tam je akcí víc. Na Baha to dycky stihl pokrácený čajot a lablab. Že by na to v RT přišli a utáhli kohoutky na příště? Asi teda zkusím nějak porovnat herní plán s časovým rozvrhem, pro jistotu...
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, jen vás jdu upozornit na posun začátku a konce akce ;)

    upload_2021-7-6_22-46-21.png

    PS: jsou posunuty začátky i dalších akcí - prodej PL a parfémů deluxe a také Slavnostní dny farmářských mincí :)
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Během testování jsem se u XXL obrstromku (základní čas 25:12) dostal na čas 5:02. Použil jsem Pařezový hangár, Pařezový hangár VI, řádek z akce Faraonovy bylinky a řádek z této akce.

    Výpočet: základ (35%) + Pařezový hangár (10%) + Pařezový hangár VI (20%) + řádek z akce Faraonovy bylinky (5%) + řádek z této akce (10%) = Zuzino ultrahnojivo snižuje čas růstu o 80%

    Nemyslím si, že bude někdy možné zkrátit čas růstu stromů na nulu, ale přesto bych tento řádek úplně nezatracoval. ;)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To tedy znamená,že jednou za 14 dní budu sklízet svých 5 XXL obrstromků 3x denně! K tomu jako bonus dostanu z chlévů zvířátko navíc!8) Jdu si dát poznámku do kalendáře,abych nato za 14 dní nezapomněl!:wuerg::cry: Jenom aby to nenarušovala zrovna nějaká probíhající akce!:cry:
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    -migos-
    - díky za video. Tak nejprve jsem chtěla akci vypustit. Ale skoukla jsem tvé video a obrátila jsem. Do akce jdu. Budu pěstovat pouze na jedné ploše.
    Dob - díky za info.
    Takže se budu těšit na 18 hod, kdy začne akce :)
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Odměny jsem jen prolétla ,nic moc, hlavně mi naskakuje husí kůže při tajemnu ,protože se vždy při odtajnění bohužel, ještě pořád naštvu .Pěstovat budu také jen v pralese .Není kam spěchat a jdu naplnit tulidomky za 2 SK:(
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce nejdu.. na vodopádech mám stromy a nebourám, šlechtit se mi taky nechce páč na to nebude čas, 13,5 hod směny mi to neumožní, firma se zbláznila totiž :cry::oops: tak všem hodně zdaru ať se daří těm co do akce jdou.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jistěěě, posun začátku, když jsem si včera vytočil bonus na sklizeň (24h) a těšil se, že začátek bude +1, ale do 18h už vyprší :cry:
    no nic, pojedu jako vždy bez bonusů;).
    Myslím, že jedna plocha bude stačit, u vodopádů mám pár stromů a dekorace.
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek, tak po tom maratónu, co jsme se honili, to bude docela oddechovka, takže proč ne, navíc je to na ostrově a nechce se toho moc, tudíž tentokrát nechám i KŠ v klidu, stejně je nějaké rozbité a zkusím došetřit modré lístky. Odměny ze stonku dobrý, ovšem ta aktivace....o_O-.- no třeba ho sem tam se štěstím využiju, páč ta moje hlava...., někteří by mohli vyprávět :D
    Pro mě super i to, že akce začíná až v 18:00 a co je ještě lepší, že končí až ve 22:00, nemohlo by to tak už zůstat u každé akce? :p;)
    Tak večer hurá na to... ať se daří ;)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dotaz
    Když se podívám na mletí Kokosového pudinku, mám na výběr ze dvou možností. Otázkou je, zda s využitím varianty 2 (100x mořský kokos, 10x mačeta) dostanu 10 kokosových pudinků nebo jen jeden. Pokud jen jeden, potom je volba jasná - jen varianta 1 (10x mořský kokos, 1x mačeta), protože nevidím jediné + u varianty č. 2.
    [​IMG]
    Takže jak to je - mohu očekávat z varianty 2 větší počet Kokosových pudinků (10 ks) nebo ne?

    Do akce pochopitelně jdu
    a půjdu nejprve pěstovat Čepelatku, protože mořský kokos lze posílat jako dárek přátelům - čili je možno pozdějším spuštěním šlechtění (třeba během Baby Boomu) ušetřit něco SK...
     
    Naposledy upraveno: 7/7/21
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tuto akci vynechávám z důvodu vodopádů i deštného pralesa, tam mám stromy a chlívky, a bourat je nehodlám, jinak všem, kdo do akce jdou, přeji hodně úspěchu.
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    https://board-cs.farmerama.com/threads/hlavonožčí-jesle-7-7-13-7-2021.23916/#post-499243
     
    Skali a DANKA722 tohle ocenili.
  19. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm paráda,já aniž sem si všimla posunu času akce,sem si sklidila,takže to mě úplně dodělalo,už jděte do zadele....>:(
     
    malanek70 a pompo68 tohle ocenili.
  20. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Tak hurá na pláž........ Ano hurá na pláž a všem přeji mnoho úspěchu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.