Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Co udělala tato akce s cenou kachen, to je neuvěřitelné :oops:

    [​IMG]
     
  2. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mě chybí ještě 4 hedvábné slípky, a ráno začnu mlít papu pro barenváky a pak deky v klidu a hlavně nezapomenout na děsivku :)
     
    Kaacenka, Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  3. Verense

    Verense Stálice fóra

    Jojo, i já mám kachny přes 3.000 kr/ks, ještě, že je nemusím nakupovat. Kdo má zásoby, tak si slušně napakuje krejcarové konto.
    Akci jedu tak nějak v poklidu, hlavně potřebuju našlechtit hedvábné slípky, neb nemám ani jednu. Naštěstí zásoba SK je dostatečná a času dost, takže to vidím optimisticky. Jen jsem si myslela, že by mohla na trhu trochu klesnout cena vyšších šlechtěnců slepic a kaček, ale zřejmě všichni zuřivě staví barevný chlívky a výrobny, takže jsem utřela... :D Baby boom by vážně bodnul... ;)
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Došlechtila jsem posledné hedvábnou slípku a už mě čeká jen mletí dek a krmení pro chameleony, no nechápu proč nejsou na baharamě, když musím mlít liči ? Tam bych mlela a na farmě deky :)
     
  5. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak to mi také překvapilo pro liči z baharami a pěstování na farmě i to zvíře na farmu se nějak nehodí
     
  6. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Mě třeba to,že se mele na farmě žrádlo z liči nepřekvapilo,vždyd už slon žere fenykl a celer z farmy a taky je na ostrově;)Holt hrajeme nejbláznivější farmu,tak musíme počítat s tím,že je to tu bláznivé a logiku tu hledat nemá cenu....a není to možná někdy pěkný unik z reality?
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem dneska už něco pomalu začal. Hodil jsem do pár domků slepice a udělal pár otoček. Mám momentálně nějaké hnědé slípky + kuřata, ale jen pár kousků. SK dochází, takže spoléhám na víkend :p. Jinak jsem doplnil jen stříbrný cíl 1. úkolu a to je vše. Získal jsem 2 chameleony, dal jsem je na plochu, jedu je s SK, ale jen do zítřka, pak uvolním místo na děsivku a stejně do té doby asi dojde SK ;).

    Doufám, že se to hezky rozjede a šlechtění půjde v pohodě. Jediné, co je opravdu zdlouhavé, je to mletí :music:.

    Mimochodem těch pár šlechtění se překonalo a bylo to skoro jako babyboom. Skočilo mi to z obyčejných slepic na bláznivou :).

    [​IMG]
     
  8. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Tož jsem těžce pokročila ;), mám namleto něco málo pro měňáky - chameleóny, na noc a zítřek dám mlít deky, ale stejně úkol neudělám celý, nemám dost peří a kačeny se nechtějí dát oškubat, prý by jim byla zima :).
    Vlastně ani nevím, jestli mám dost šlechtěnců, ale asi ne:music:
    Jinak je to dost na palici, takhle dát tři akce a ještě ke všemu musím na kontrolu, takže propásnu děsivku, což mě dost mrzí.
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak deky se už melou ( budu potřebovat jen 4 ;)). Prodala jsem skoro čtyřista kachen (u nás cca 2300 kr). Slepice nic moc, jsou kolem tří stovek, ale i tak dobrý. Stav kačen ve stodole je nula. Tak teď honem chlívky na plochu a doplnit stodolu xD
     
  10. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak jsem se teď večer vrhla do nového typu akce, žádná kvanta plodin a vypadávátek, hurá. Deky se melou, do tulidomků jsem nacpala kachny, abych mohla rozjet první úkolu a kuk ho, oni tam nejsou kachny ale kuřata. Drůbež jedna, kdo se v tom má vyznat. No tak jedu slepice ;)
    Jen jednu věc nechápu - proč je chameleon na farmě??!! Je to zvíře jasně na Baha, jak by mu to tam s papouchy atd. slušelo!!! Zato mezi králíkama, slepicemi, koněma a kachnama... No ono by to logické že.... to bude ten důvod xD No aspoň nebude na Baha méně místa.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem chtel taky jen 4 deky a dost, ale nepreskocilo zatim nic, takze skusim dat o neco vic, uvidime...
    Necham si to hlavni na vikend, treba bude BB, tak at se trochu tech chameleonu udela uz ted :)
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak kromě 2.diamantového úkolu mám hotovo, ale přiznám se koupila jsem košíky. Budu celý čtvrtek a pátek v práci od nevidím do nevidím a tak bych nestíhala. Všichni chameleoni na ploše se SK, ale ráno šup do lišty a dáme cibuli do MJS. Asi by chameléoni spíš patřili na Baha, ale tam je jěště míň místa než na Farmě. Počkáme co z toho bude, nepochybuju, že nám RT něco úžasného vymyslí. Dobrou noc
     
    dasa717 a Kaacenka tohle ocenili.
  13. Gábi85

    Gábi85 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři, konečně je tu nějaká akce, kde se nemusí pěstovat kvanta akčních plodin a řešit nedostatek vypadávátek. Úkoly se mi líbí, ikdyž je s největší pravděpodobností všechny nesplním. Ale první úkol je už zcela splněn :)
    Bohužel není pro mne reálné vyrobit takové množství prachového peří a vlny, ale do konce 4. úkolu bych to mohla zvládnout. Navíc jsem zjistila, že mám malé množství kachen (jen asi 9), tak teď všude chovám kachny, abych měla z čeho šlechtit kačery :) a káčátka.
    Navíc ceny na trhu jsou závratné, kachna 2.122 kr. ale slepice jen 36 kr., nejlevnější kus peří za 9.000 kr a vlna za 6. 550 kr. No, rozumím tomu, že každý chce něco vydělat, ale co je moc, to je moc.
    Všem přeji prima šlechtění, ať se vám akce líbí.
     
  14. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    šlechtěnci hotoví a jen počkám až se namelou deky a bude hotovo, no zítra si v klidu si užiji děsivku
     
  15. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak užj en poslední část úkolu a hotovo (ať žijou košíky).Ty 4 deky si namelu a peří můžu prodat. Chválím RT za bezva úkol
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. hogab

    hogab Zelenáč fóra

    Jak je možné, že se mi úkol v družstvu vůbec neukazuje? Ani v oznámeních nic nemám? Má někdo také stejný problém?
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  18. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    A jaký máš level ? Úkol je od 61. levelu ;)

    Tak jsem kvůli těm příšerkám musela aktivovat liči - 24 banánů fuč :D.
    Deky pomelu zítra. Chlívky jsou na ploše. Tak sláva..
     
  19. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Akce je supr času je dost na šlechtění a i kdyby jsem všechno nestihla je to vždy jen hra a já to tak stále beru.Zatím jsem neměla žádné problémy. zenkveta47
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No bezva akce to celkem je:D, ale nechápu některé kteří akci a RT chválí že je ok a nic nědělají a jen kupují košíky trochu divná zábavao_O

    PS: to je ale asi každého věc, každému se líbí něco jiného, 100 lidí 100 chutí:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.