Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Tak já jdu teprve začít. Noťas nefungoval, ještě k tomu nešla elektřina, ale co nadělám. Jdu do toho.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    pre ladybird38,
    ako tu niekto pisal akcia je od 61 level ale chovat tie chameleony ide od 66 level a ako pises ze je 64 tak musi si este pockat 2 levely a to nehovorim ci ma lici ;);)
     
    nona2222 a skalara.v tohle ocenili.
  3. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    pro ladybird38 - chameleon je až od levlu 66 - popisek je v ofi
    Já jdu do akce naplno, jediný, co mě brzdí jsou deky.
     
    Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    ladybird 38 No to bych raději sem nepsal............ jinak nedáváš je náhodou na bahamku ??? tam umístit nejdou
     
    Radoslav-Vrabel a lacrima tohle ocenili.
  5. Vevericka

    Vevericka Pisálek fóra

    Ahoj, první chameleony mám a končím, je tam moc šlechtěnců a tohle mi stačí. Ovšem velmi mě zklamalo, že chameleona nejde dát na Baharamu, patří do klasické farmy (všechna tři pole) - no ale tam už mám jednak víc než plno, jednak se mi nějak moc nepozdává chovat slepice a vedle chameleona ... Já vím, že je to bláznivá farma, ale tak nějak bych čekala exota na Baha, zejména, když baští liči (chudák další býložravec).Tedy on ten klokan se vedle prasat taky vyjímá ...:D
     
    lacrima, skalara.v a Radoslav-Vrabel tohle ocenili.
  6. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    zdravím ve spolek...nechápu proč chameleony dali na farmu a né na baha tam by se hodili víc ..nemyslíte farmáři:D
     
  7. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Tak akce začala a zítra už budu mlet poslední deky.Tak počítám že za cca 30 h bude hotovo.Chameleon se mi zamlouvá,není tak děsivý.
    Jen škoda že je málo místa.
    Všem hodně štěstí.
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak já si se šlechtěním počkám. Dám krk na to, že o víkendu práskne babyboom. Když ne stihnu to i tak.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahoj, když šlechtím slepice padají i hnědá kuřata, nebo jen ty do úkolu?

    Prosím

    Klárka

    Děkuju ti, Rio, jsi hoodně rychlá.
    Takhle skoro pod sebou napsatt asi můžu (ale nejsem si moc jistá, nechtěla bych dostat napomenutto)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
    Ria30. tohle ocenil(a).
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Orliček, padajú šľachtenci a k tomu aj kuratá do úlohy.
    Peknú hru prajem
     
    Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Úkol dostupný od 61. levelu a přitom chov chameleona až od 66. levelu je taky poněkud na hlavinku o_O. Takže nějací klokani a exotická havět vedle slepic mě už ani nepřekvapí. Na Baha to už stejně není kam dávat, tak jsem vděčná za chov na farmě. I když tam není situace o moc lepší, že...:(
     
  12. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ještě se chci zeptat, tenhle úkol je od levlu 61? Kde se to píše?
    Tak to nebudu mít chameleony? A já se na ně těšila.

    Už jsem to našla - měla bych číst až do konce.
    Tak to jsem moc smutná, jdu chovat slepice.

    Klárka
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A tak já jsem přehodnotila své včerejší rozhodnutí vyčkat se šlechtěním, jestli náhodou RT nespustí na víkend BB. Po začátku akce jsem dala mlít potřebné krmivo pro chameleony, vystrčila 3 tulidomky, dala šlechtit pár slepic, vyskákala kuřata a hnědý slepice (vypadla dokonce i 1 hedvábná) a chlívky s chameleonama jsou na mýtině. Se stonkem a sýrovými kuličkami budou chameleoni za necelých 12 hodin, takže ráno. Soused ještě poradil, že na urychlení je valentýnský květináč a vaječný koňak, ale všechno to jde to zlatého slotu, takže se stejně využijou jen 2, chtělo by to něco do slotu stříbrného, ale i tak to vychází sklidit je 2x denně, další urychlení by tomu příliš nepomohlo.
    Teď se melou deky a mám tedy čas na rozhodnutí, jestli s akcí pokračovat bez BB a nebo vyčkávat. To množství chameleonů je takové zavádějící a jestli jsou tak důležití, jak se k nim dostanou hráči, kteří nejsou v tom levlu 61 a nezískají je nyní v úkolu? Kdysi si RT poradilo s netopýry (nebo vránama?) přes Jackův obchod ...... No uvidíme, co nám následující dny a týdny přinesou. Ale ne, že bych nebyla zvědavá a nechtěla to vědět hned xD
     
  14. evca190

    evca190 Vážený autor

    Na ploše už mám 12 chlívků s chameleony ;) Deky budu mlet ještě 39 hodin, takže ty nové potvůrky krmím SK :music: Ale když jsem je hledala v liště, abych je dala na plochu a viděla jsem tam ty spousty a spousty chlívků, které tam jen tak leží... no není to škoda? :wuerg: Chtělo by to dalších aspoň pět ploch na pěstování :p
     
  15. hastrmanky

    hastrmanky Zelenáč fóra

    ahoj prosim nevi nekdo kdfe ty chameleony najdu v liste je nemam a ukol jsem slpnila dekuju za odpoved
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj hastrmanky, ak myslíš chlievy pre chameleóny, tak v lište na debničku a medzi zvieratami.
    Ak ich tam nemáš skús reštartovať hru a znova pozrieť.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    No a není problém v tom, že Hastrmánky nemá potřebný level? Pak se mu podle mne neobjeví. A jestli plácám nesmysly, tak se omlouvám.
     
  18. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    - kde se budou vlastně pěstovat jestli na Baha nebo na Farmě a není na ně ani krmivo ve mlýně ani tam ani tam...hmmm[/QUOTE]

    Vyžaduje: 1x krmivo pro chameleona (2x brusinka, 1x liči)
    Základní doba růstu: 17:00 hod.
     
  19. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Tak já mám hotovo... kupodivu pro mě snad nejrychlejší akce v historii vůbec. Akorát jsem si myslela, že je i BB, tak jsem dala jednu várku prasat a koz a teď při "sklizni" koukám jak vrána, že jsou po jednom... :sleepy: Nj, já se prostě asi nikdy nenaučím číst pořádně... ;) Káčatům zdar!
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Libik54,

    chameleóny sa umiestňujú na farmu, nie na Baha,krmivo pre ne nájdeš tiež na farme

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.