Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Kamila73.

    .Kamila73. Zelenáč fóra

    děkuju :)
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak abych zapadla do zdejších nespokojenců, mám taky připomínku xD Vůbec se mi nelíbí kombinace krmiva...a vlastně se mi nelíbí ani chameleon na farmě...prostě vedle jabloně, políčka se pšenicí a králikárny se mi ta barevně měnící se havěť ani trochu nehodí xD

    A teď trochu vážně.....akce zvláštní, ale účastním se, i když slepice jako takové jsem nešlechtila ani nepamatuju. Otázky typu....a proč tolik chamouších výběhů si odpustím, mám dojem, že i těch 18 bude jednou málo :)
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    První úkol splněn druhý se dodělává:D

    PS : Ti chameleoni jsou ale škaredío_O
     
  4. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    nejdřív melu krmivo pro chamíky, a pak začnu mlýt heboučké deky - hodně štěstí v akci
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  5. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ahojte. Kto mi povie ktorá je to motorová kachna po slovenský? To je kačka so zakrytou hlavou?
     
  6. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Po slovensky to nevím , ale má bílou hlavičku, bílé bříško a na zádech modrá křídla :D.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj tak všechny kachňata a kuřata už jsou doma, teď jsem dala mlít deky přece jen skoro 100 hod. je dost a chameleóni počkají nebudou mít kam utéct xD Jestli jsem koukala dobře tak je potřeba 54 dek je to pravda ? Když tak mě prosím opravte. Díky Všem hodně štěstí :):D
     
  8. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Ahoj všem. Většinou bývají tři větší akce měsíčně a spousta menších, jako děsivka, bb apd. Není třeba tu nadávat, že tohle je od větších lvlů., tyhle stromy nemám, tyhle rostliny ještě nepěstuji apd. Pokud to prostě plnit nemohu, tak to neplním, ani ne za týden bude zas jiná akce. Za chvíli bude třeba komiksová akce asi sedmý díl, já mám pouze jeden a taky mě to nevadí. Třeba šlechtění kukaček jsem nedělal ještě nikdy a nevím, jestli vůbec budu. Co se týče téhle akce, mám dva úkoly a až bude volno v mlýnu začnu mlít deky a teprve uvidím jestli to dodělám.
    Ale je fakt, že si taky občas vzpomenu na akce ze začátku. Za akci bylo dost odměn, daly se snadno a rychle udělat, hvězdiček hafo a za pár florenů se mohly začít dělat znovu. Pamatuji na hlášky, že někdo to už dělá po třetí. Za úkol třeba 180 hvězdiček bylo fajn.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  9. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    motorová kačka je ta třetí v řadě :)
     
  10. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Tak ja mám všetko našľachtené,stodola plná,už len čakám na deky.S turbo mlynom mi 54 ks potrvá 48 hod. a hotovo.

    _.hela._ - je to kačka so zakrytou hlavou
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím hotovy první dva úkoly, ostatní slepice a kachny čekají ve stodole. Jak domelu SK začnu s dekami, mám poloviční mletí tak to nebude tak dlouho trvat. Akce v poho i když ten začátek byl o nervy.:pxD:D
    FA93 BAHA226
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. cvirik1998

    cvirik1998 Zelenáč fóra

    kde se da koupit turbomlyn? dekuji
     
  13. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ďakujem za vysvetlenie.
     
  14. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    myslím, že si hráči pletou pojem hebká deka a pikniková deka. Protože na trhu stoupla hodně cena piknikových dek cena se pohybovala kolem 2000kr a nyní 9000kr. Takže POZOR do úkolu je hebká deka - MUSÍ SE MLÝT V MLÝNĚ
     
    alexandrakerulova00 a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dala jsem si namlet deky a šlechtit budu až o víkendu, určitě bude BB, tak bude více šlechtěnců 8) šlechtění bude dost brzy hotové a když budu mít deky, akce bude hotová cobydup
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja už stojím na 3 úlohe kôli dekám,ale nevadí turbo mlyn ešte frčí takže ešte 51 tých prikryviek pre tých krpcov čo im treba a bude hotovo.Nakoniec dať mlieť tým meničom farieb alebo namlieť ešte SK to si ešte rozmyslím čo skôr.
     
    alexandrakerulova00 a Feris1 tohle ocenili.
  17. cvirik1998

    cvirik1998 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš a nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    *odstránené zbytočné citácie*

    prosim te,kde muzu koupit turbomlyn?dekuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/15
  18. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ja co som mal to som predal myslim tie deky xDxDxD
    inac k teme 1 uloha hotova 12 chameleonov na ploche a a uz sa vyrabaju ako aj 100 krmiva ostatne cez vykend

    pre cvirik1998,
    turbo mlyn musi byt nan akcia takze teraz nikde aj mne mele turbo skoda ze nie nitro hihiih
     
    nona2222, lacrima a -Kuteno- tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    cvirik1998 ako napísal Feris1.Ja teraz švacnem do mlyna tie ostatné deky čo mi treba a nech sa vrtí má kedy.
     
    Feris1, alexandrakerulova00 a lacrima tohle ocenili.
  20. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    • Porušení VOP
    pro kamarádku která má problém s připojením
    jsem rozjela akci - udělala jí první ukol - a dostala chameleonky.
    ale, nejdou mi dát na plochu(jsou přeškrtnutý) - nemá ani v mlýně krmivo.
    už jste se s tím setkali? Level(64) by problím být neměl co jsem pochopila. Díky za postřehy
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.