Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já mám první úkol kompletně hotový, a druhý úkol, bude zachvíli také. ;) Ať se všem daří. ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
    Julinka11 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Chameleoni už se vyrábí,ale budu je muset na zítřejší Děsivku přemístit jinam :)Akce je náhodou pěkná,když zpět z odměn získáme zase dost SK

    [​IMG]
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    prve dve ulohy ukoncene,nemam deky :p
    chameleony nakrmim super krmivkom,nech maju radost,po tych sviatkoch su dake mlsne ;),ale ked sa namelie krmivo-budu zrat uz len to:)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak opravdu jedu jen do trojky. Peří je už za 11 tisíc a vlna přes 7 tis. Musela bych vysypat tak nejmíň mega za chybějící produkty :wuerg:
     
  5. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tygřice1970 - pokud bys chtěla, mletí dek můžeš přerušit (suroviny, ze kterých se Ti ještě nevyrobily deky se Ti vrátí, takže o nic nepřijdeš), namlít nějaké krmivo pro chameleony a pak pokračovat v mletí dek. Mně to taky nesepnulo. Došlo mi to, až když jsem četla příspěvek od Casey (tímto mu děkuji). Takže jsem deky přerušila (mlela jsem teprve pár minut, jinak bych přerušila po první vyrobené) a už se mele chameleoní žrádýlko.
     
    nona2222, Lyzarka a evca190 tohle ocenili.
  6. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak tahle akce se mi líbí jen díky tomu, že konečně nemusíme pěstovat tisíce akčních plodin,,,změna je fajn
     
  7. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    akcia vyzera super a uz vydim tych frflosov prvy budu preco je akcia az od 61 levelu a ty druhy tych bude asi viac preco ked ziskali chameleonov nemozu robit krmivo lebo nemaju lici tak uvidime kedy to zacne :)
     
    tazvenuse a maja.rada tohle ocenili.
  8. včela67

    včela67 Aktivní autor

    Feris1 - neboj za chvilku to tu bude...ale spíš by měli být rádi, že je to oddechová akce
     
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahoj,zkuste mi někdo vysvětlit,proč tolik chameleoních chlívku???To by se nenašla i jiná odměna???Dík
     
  10. včela67

    včela67 Aktivní autor

    maja.rada....myslím, že nám RT chystá nějaké překvapení s chameleonama :)
     
  11. bugsym

    bugsym Zelenáč fóra

    Rozumím tomu dobře, že prostě teď nemohu vypěstovat hnědé kuře nebo kačera - budou mi vyskakovat kuřata nebo kachňata? Když tedy nemám napěstováno předem nebo nechci nakupovat za obr ceny, prostě nemohu splnit. To mi tedy moc promyšlené nepřijde... Jak já nostalgicky vzpomínám na pohodové úkoly z počátku hry! :)

    Čarodějka007 - děkuji! Po pracovním zápřahu už asi neumím ani číst a myslet. - Ale dost se mi ulevilo :)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Feris1 ještě jsi zapomněl na jednu kategorii frflalů - proč se dají chameleoni chovat až od levelu 66, když akce se dá plnit už od 61 xD

    bugsym nerozumíš tomu dobře....když budeš šlechtit slepice, vypadne ti šlechtěnec, třeba to hnědé kuře, a k tomu ještě kuře-padátko...a u kachen je to stejné
    prostě dostaneš z tulidomku šlechtěnce + jako padátko kuřátko nebo kachňátko
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/15
  13. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj mám prosbu může mi někdo odpovědět kde najdu ta vypadlá kuřata a kachňata nemohu je nikde najít děkuji
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nevím proč by si nováčci nemohli postěžovat, že nemohou plnit akci! V minulosti byly akce přístupné skoro pro všechny a většinou diamantové stupně byly pro vyšší levely.Se mně zdá, že už jsme jaksi zapomněli,že jsme každý nějak začínali! Svou první akci jsem dodělal skoro dokonce a ztrozkotal jsem až na růžích.....
     
    skalara.v a evca190 tohle ocenili.
  15. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akce se mi moc líbí i už jen z toho důvodu, že dostaneme z úkolů až 140x superkrmivo nazpět. ;) Konečně tam nemusíme dávat tolik ze svého :D
     
  16. .Kamila73.

    .Kamila73. Zelenáč fóra

    Prosím jak získám kuřata a kachňata???
     
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    z každého domku ti vyskočí kachně popř.kuře a k tomu ještě kus tak,jak jsi zvyklý.............hnědá slípka,hedvábná atd....
     
  18. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Už takhle se mi nikam nevejde dát to co potřebuji :)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    hura, mam splnenu 1 a 2 ulohu komplet a z 3 - 1 ciel, este mi chybaju 3 kaciatka, ostatne vtaky uz mam :) a potom uz zapnut mlyn na plne obratky a cakat a cakat kym sa vyrobi dalsich 53 dek :)
    chameleony si krasne i ked si budu musiet pockat na krmivo, kym sa nevyrobia deky, ale nevadi, pacia sa mi a tesi ma ze mam aj lici na ich vyrobu :)
    konecne nieco, do coho sa mozem zapojit s radostou, lebo mam vsetko potrebne :) jedna z vydarených akcii pre mna
    velmi sa tesim, lebo vacsinou nestiham plnit akcie - pretoze nemam dostatok surovin, superkrmiva alebo florenov
    vrankaJ
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte 1robinsonka1 a .Kamila73. , musíte si dať do chovného domčeka šľachtiť sliepky alebo kačky, a po vyšľachtení vám výjde šľachtenec a k tomu to kuře alebo kachňe potrebné do úlohy.
    Peknú hru prajem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.