Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myrda

    myrda Perspektivní autor

    brouktom, AsDYxC: tak to mi nedošlo, že to vázne na tomhle.
    Já už mám nějaké chameleoní krmivo namleté, ale zatím je nechovám, protože je není kam dát.
     
  2. stakulinka

    stakulinka Zelenáč fóra

    dobrý večer, kde seženu turbomlýn? nestačím už udělat deky ,díky S,
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj stakulinka, Turbo mlyn sa dá kúpiť len počas akcie, a tá bola (9.1. - 10.1). Ak nestíhaš, tak máš ešte možnosť urýchliť mlyn za floreny.
    Peknú hru prajem
     
    Bagíra77 a lacrima tohle ocenili.
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    .... stále jde zakoupit koš za 100 florenů a v něm je 25 dek
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Úkol splněn, pomohl hodně turbo mlýn. Finance do hry nevkládám, vždy jen na kombajn, nechce se mi klikat. Turbo mlýn jsem použila poprvé , je na měsíc (za 25,- Kč), takže teď si dělám zásoby krmiv pro zvířata.
     
    Hagerr, lacrima a Pavlahan tohle ocenili.
  6. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Chtěla jsem si koupit turboše, ale byla jsem v Praze po doktorech, tam mi ho nechtěli prodat:sleepy:, teď hlídám moje zlaté kluky :inlove:;) už třetí den, přestože jsem neměla zas tak velké prostoje, tak po hoooooooodně dlouhé době nesplním o_O, tak vám nevím, přežiji to :p:D
     
  7. varsava

    varsava Zelenáč fóra

    Ahoj,
    Nevie mi niekto poradiť ako urýchliť mlyn za floreny?/RIO30 napísal:Ak nestíhaš, tak máš ešte možnosť urýchliť mlyn za floreny./ prešla som všetko a nenašla. Dík za radu
     
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    *** odstraněna zbytečná citace

    Dáš mlet,a u časomíry je zelené znamínko plus
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/1/15
    lacrima a Bagíra77 tohle ocenili.
  9. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj varsava
    Je to přesně tak jak napsala maja.rada ,dáš určitý počet produktů tedy vlnu a peří na výrobu daných dek a spustíš výrobu,v časomíře najedeš na modré plusko -[​IMG] klikni na to a deky budeš mít za FL. ihned k dispozici.přeji příjemnou hru s pozdravem Richard.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/15
  10. hastrmanky

    hastrmanky Zelenáč fóra

    • Nevkladaj prosím príspevok bez vlastného textu obsahujúci len citáciu. Jedná sa tak o spam
     
  11. varsava

    varsava Zelenáč fóra

    Ďakujem vám za radu,doteraz som to nepotrebovala.Len som blbo počítala čas na výrobu dek.:p
     
    Bagíra77 a Ria30. tohle ocenili.
  12. Scroland

    Scroland Pisálek fóra

    Chem sa spýtať či sa zabudlo na to ,že hru hrajú aj deti a tak keď sme teraz výhradne českou hrou (ne)dobrovolne ,že ju hrajú aj deti a tak potrebujú tlmočníka napr.čo je to motorová kachna.Ako sme sa mohli dostať pod nadvládu čechov? Nestačí,že nám vládli v realnom živote tak aj v hre? Ako majú vedieť čo je to chúva to čeština teraz nahradila ruštinu?
     
  13. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Scroland
    Tady člověk dostává výstrahy ani neví za co,a toto zavání rasizmem
    Chůva je hodně staré české slovo a já taky musím namísto motorové kachny číst "kačka zo zakrytou hlavou"
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Scroland,

    ak si pozorne prečítaš prvú stranu tejto diskusie tak zistíš, že v zátvorkách je aj slovenský preklad(konkrétne na šlachtence), pokiaľ sú dosť odlišné názvy medzi českým a slovenským prekladom.
    Z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať,
    že ja mám doma dvoch drobcov(2,5 a 5,5) a vďaka českým detským programom viac mluvia jak rozprávajú....takže si nemyslím že by mali deti s tým až taký problém a ako som už spomínala vyššie-ak je niečo dosť odlišné, tak sa to snažíme preložiť
    Peknú hru.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/1/15
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Scroland - prosím tě, nepřeháněj tolik v dnešní Evropské unii.
    A chůva se píše s ů.
    Škoda, že "neexistuješ", rád bych ti poslal holuba
    třeba i ve slovenštině, protože já toto neřeším. Je to myslím jen o čtení ofic. oznámení.
    :D:D

    maja.rada -
    výstraha, tj. zde na farmě ocenění od ostatních hráčů, neboj,
    to není nic špatného
    xD
     
    Naposledy upraveno: 13/1/15
  16. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Mikeš
    výstrahy nejsou jen ocenění
    :(
     
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Prosím držte sa témy opatrovateľka-chůva. Ďakujem.
     
  18. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak kromě úkolu se stonkem mám všechno hotovo, bohužel kvůli nedostatku produktů jsem stonek nezvládla, ale nijak zvlášť mi to zase nevadí ;). Tahle akce přivedla mé krejcarové konto na pokraj krachu, takže jsem zbylé produkty nemohla ani dokoupit xD:p.
     
  19. 5proti5

    5proti5 Pisálek fóra

    Hra je fantastická, niečo nové čo tu ešte nebolo aj ked chameleonov je veľa a mohli byť tam napríklad bociany, či vlci určite by si viac hráčov kupovalo superkrmivo lebo 60 vlkov je dosť veľa a aj ked som si kúpila 20 majstrov nedostala som nič čo by som ešte nemala. No čo už.Prepáčte ale tiež by som chcela podotknúť (nie som rasistka), ale kto rozhodol o tom aby sme sa spojili.My bývame na dedine a máme len 3 TV programi a moje 5 ročné deti sa nemajú kde naučiť česky.Prečo prioritnou rečou nie je slovenčina aby naše deti žijúce na dedinách kde líšky dávajú dobrú noc vedeli čítať a v zátvorkách bol český preklad.Hra je aj tak preťažená hráčmi,začiatky sú skoro vždy s problémami, pred začatím je problém prihlásiť sa aj to všetko by sa malo riešiť. Nezabúdajte na to,že všetci nežijeme v meste.
     
  20. Scroland

    Scroland Pisálek fóra

    Prepáčte ale nie som rasistka a týmto sa ospravedlňujem všetkým ľuďom Českej republiky.Hra je fajn len ma hnevalo,že sa ma stále deti na niečo pýtajú.Sme dedinský ľudia a tak sa asi aj chováme.Hra je dobrá deti sa zabavia a ja mám trochu pokoj ked sú na Farme.Ešte raz sa ospravedlňujem a hlavne tebe maja.rada maj ľudí rada a hned ich netrestaj. Je demokracia a za vyjadrenie názoru nie je vezenie.Nebola som vulgárna ani nič podobné. Už nikdy nebudem nič písať Tak PRISAHÁM.
     
    maja.rada, 9klárka9 a Simík21 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.