Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Deky jsem si umlela už hned po vyhlášení akce.Surovin bylo dost a něco málo jsem prodala.Ale ne vše,nechci být úplně bez produktů.A dnes jsem našlechtila všechny slípky a kachny.Za hoďku bylo hotovo.Jen ten stonek mne opět nějak neokouzlil.Každý úkol nový stonek.Už ani nevím který řádek má jaký bonus.
    Dám na plochu i nějaké ty chameleony,pro jistotu si jich pár vyrobím do stodoly.
    Hezký den.
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak mám hotovo, deky jsem mlela postupně, produkty dílem ze stodoly, dílem "dopěstované", docela pohodová akcička, teď budu zase něco dopěstovávat do stodoly, je víkend, tak pohodička. Naštěstí mám na baha liči, tak mám i své krmivo pro chameleounky, dala jsem jen jednu stáj pro pokoukání.Všem přeji pohodu a úspěchy. Jára
     
    karolinka120484 tohle ocenil(a).
  3. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Takže skoro hotovo jen nevím zda stihnu namlet potřebné množství chybí už jen 14ks ale s akcí jsem spokojena je to teprve druhá akce kdy můžu splnit úkol až do konce.zenkveta47.
     
  4. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    zajanda,deniska-akce končí až za 68h podle časomíry.Je až do 13.1.Určitě ještě nějaké deky namelete do konce.
     
    lacrima a petaM2001 tohle ocenili.
  5. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    Zdravím Vás,, tak akce super i odměny, chameleonů je dost, ale neva asi se budou hodit.
     
  6. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak konečně všechno našlechtěno, ale kdybych deky nekoupil (v košíku), celé bych to nedal.
    Těm co ještě plní držím palce, času dost.
     
    lacrima, karolinka120484 a kometak96 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Monča***
    Tentokrát je stonek obrovská výhoda, s jeho pomocí se dají chameleoni sklidit 2x denně. Myslím, že je to opravdu nějaký záměr, že do něčeho budou třeba chameleoni a to ve velkém množství 8)
     
    lacrima a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    evoku-ano to dají,ale já bohužel jen jednou a to odpoledne a to 2x sklidit nestihnu.V práci to moc nejde.Takže výhodu to má,ale zas jen kdo může na farmu stále.Já ten bonus bohužel tak jako tak promarním,jen o víkendu ne.
    I tak je stonek aktivovaný a chameleonci už si cpou bříška.Necháme se překvapit,co na nás chystají za překvapení.

    No teď mě ještě napadlo-pokud ještě nějaké marmošky slupnu,možná bych to i stihla 2x,když nepůjdu spát se slepicemi.Vyzkouším.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/15
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. mousicka

    mousicka Guest


    ahojky, takže platí ten čas, ktorý ukazuje v hre.., čiže každých 10h aktivácia. Peknú hru.

    edit: takže sa to znova preveruje-bližšie info tu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/15
    lacrima, karolinka120484 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    diky moc za info uz som sa bal kedy to zmenia na tych 24 ale 10 je lepsich
     
  11. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Mne treba namlieť ešte 13 diek a budem mať akciu ukončenú.
     
    lacrima, karolinka120484 a Ria30. tohle ocenili.
  12. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    ahojky :D domelou se poslení deky a bude hotovo ;)
     
    lacrima, Nikyna8 a karolinka120484 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no jo no tak už chybí jen poslední ukol ptáky mám jen ty deky než se namelou ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslední deky se melou a za 4.30 hod bude hotovo.:) Nějak jsem překousnul to SK, které jsme do toho museli vrazit, ale co mně vadí nejvíc je umístění nového řádku v nebi!:mad: Za mně palec dolů!!!!!!:p Naivně jsem si myslel,že řádek dají ktomu co už máme, tj na druhou stránku a ne až na 16.Budu už raději končit,protože bych byl velice sprostý....................:p
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Deky jsem varoval hned, ze je to tak akorat s mletim - takze jsem dal hned... ale blbe to vychazi na noc stani, takze posledni bude az zitra... ale radek 12 nebo 24 hodin jsou nanic, chce to -1 hodina, protoze sklizni v 22 strankach stale sklouzava cas, takze optimalni vyuziti vetsiny radek je nanic... vyborny jsou 10 hodin a podobne, ty vyuziju, i 16 je proste jednou za den ale tohle... takze novy stonek z tyhle akce ma vyznam jen nez ho "opravi" :-(
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  16. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Ach, tak ja túto akciu asi nedokončím. Všetko mám a chýbajú mi už iba deky ale nemám žiadne perie a vlnu a na trhu je všetko strašne drahé. :(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky také hlásím komplet hotovou akci,stonek jsem aktivovala,nová aktivace je deset hodin,přála bych si aby to tak zůstalo,koukala jsem že se prověřuje časomíra zda za 24 hodiny,určitě by to bylo lepší po deseti hodinách,odměna by tak byla hodnotnější a pro hráče přijatelnější,otočit bonus dvakrát za den.Jinak akce velmi podařená,krásný den přeji.:)
     
  18. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    O 14hodín bude akcia skončená. Musela som do nej vraziť pár stoviek grajciarov. Krmivo pre chameleóny budem mlieť až od zajtra. Dokupovala aj krmivo pre kačky a niektoré chlievy išli do lišty preto že meliem deky. Takto zle som s krmivom ešte nebola :(.
     
    9klárka9, lacrima a karolinka120484 tohle ocenili.
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Konečně jsou vyrobeny všechny deky, takže jsem je tam hodil a je hotovo :). Stonek aktivuji až večer, ať to má účinek hlavně na chameleony, které už večer vytáhnu. Dal jsem vyrábět přes 200 krmiv a potom budu pokračovat ;).

    Celkově hodnotím tuto akci kladně, byla rozdílná než ty klasické, takže spokojenost :).
     
  20. myska

    myska Zelenáč fóra

    Můžu se zeptat, co znamená lišta chlívků a jakto, že je jedno jestli tam bude jeden nebo deset chlívků? děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.