Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    fakt by mě zajímalo, na co RT použije ty chameleony, ještě se nestalo, abychom "dostali" nový chlívek v takovém počtu hned na startu. Asi to fakt vypadá na to, že pak je už neseženem jako florénovník.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  2. daajen

    daajen Aktivní autor

    Bohužel jsem spotřebovala půlku zásob SK, šlechtěnce kupodivu i mám všechny a kachňat mi chybí skoro 30.:eek: Že já líp nečtu, fakt:cry:
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Patejl: Florenovníků tolik nebylo:D
     
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím všechny a poslušně hlásím : H o t o v o ...
    ... a už nechci dlouho vidět slepice a kuřátko jedině tak na grilu .
    Farmář říká ženě: "Dvě z našich slepic už neponesou vejce."
    "Jo? A jak to víš?" "Před chvílí jsem je přejel traktorem."

    [​IMG]
    Přeji pěkný pozdní večer a pohodový víkend.
     
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak mně chybí do splnění posledního úkolu 10 dek,protože melu SK tak jsem je koupila na trhu,když se na tržišti podívám kolik jich mám je jich tam 35,ale nejdou dodat do úkolu.Je to nějaká chyba,nebo to prostě nejde?Samozřejmě jsem vyčistila PC a restartovala.
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj zejdy66,

    kúpila si na trhu iné deky-piknikové.
    Hebké deky ktoré idú do tejto úlohy sa kúpiť nedajú, dajú sa len vyrobiť v mlyne.
    Peknú hru
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Moc díkxDJak jsem stará tak jsem .....:mad:
     
    skalara.v, .mama789. a Batory tohle ocenili.
  8. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak jsem přišla z práce doplnila deky a akce je tudíž hotová a můžeme se těšit na novou akcičku
     
  9. _farmářky_

    _farmářky_ Pisálek fóra

    Tohle je naprosto pohodová akce, až se domelou deky, tak bude kompletně a v klídku splněno, žádné honění:oops: při sázení a sklízení na čas:p......chameleoni se mi moc líbí, je sranda pozorovat jak se učí barvy xD, jen by se sedli na Bahamarámu a ne na standartní farmu, to bylo šlápnutí vedle:mad:
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja udelal o hodne vic slechteni kachen jen kvuli poctu specialu, a to neplnim ukol s listky... presto mi zbylo 35 kaceru a 4 motorovky navic... u slepic naopak, tam mam specialu vic nez potrebuju a slechtil jsem na potrebny normalni slechtence...
    Takze ted cekam, par dni toceni mlyna, pak par dni toceni krmiva a pujde to :)
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  11. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Ahojte..Mne už len tie deky treba do poslednej úlohy 30hod si počkám a finito..
    Držím paľšoky všetkým:)
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  12. jachym1970

    jachym1970 Pisálek fóra

    tak nevidím ve stodole ani našlechtěná kuřata a ani káčata, sice to už někdo včera hlásil, ale pořád se neděje nic. Deky mám namleté. Chameleon je sice jen jeden zkušebně na ploše, ale už se množí.
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    kuřata a káčata najdeš ve stodole v ostatních
     
    lacrima, skalara.v a JMJH tohle ocenili.
  14. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Já mám vše splněno a odevzdáno,super odpočinková akce.
    Mějte se fajn....
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak já mám zatím splněn konec a dekorku, co dává BBZ mám na ostrově pokladů, aby mi dávala BBZ.. a koukala jsem, že s 5 sovami dává asi 1.070 BBZ, jestli se nepletu.. po 14 hodinách...
    Zajímalo by mě, jestli ve stonku taky přibývají BZ a BBZ podle aktivace sov a vran a čeho ještě může být (draka ještě nemám)?
    Nebo ne? Mám obavy, že ne a že tím pádem je to výhodnější mít na ostrově...
    Ale RT o tom psát nemusíte, aby nám to zase nezkazil... na kažení ho užije.. :(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj JMJH,

    mazlíčkovia nemajú účinok aj na nebo, len na lúky-baha, ostrov pokladov, hlavná farma, divoká lúka, lesná mýtina a park. Prajem peknú hru.

    edit: nie, to je ako trpaslíčka mouse ;) to je dlhá historka :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/15
    lacrima a JMJH tohle ocenili.
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj mousicko, díky moc za odpověď, Tobě taky přeju pěknou hru..
    A mám dotaz - ta "moušička" je jako maličká moucha? Nebo jak mám tomu Tvému nicku rozumět? :)

    Díky za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/15
    lacrima a mousicka tohle ocenili.
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak jsem si nechal nějaká ta kuřata a kachňata na dnešek, a byl jsem mile překvapen. Z hnědých kuřat mi skočil BB rovnou na duhovou slípku. Podotýkám , mou první. Radost obrovská, zatím se z ní těším, ale pak půjde do úkolu. Gratuluji všem, kdo už skončili, mně ty deky pojedou asi dva dny. Zdraví Trepifajksl;):p
     
  19. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Všechno našlechtěno, ale ještě není ani z daleka namleto. Trvá to strašně dlouho :/ ... A těch zásob SK co jsem vypotřebovala ..
    Teď jen čekat a čekat .. Hodně zdaru všem!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já mám skoro došlechtěno, chybí jen pár kachen a kachňat a samozřejmě, mám před sebou ještě 40 hodin mletí dek :inlove:
     
    lacrima a Bagíra77 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.