Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, tak já mám taky vše hotovo před BB no, ale nevadí :D hlavně, že to mám ;)..... Tak všem přeji krasný den a ať to všichni spokojeně zvládnou ;)
     
    Bagíra77 a ell1956 tohle ocenili.
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Chybí mě 17 kachňat a 2x deka se mele.Ačkoli se pěstovalo na Děsivku,tak došlechtím kachňátka až po 18 h a bude hotovo :)
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Lidičky, vždyť je to od včera od 16 hod oznámeno v akcích
    Abych nebyla OT, stále prodávám krmivo pro ty měňavky (dobrý kšeftík, jen škoda, že se nemele na Baha, blokuje to mlýn) , kačeny už taky nemám, krmení pro ně jde na dračku - velká šance pro nováčky vylepšit si krejcárkové konto ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/15
    Bagíra77, nona2222 a jaji tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jo, to chce pecliveji cist... CAS na zacatku ukaze s runou, dam mleti, ubyde pulka z toho zkracenyho casu ale pocet namletych neni polovicni... je presne takovy, jako by runa nebyla...

    Kdyz nic neprerusim, dobehne to do konce, pocet dek souhlasi a cas taky...
    Kdyz prerusim, mam ten nizsi pocet, ten co je zobrazen...
    Tohle je videt spis u kratkych krmiv, takze to znova otestuju, az si zas vzpomenu napsat si casy...

    Do ty doby neprerusuju... zvlast kdyz tady teda hrozi velka ztrata...
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak já mám umleto, jak deky, tak pro to nehezké zvířátko, co teda nevím co ním budu dělat, ale ono se to časem ukáže.... jako vždy že? :)
    skalara - dobrý nápad dát přebytek na trh :)

    mimochodem, cena krmiva pro to nehezké co chovám v chlívku na mýtině - brr- mě doslova šokovala!!!:wuerg:
     
    Lyzarka a skalara.v tohle ocenili.
  6. simikok

    simikok Pisálek fóra

    co s těmi chameleonimi výběhy!!!???? nevím, pora´dte!!!
     
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Na šlechtění duhového tvora-chameleony je poněkud brzy a v Offiku nebyla zmínka,tak nevím teda,že by se čekalo až na další s nimi?kdo ví,kde budou třeba.jen předpokládám,že v dílně zakoupit nepůjdou,když jich je 12 z akce...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj simikok, kedže je to nové zvieratko pre farmu, tak si ho môžeš dať na plochu ako iné zvieratá a chovať. Či už budeš samotné chameleóny schovávať v stodole alebo potom predávať na trhu je už na tebe.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima a lubin1234 tohle ocenili.
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já bych i šlechtil ale není už za co zbývá už jen minimum SK:cry:

    A to byl účel RT :eek:vyšťavit nás z SK a kupovat ho za korunky:p
     
  10. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Šlechtím o stošest :D
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  11. Richchi

    Richchi Pisálek fóra

    :)ahojky, ta já už mám taky skoro hotovo,čekám jen na 4 deky.BB využiji na jiná zvířátka.
    dobrá akce,jsem také zvědavá, co bude s chameleony.
     
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Akce ukončena..;)
     
    Bagíra77 a Lyzarka tohle ocenili.
  13. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Mám 12 chameleoních chlívků, ale nevím jestli se mi vyplatilo čekat na BB - prostě genetika (já husa čekala něco víc-.-). No nic, zkusím zadusit tu pesimistickou náladu a budu snílek s hlavou v oblacích, s nadějí, že mi něco kloudného vypadne. :D
    Jinak namelu ještě pár dek a fertig.
    Krmivo na trhu konečně je - ale lidi ty cenyo_O - to by mělo být zákonem zakázané ;):D
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za 2 hodiny a 5 minut BB mám akci hotovou a to jsem neměla žádné šlechtěnce 8)
     
    lacrima a Hagerr tohle ocenili.
  15. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdarec. Tak jsem si pěkně počkala na babyboom a akce splněna, deky jsem domlela už ráno. Spokojenost. Všem co plní, držím palečky a všichni co už splnili, tak gratuluji.
     
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Vyšlechtěno od včera a teď už jen čekám až se umele posledních 10 dek.:)
    Šlo to docela dobře a to jsem byla bez šlechtěnců.
     
    skalara.v, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zásluhou BB šlechtění bylo rychlé, kuřata a kachňata jsem šlechtila na přesný počet a přitom vypadlo dost hedvábných slepic i motorových kachen, ty dokonce i dvě zbyly.
    Akce až na 2 chybějící deky hotová. Ty se právě melou. Včera jsem totiž neodolala ceně chameleonního krmiva na trhu a mlela jsem raději to.
    Byla by to pěkná akce, jen ta potřeba SK se mně tam nelíbila, přestože hodně SK se vrátilo zpět. Ale i tak, změna to prostě byla.:music:
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Hodně jsem v této akci pokročil ;). Mám splněny komplet 4 úkoly. Ten poslední 5. úkol bude komplet v neděli odpoledne až budou všechny deky. Jinak ze šlechtěnců mi chybí už jen necelých 30 kachňat, ale to už dneska bude a pak už jen čekání do neděle :p.

    Co se týče přeskoků u slepic a kačen, tak při bb zatím jen tohle :).

    [​IMG]
     
    skalara.v, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  19. daajen

    daajen Aktivní autor

    Teda mě se to vůbec nelíbí, z kachen mám našlechtit celkem 30 ks, ale kachňat mám mít 62 ks. To je vtip, ne?:mad: Z jiných zířat to samozřejmě nepadá. Tomu říkám nejdi do akce :wuerg:
     
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj daajen,
    je pravda že kachňat ide viac do úloh, ale z každého zberu domčeka ti padne na 100% 1kachňa(samozrejme z kačiek len), kdežto šlachtence môžu trvať dlhšie, lebo buď pôjde len genetika alebo jak na potvoru to bude preskakovať viac jak by malo, ako to vo vačšine prípadoch v takýchto úlohách býva :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.