Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    posledních deset dek a bude hotovo špatně jsem propočítala motorové kachny chybí mi dvě ale to je otázka chvilky hodím dva tulidomky a bude to, počítám že s dekami bude někdy večer nebo v noci hotovo
     
    maribeja a Johnny tohle ocenili.
  2. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak ještě 6 dek a mám hotovo. Na BB sem nečekala, výsledek by byl stejný, mý náhodný číslo je jen o tvrdé genetice a nic víc. Superko si nechám na kukačky, ty sou jediný kde dostanu něco hezkýho a růžovýho. Všem co finišují hodně štěstí a těm co čekali na víkend držim pěsti!!!Ať to padá!
     
  3. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Tak u nás je hotovo , další výrobna peří je za strašidelné rostlinky ,konto krásné po prodeji . Kuřátka a kachničky jsou také navíc . Tak honem dodávat na trh , aby všichni dokončili úkol . trpaslík
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak melu poslednich 26 dek a bude hotovo zitra na konte neco malinko zbylo po nakupu ovci vlny ale to se zase doplni drzim palce vsem at stihaji
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak čekám na deky a BB a prosím kdo je mentor, nezapomeňte napsat kuřátkům aby prodávaly slepice a kachny a jejich krmivo aby aspoň něco na této akci vydělaly, ahoj, no jestli jste to už napsali tak mě nekamenujte, příjemnou hru Alena
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zdravím.Tak akcia komplet hotová a môžem pokračovať v mletí SK kým mi frčí turbo mlyn.
     
    Feris1, Basted23 a mousicka tohle ocenili.
  7. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Taky jsem zjistila, že můžu za strašidelné rostlinky koupit výrobnu kachního peří, tak už je v liště.. ještě na ovčí střižnu mi chybí nějaké kosti.. asi 300.. tak uvidím... taky budu muset pryč...
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkný den všem farmářům ... akce hotova ... zelenáčů přibývá a tak fandím všem, co ještě bojují ;)
     
  9. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak já melu poslední deky ale musím jich namlít ještě 32 snad to stihnu pokud mi kačenky dají peří. ale jk tu čtu kde se nechá koupit za strašidelný kytky výrobna peří ? nějak tomu nerozumím poradí někdo ? díky
     
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj babicka38,
    v jackovom obchode si môžeš za strašidelné plodiny kúpiť desivé(strašidelné) výrobne. Pozri tu.
    Prajem peknú hru
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    babicka38 určitě máš ve stodole spoustu nářadí potřebného na stavbu normálních výroben, neplýtvala bych pracně napěstované bubukytky na nákup výrobny....a v nejhorším se dá urychlit mlýn za floreny nebo za floreny koupit hotové deky a nepotřebuješ ani peří a vlnu ;)
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    jak tak nad tim premyslim, tak si myslim, ze ta akce je pomerne vyvazena pro lvl - od 61. levelu si lide slechti a melou a vymysli - a ti s nizsim lvl na tom mohou paradne vydelat mletim krmiva (kachni za 1000) a prodejem zvirat... a az budou v 60.lvl a budou chtit chameleony, tak jich pri OaD bude urcite dostatek :)
     
  13. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    na čo slúžia chameleony????,
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Mylanco, momentálne ich konkrétne využitie nieje, okrem ich chovania a predávania na trhu. Či v budúcnosti plánuje RT aj nejakú výrobňu zatiaľ nevieme.
    Peknú hru prajem
     
    babioli tohle ocenil(a).
  15. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak toto ma dostalo, krmivo pre kačky na trhu je o 50 grajciarov lacnejšie, než kačky. Neviditeľná ruka trhu pekne čaruje, ale mňa neobalamutí, balím kačky do lišty, až kým sa nedotkajú deky v mlyne:music:
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    U nás kachna 2000 kr, krmivo 900 kr ;)

    Chameleoní krmivo lítá nahoru dolu, 2 - 4 tisíce. Prodávám, co se dá :p. Nestíhá mi mlýn...Sbohem SK, teď není tvůj čas :D
     
    .mama789., milteska a denich tohle ocenili.
  17. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Vypadá to, že BB nebude. Snad přes víkend ještě něco stihnu. Zatím jsem akci ignoroval a ani na ní neměl čas. :(

    Tassadar11: No jo, já to přehlídnul v akcích. No jsem já to slepec. Tak jo, těšim se. :D
     
    Naposledy upraveno: 9/1/15
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mlyn prerusovat nebudu, jen tu posledni deku dam az rano a na noc SK at nestoji zbytene... u preruseni mlyna jde o to, ze bonus z runy tam neni a udela to jen tolik, jako bych runu nemel - proto taky v pulce casu mleti neukazuje pulku vyrobenych dek... teda pokud to neopravili, ale tomu neverim... kdyz se to ale necha, tak on na konci casu (zkraceneho o runu) skoci s pocitadlem na plny pocet tak jak to chci, to funguje, ale nikdy neprerusuju... a turbo nekupuju...
    Zatim jsem tak v tretine, cekam na BB a bude to podle preskakovani...

    martinek37 - jak nebude? BUDE!
     
  19. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Tassadar11,
    podle mě runa je už započítána na začátku. Mě to např. u deky ukazuje čas 1:48 (turbo nemám) což odpovídá 90 % z 2 hodin - přesně podle runy. Takže při přerušení o nic nepřicházíš. Alespoň jsem to tak vždy bral.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  20. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahojky,to já mám taky genetiku,ale aspoň by se něco vrátilo - Jsem naštvaná,že v kalendáři o BB nebyla zmínka ještě ani ráno po 7hodině.Potřebovala jsem vědět zda začne dnes nebo až zítra - zda to využiji a když nic nepsali,tak jsem si raději vše udělala a teď jsem bez kachen :sleepy:
    :)
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.