Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak namá slova došlo. Bude Babyboom. Jsem ráda, že jsem počkala. No deky mámnamleté, tož spokojenost. Akce se milíbí. Je pohodová. Takže klídek.
     
    lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
  2. motyka0

    motyka0 Zelenáč fóra

    Kolik padá kuřat z tulidomků při šlechtění slepic, z každého jenom jedno?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Čekání se šlechtěním se vyplatí, přes víkend se to krásně našlechtí a ještě bude o jednoho šlechtěnce víc, jsem ráda, že jsem měla trpělivost. Zatím si užívám děsivku a akce pro mne začne až zítra. Deky namlety, tak to snad půjde rychle :music:
     
    evca190, lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
  4. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Sláva, zvládla jsem chůvu, na děsivku - to ne, ale baby boom, to nevím, to si toho vymysleli trochu moc najednou. Nu což, bude legrace nebo nervy?
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. toibf

    toibf Rádoby autor

    Tak mě nezbývá nic jiného než šlechtit, o víkendu máme u rodičů oslavu, tak dostat se k pc bude malý zázrak( dům plný dětí), jinak plním poslední úkol
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj motyka0, áno z každého chovného domčeka pri šľachtení sliepok vyskakuje jedno malé kura(kuře).
    Peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. erna14

    erna14 Zelenáč fóra

    Akce by se mě líbila,ale vadí mě Liči do krmiva.Na trhu krmivo není a plno lidí je omezeno,protože Liči je až ve vysokém levelu Baharamy.To zuto akcí hodně kazí,za mě palec dolů
     
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    To je ale pěkná podpásovka,Na víkend jedu pryč,a tak hlídám kalendář a tam přibyl pouze turbo mlýn.Člověk nikdy neví kde má co hledat :-( .Na šlechtění byl čas,protože než se namelou deky to bude chvilku trvat a tak trochu toho překvápka z BB by se hodilo :-(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj farmáři tak akce se mě líbí moc, ale patřím k těm co čekaly jestli bude BB. Takže akce pro mě začíná až zítra.
    Fa 89
    Ba 169
    Pe 5
    Spa 4
    AO
     
    Astat. a lacrima tohle ocenili.
  10. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Fajn, že už vyhlásili babyboom, hned jsem koupil všechny potřebné deky a zítra se pustím do šlechtění...
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    tomokoco: Bacha na to, deky do akce nejde koupit, musíš je vyrobit v mlýně. Není to pikniková deka, ale hedvábná deka...

    Edit tomokoco: Aha, jasně, chápu, ale taky mě to spletlo, tak jsem nechtěl, aby tápali i jiní.

    edit mituli: A tím nejdou koupit myslím na trhu. Pochopitelně za Floreny jde na farmě koupit co si zamanu. :)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/15
  12. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Já vím, koupil jsem akční košíky (v každém 25 ks dek), nemám totiž peří a vlnu a nechce se mi utrácet krejcary (zrovna jich moc nemám, košíky byly jediné řešení).
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ahoj,jenom deky jdou koupit i ve mlyne,je tam u casomiry male plusko a to ukaze za kolik to je
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  14. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    mituli
    Děkuji za informaci,nemám tolik produktů a chybějící deky vyřeším tímto způsobem,a akci budu moct dokončit celou,s pozdravem Richard.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/15
    Lyzarka a mituli tohle ocenili.
  15. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Když jsem přišla a v ofiku viděla ty hromady vlny a peří, tak mě málem kleplo. Ale vyrazila jsem na trh a skoupila co šlo (bylo nutno klikat mezi nimi a čekat až naskočí alespoň jedna nabídka a utratila přes 500000o_O a to nemám nijak nadité konto. Teď prodávám po pár kusech, co stihnu vyrobit ve svých 5 výrobnách. Celkem se to teď vyplatí, už je to za dvojnásobek, než jsem kupovala.

    Taky jsem čekala na BB, protože nemám ani jedno hnědé kuře a jsem ráda, že jsem se dočkala. SK mám namleto a našetřeno z úkolů, tak je to v pohodě. Jsem skrblík a dávám ho jen do akcí (proto taky nemám červené a růžové chlévy:(), tak mám za léta hraní přes 1300SK a nikdy nekupuji.
    Na deky si počkám (teď mám 14), na turbo mlýn nemám. Docela mě ty nároky na mletí při akcích začínají štvát-.-, teď SK moc nenamelu.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mlyn je zablokovanej jeste 3 dny dekama a pak jedna bude chybet, ale nenecham prece celou noc ho stat, tu posledni udelam az rano... ono to vyjde akorat, ze bude BB, takze nakonec mozna dam vsechny ukoly - zalezi jak moc to bude preskakovat...
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova jupíí :);):)


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 216+
    farmařím od 5.10.2010
     
  18. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tassadar - můžeš to mletí dek přerušit a nespotřebované peří a vlna se Ti vrátí a pak můžeš dát mlet znovu, třeba s turbomlýnem.. Zkusila jsem před chvílí přerušit mletí, bo za tu dobu, kdy mi to domele, tady nebudu jak dlouho a měla bych časovou ztrátu.. a vrátilo se mi to.. Akorát že s tou runou na zrychlení mlýna mám mletí za hodinu a 34 minut a pár vteřin asi na jednu deku, takže jsem musela počítat a hlídat, abych to odklikla brzy po domletí deky a neměla větší časovou ztrátu..

    Co se týče šlechtění, tak bez BB mi to naskákalo skoro všechno hned.. akorát 4 kachňata mi ještě chybí, bo jsem neměla kachny a musela čekat, až se vylíhnou... A ještě musím čekat dál, bo je potřebuju na výrobu peří v asi 10 výrobnách - na víc nemám, bo mi chybějí prkna a kladiva - i na další výrobny ovčí vlny...
    Takže tentokrát za možnost správného rychlého šlechtění při akci (i mimo BB) dávám BP plus... a díky...

    A musela jsem nakoupit krmivo pro kachny, bo mi došlo a mlýn musí mlet deky a dva mlýny na farmě nejsou (na Baha je jen pro Baha)..
    takže po tisícovce a něco za kus se mi konto zase dost zmenšilo... a nevím, kdy se mi to vrátí... :(
    Takže mínus pro BP... :(
     
    Naposledy upraveno: 9/1/15
  19. HajdalakCZ

    HajdalakCZ Zelenáč fóra

    Já na farmě žádnou takovou akci nemám
     
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj HajdalakCZ,
    smiem sa spýtať aký máš level? Táto akcia je až od 61 levelu, takže kto nemá minimálne 61level, tak sa mu ani nezobrazí medzi úlohami.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.