Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Hotovo, jela jsem hortenzii, saguaro a zázvorovník do úkolů v družstvu.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dníček ze stájí :) poslední sklizeň a hotovo. Na farmičce jen rákos, baha saguaro se stévií, kterou jsem sklízela 2x za den, ale včera jsem trošku pohnojila zeleným a hračky padaly jako o závod :p občas jsem musela běžet i na trh něco dokoupit a lekla se, že jsem v reálu ... všechno podražilo xD tak krásný poslední pařák a hóódně hraček do úkolu [​IMG]


    [​IMG]

     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tedy chudák hroch, od koho asi dostal toho moncla?
    To je samé vzájemné pochopení, odpuštění, milování bližního svého nebo i cizího...
    A teď toto!

    [​IMG]

     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak akce dokončena. Od stonku jsem již nemlela balíčky pro zvířátka ale doplňovala jsem hračkami. Samozřejmostí je použití tiki-masky na baha, je to úžasná věc. Tam jsem střídala čajot s papričkou habanero. Ještě jsem čajot dala na 1 plochu na ostatních se již sluní papoušci s 3 TCH možná mantami.
    Jonsdorf - no moje zvířátka vypadají spokojeně - asi mají dostatek hraček :inlove::music:Edit: tak manty jsou doma, povedlo se, díky, díky
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    maribeja, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jako vždy,z tajemných vše do lišty,ta manta ne a ne se objevit,jestli ona potvůrka nebude na červeném seznamu ohrožených druhů,že je jich pak poskrovnuxDxDxD
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak Madagaskar dospěl...
    [​IMG]
    ...jen tak přemýšlím, zda na skutečném Madagaskaru (ostrov) jsou všechny 4 druhy jako na obrázku.
    Jinak poslední úkol jsem již splnil bez mletí a s ušetřením zásob (asi jsem tak měl postupovat již dříve - jenže člověk to chce mít za sebou - vždyť víte...)
    Všem přeji úspěšné dokončení akce.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek dodelan, i 11 level vetsiny, jen na ten 12 nevim - krome lvu tam neni nic zajimavyho...
    Ale uvidime jak napadaj ty padatka, neco dam z namletyho, neco primo z padatek, uz jde jen o bonus...
    Trochu narocnejsi nez jsem cekal, padani ze zacatku komplikovala druha akce ale ted jedu dlouhodobky a hned to vystrelilo k vyssimu zisku...
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    9 / 7 / 7 / 10

    Chybí padátka. Pochybuju že to dodělám alespoň po stonek.
    Příště se na plnění vykašlu, pokud nenasbírám na 100% splnění, protože nemám rád nedodělané akce. Takže dekorky skončí v liště a pochybuju že je nějak využiju.
    Zítra nebudu mít na farmu čas, asi mi to vyjde na raní sklizeň, ale pak už musím do nemocnice a nevím jestli tam nezůstanu přes noc.
    A na to kolik to chce ještě padátek - a je jedno jestli budu dodávat přímo padátka, nebo umelu ty zvířecí balíčky - tak si myslím že to nemám šanci dokončit.
     
    burds, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, mně taky chybí hodně hraček, mám teprve 8,7,8,9, tak nevím, jestli to vůbec stihnu, jinak ostatním, kdo má hotovo, veliká gratulace, a nám ostatním se bude o zvířátkách dlouho zdát.
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj.Já jsem žádné balíčky nemlela. Dodávám jen padátka a dodávky zvířat, plodin a stromů za tři políčka. Teď jsem dodělala všechna zvířátka do 11 úkolu. Farma přestavena do klidového režimu a na zbytek padátka už napadají:) Nakonec to nebylo tak náročné.
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Taková hezká mláďata to byla a dospěla v takové obludy?
    Obzvlášť žirafa je nějaká nepovedená a moc pokroucená.
    Asi proto, aby se vešla na obrázek.
    A zebra chechtavá také nic moc.
    :DxD

    Edit
    Berko, ať koukám jak koukám, musím konstatovat,
    že už jsem viděl hezčí.
    :D
    Doposud jsem nevěděl, že žirafy mají modrý (fialový?) jazyk a že ho takhle
    vyplazují.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
    fany2020 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Podívej se žirafce do očí ;)

    Edit Mikeš,Pitrýsek ... no co co co,byla na borůvkách :p
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
    Mikeš, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Spíš na jazyk, ta je asi křížená s čau-čau psem :D:D
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  15. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Kupodivu to šlo dobře. Sela jsem jen jednou denně tu nejdelší plodinu. Všechny padátka vložila. Nic si neurychlovala, jen co mi dal stonek a mazlíčci......a stonek stonkuje.
     
    evainfo, burds a jana563 tohle ocenili.
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes 11 11 11 11 ;)
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zvířátka mám dospělá.No jako mláďátka byly hezčí.;)
    Sázela jsem 2x denně a mlela balíčky.Padátka padaly dobře.Akce pěkná.
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nevím, jak to dělám: Zvířátka živím pravidelně, mám pocit, že padátka padají pěkně - a nikdy to netrefím do vítězného konce....:music:
     
    evainfo, burds a davidson00 tohle ocenili.
  19. burds

    burds Titán fóra

    Stonek už mám hotový a jedno zvíře lev už je dospělé
     
  20. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Stonka je doma a vydala prvé debničky, zvieratká sú 12-12-12-11 - keď dopadajú večer posledné potrebné pajdátka, tak si vyzdvihnem ešte zebrí výbeh a bude komplet hotovo.
    Na noc hodím získané tajomky von a ráno sa uvidí, či sa manta dala presvedčiť, že ju fakt chcem :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.