Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Konečně rozumná - prázdninová - rekreační úloha
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    zvířátka jsou v 9.lvl, dnes kolem třetí budu sklízet bazalku a pokrácenou bavlnu,takže počítám nejpozději ráno budou v 11.lvl a pak už pojedu plodiny do stodoly, már jich mám téměř na nule(řeřicha,fenikl,celer, skořice) prostě opravdu póvl, ale nutný na krmivo,ale času je ještě dost,tak mi snad něco vypadne i na 12.lvl
    [​IMG]
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja jsem se vsemi zviratama na 7 :) a to teprve jdu sklizet :)

    PS: muze mi nekdo vysvetlit co je to skratka JC dekuji :)
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64: JC je zkratka dekorace John Citron - klik. Sice ti každá sebere jedno místo 1x1 na pěstování, ale zvýší šanci na zisk "padacích" potřeb do hry o 5%.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová, tentokrát bez přípravy a ani baha se moc nezapojila, stačila na noc hortenzie kterou potřebuji do úkolu a přes den plamének za pomoci JC.

    [​IMG]
     
  6. KALIS3K

    KALIS3K Zelenáč fóra

    Zatim vsechny zvirata na levelu 6 uvidim kam se dokazu dostat stonek bych chtel ale moc realne to nevidim
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně se hra přestává líbit - jak zvířátka rostou, jsou čím dál tím ošklivější. Chtěla bych je stejně roztomilá jako na začátku.xD
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně taky, navíc jsou čím dál tím nenažranější xD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vy dva teda... Stačilo udělat PrtScr, uložit na plochu a vymalováno. Dodám, podívám na začátek a nedívám jinam 8)
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Y_n_O dekuji za vysvetleni :) Tak ten nemam ,no musim prekopat jeste dekorky nav zahrade a na ostrove uff....
     
    Honzulka05, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Takže se zebrou už mám levl 9,ale ostatní zvířata mám na levl 5,beru to jako že je zebra hotová (skoro),ale ten jeden levl jí ještě vytáhnu,ale musím ještě trochu zabrat pokud chci stonek,který chci
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akce se mě líbí,jedu na pohodu,snad nebude nic chybět z plodů stromů

    [​IMG]
     
  13. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akce se mi moc líbí - hlavně ta grafika je krásná :) Nicméně vzhledem k tomu že mé skladové zásoby nejsou valné ( stále plním úkoly v družstvu) tak pěstuji průběžně během akce a akci určitě nedokončím - u žirafy jsem se třeba zasekla hned u 3.levelu - monsteru ani fík smokvoně zatím nemám odemčené a arekovou palmu mám jednu - i při hnojení a zuzení nedopěstuji a kupovat se mi nechce - to mi za to nestojí - dost že utratím každý měsíc miliony KR za MJS ( třeba jednou zvednu ten level marmeládníka ať si můžu koupit recept a vařit si MJS sama)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    10 9 9 9 ;)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) :) Akce je na pohodu,i do druzstva plnim i do akce o)))))) Vypada to slibne :D 9 9 7 11
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Stonek je doma...
    [​IMG]
    Aktuální stav: 11 - 11 - 11 - 11
    Zdá se, že i finální levely by mohly být večer v cajku.
    Všem přeji dostatek padátek a bezedné zásoby ve stodole.
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    9 - 9 - 9 - 9. Tudíž na stonek chybí 720 medvídků a 720 balónů. To není zrovna málo -.-, ale asi to dám 8). K semletí již připraveno 122 méďů a 137 míčků...
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
    Pitrýsek47, raddre a evainfo tohle ocenili.
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Před chvílí [​IMG] :inlove::inlove::inlove::D
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jo docela to jde zatím lev na 11 a ostatní na 9 myslím že to dám bez problémů tentokrát na den dávám 10 hodinovky na noc 20 ti hodinové s vodou to akurát vyjde ráno sklizeno bylo z celé farmy i baha 553 medvídků a 486 balonků
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak akce taky hotová,takže je na čase doplnit zásoby použitých plodin,zatím nic nového v dohledu,tak je na to čas
     
    jindrasofr, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.