Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, to ano, ale na balíčky spotřebuješ méně padátek, než když je dodáváš přímo. U prvního lvl je úspora padátek cca 30, jak tu psala Xenie, u dalších lvl se výhodnost balíčků zvyšuje, protože na přímé dodávání je potřeba vyšší množství.
    Ovšem na balíčky zase spotřebuješ zásoby ze stodoly.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..ja len, čo mám skúsenosť, z dávnych čias, stačí 12 JC a pajdátka netereba riešiť8)
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305: Jak psala raddre, suroviny se dopěstují, pajdátka mají omezený čas xD
    DANKA722: tolik citronů jsem viděla pohromadě akorát v obchodě xD Pokaždé, když se mi nějaký vyskytl v liště (od Renza nebo nějak), poslala jsem je při O&D o farmu dál...
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  5. s.a.b.o.r.a

    s.a.b.o.r.a Zelenáč fóra

    prosím o pomoc, kde nebo jak seženu balíčky pro péči o zvířata (žirafy....)
     
    scorpius50 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    s.a.b.o.r.a: ve mlýně na Baha si je umeleš, pokud máš dost surovin :)
     
    mituli, scorpius50 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Y_n_O, hm, máš to dosť blbě, asi už len ten atóm:inlove:;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu neprijemny ze Baha-mlyn, ale uvolnil se mi tak jsem sfouknul 7-5-5-5, ted uz jen cekat na padatka... muzu nejspis jedny nebo druhy, ale delam to postupne, neni treba preskakovat... akorat nevim ceho mam vic a ceho min, takze doufam ze to bude jedno...
    Hlavne vzdycky kouknout kolik to chce, prvne jsem se nechal prekvapit, ze jsem spatne namlel... ale pak vidim ze to chce 2 kusy na jeden postup :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký pátek všem, že už je ten víkend :) no já nemůžu odolat nejít zítra do práce xD tropy mě tam čekají taky, tak přitom občas sklidím na bahamce. Moje příprava na akcičku docela slabá, na farmě dlouhodobky a bahamka plná papouchů, ze kterých to zase tak moc nepadalo ... ale jich je supr moc :p. No nebyl čas je měnit a teď pro málo potřebných hraček jsem už někde dala taky saguaro, tak věřím, že toho časem hodně napadne a dobře to dopadne ;)

    DANKA722 máš pravdu, že s krunýřky to jde lépe, ale jsem je všechny poslala do světa a jde to i bez nich, i když trochu pomaleji :p



    [​IMG]
     
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Hrošík a levík už podrástli, sú na 9-tke, žirafa a zebrička zatiaľ čakajú. Idem len cez mletie balíčkov, suroviny k tomu sú v hojnom počte, iba na tie pajdátka musím počkať.
     
    evainfo, Xenie6161 a elbedna tohle ocenili.
  11. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak už mi každé zvířátko o trošku povyrostlo, ale nějak míň mi teď padají padátka, tak nevím...ale třeba se mi to jenom zdá. Možná je to tím vedrem venku - nechce se jim :)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dobrá zpráva jsem na dobré vlně,tato akce je jako přímo od nebezkých bohů,samozdřejmě ze začátku jsem si myslel že toho dodám nejmíň,ale ukázalo se,že mám asi tentokrát v akci štěstí,větší něž obvykle.Lev 3 část,žirafa 3 část,hroch 5 část a zebra 7 část,akorát je problém,že skoro všude jsou potřeba padátka,na noc jsem si dal na baha saguaro a vodníka xDxD,tím myslím hyacint,na farmě mám hořec,vypadá to slibně,ale nenechám se unést,ještě je dost času a zvrtnou se může vždy cokoli
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Máte na prvním místě lvíčka? Já tam mám surikaty, tak jsem trošku vedle, jak ta jedle :p
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    evoku57: Surikaty s kapradím jsou na místě pro tu chvíli odpočívajících zvířat a stěhují se ;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Aha, tak to jsem si nevšimla, díky moc Apachie xD
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož to tak dobře padá,nebudu mlít ty jejich pytlíky,ale budu dodávat padátka.Zatím jich napadalo přes 3.700 ks od každého!:)
     
    jindrasofr, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mam 9, nejak myslim ze neni kam spechat a asi ani nebudu mlyt ty balicky, pokud to bude dobre padat, takze drobatko usetrich zasob ze stodoly... jak jsem prestal pestovat akcni, tak to docela poskocilo...
     
    Honzulka05 a Koulička1 tohle ocenili.
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jéje kaolíne,to je paráda!
    Po ranní sklizni kozlíku jsem na tom: [​IMG]
    Ale mám jenom 3JC.Za chvíli sklízím hoju na Baha-jsem zvědavá,jak se pochlapí xD
    Edit:
    Celá plantáž a ostrov pidi daly:
    82 + 83 73 +72 celkem 155 + 155
    Jenom nerozumim tomu rozdílu mezi plantáží a ostrovem?Stejný počet polí,stejný vliv mazlíků a řádků...
    Možná by padlo víc,ale obětovala jsem BZ za +1ks (jarní věnec za květinovej)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/19
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak stonek už maká a čekám na padátka do dvanáctých úkolů,za mě pohoda,jen předpokládám že z tajemných manta zase nepadnexDxDxD
     
    evainfo a raddre tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    zahradnice4, BZ nemají na padání (vyskakování) vliv, jen doba růstu, takže si nic nevyčítej :)

    Já mám lefátko na lvl 9, minihrocha a minizebru na lvl 7, pidižirafa je teprve na pětce. Ale to je úplně v pohodě, po necelých dvou dnech (první sklizeň 29. 8. až někdy po desáté večer), je to pro mne luxusní výsledek :)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/19
    evainfo, raddre a zahradnice4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.