Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    Naposledy upraveno: 29/8/19
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z toho, co mi vypadlo, neudělám ani nabídku pro mateřskou školku, natož pro tuto akci. Jak jsem výše napsal, pojedu si zásobování a co napadne, tam frknu, pokud odměna pro mne bude gut. Jinak mám dojem, že to bude první akce, kterou snad ani nezačnu.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky dobré přípravě (hortenzie,lablab) vypadlo 1.073 balónů a 1.079 medvídků.Stěhováno 16 JC a aktivovány nějaký řádky na vypadávání předmětů. Nyní na bahamce zaseta svatá bazalka,na farmě jako obvykle ,skleníková chryzantéma(pokrácená ještě produkty a řádkem).Takže dneska bude ještě jedna sklizeň! Plnit začnu až zítra po dopolední sklizni.:)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 - kde se ti to vzalo? u mne tak 150 z každého, to nenapadá ani z legrace, natož vážně xDxDxD sice byla od rána oranžová maceška, ale nic jiného teď nepěstuji, tak musí stačit
    :music::p
     
    evainfo, Apachie1 a babina51 tohle ocenili.
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak jsem zjistila,že moje počty jsou špatně.Já to zapomněla násobit.Dodám co napadá a hotovo.Co bude to bude žádný stres.Potřebuji napěstovat kvanta šanty a oranž. macešky.
     
  6. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Ahoj, kaolíne, nechceš nám chudákům, kteří se v tom plácáme a nestíháme, prozradit, co používáš? Působí to přímo zázračně. Prosím.
     
    liduška14 tohle ocenil(a).
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    vynechala jsem Zaplaty a nevim,jestli se mam poustet do tohoto... stale ma prednost akcni na Baha, jeste ji nemam dokoncenou. posledni punc uz mam. jeste stonek mi chybi.

    tady snad staci padatka a zasoby ze stodoly
     
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    padátka-tak to si můžu nechat zajít chut na akci>:(
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu nerobím a nerobil som ani minulú zo záplatami.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Možná blbě počítám, nebo se mi nějak nedaří zjistit, proč bych měl vyrábět ty balíčky zvířecí. Podle obsahu výroby a podle toho kolik jich je potřeba u jednotlivých zvířat, se to přece nemůže vyplatit.
    Kytek mám mnoholi, takže pokud mám na váběr třeba pantoflíček, tak dávám jen ten, protože ho mám 28 000.

    Co se týká padátek, tak asi bude záležet na tom, jak mi to RT nastavilo. Řešit to nemá smysl. Z Juty mi vypadlo 148 kusů. Na baha pořád potřebuju dopěstovat ty kostkový kytky a z těch to teda moc nepadá.
     
    anvan a jindrasofr tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vypadá to že jsem se do akce pustil s vevbou jak se říká, zebra levl 5,hroch levl 4,žirafa levl 1 a lev ten na tom slavně neni tam nemám nic na dodání takže levl 0,ale ze začátku akce už jsem docela daleko,mám na farmě hořec a na baha hiacint a dohromady se to rovná = kupa padátek na splnění dalších obřích požadavků,přeji všem hodně štěstí při plnění
     
  12. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Ahoj,prosím vás,ty nehorázné počty padátek jsou do stonku,nebo až do levelu 12....?Nemám jam,stojím na kytce...to by mě nenapadlo,že mi bude chybět krátká kytka,když dlouhých mám mraky,už jsem asi líná ,dám obyčejně dlouhou a nazdar:inlove:.Děkuji..
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Lev:24x45=1.080 ks medvídků (32x45=1.440ks)
    Hroch:60x18=1.080 ks balonů (80x18=1.440ks)
    Zebra:36x30=1.080 ks balonů (48x30=1.440ks)
    Žirafa:120x9=1080 ks medvídků (160x9=1.440ks)
    Takže pokud chce někdo jet pouze na stonek variantu za 3 body, je potřeba 2.160 ks medvídků a 2.160 ks balonů.Kompletně na celou akci je 2.880 ks medvídků a 2.880 ks balonů.
    Jelikož padají padátka zhruba tak stejně,tak to není tak moc.Jediná potíž je,že ještě probíhá akce na bahamce a spousta hráčů nemá ještě hotovo!
    Zatím 1948 medvědů a 1955 balonů.Za hodinu mě ještě čeká sklizeň chryzantémy!:)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také se mi zdá výhodnější dávat rovnou padátka, bo se ušetří plodiny a ještě se mi zdá, že namletí sežere daleko víc padátek. Mám hotovo: první začínám 6 lvl a ostatní tři zvířátka začínám 5 lvl. Na to, jak mi toho včera tak málo vypadlo se to večer a ráno dost vylepšilo. Viděla jsem to včera odpoledne černě a dnes už na to koukám růžově
    ;)
     
    jindrasofr, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dá se říct,že stonek je doma!![​IMG] 8)
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Samotná padátka je třeba na jeden levl dodat 6x, balíčky 4x. Na druhý levl u lva je tedy při dodávání samotných padátek potřeba dodat 210 balónů nebo 216 medvídků. Při plnění pomocí balíčků je potřeba 180 medvídků. Kdo se obává, že bude mít málo padátek a má k mletí plodiny, myslím, že balíčky pro něj výhodné jsou. Zkoušela jsem spočítat na prvních levlech, úspora je asi 30 padátek na jeden levl u jednoho zvířátka, snad to tak funguje až do konce. Já tedy zatím melu, i když čas mletí by se mi hodil na jiné krmení.
    edit: Teď jsem v 5. levlu u chrocha. Spotřeba samotných balónů by byla 270, spotřeba balónů v balíčkách je 216.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/19
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Okem jsem kouknul a nevim, zda se mi ze vychazi lip ty balicky, kdyz beru jen padatka... ale suroviny bere teda hodne... no 4*balicek pro lvy = 4*45 nebo 6*37 padatek, 180 < 222, ale nezkoumal jsem to u vsech...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mláďátka jsem posunula na pátý lvl a čekám na sklizně a pajdátka... Taky melu balíčky, je to výhodnější a rychlejší.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nějak tomu zase nerozumím, potřebuju přeci padátka i balíčkyo_O
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    mám žirafu zebru v 7lvl, lva a hrocha v pátém,jedu na balíčky, tolik padátek mi zas nepadá a čím vyšší lvl, tím to chce víc padátek,ono to tedy chce i víc balíčků a te rozdíl je markantní a ty suroviny zase do pěstuji
    dasa1143 potřebuješ buď padátka nebo balíčky, do těch je třeba taky padátka,ale o něco míň
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.