Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Druhý Manta Franta je doma :)

    [​IMG]
    K vodopádům za bráškou ho přestěhuju, až dozraje osivo...
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    12-11-11-12
    stále dodávám jen z padátek nebo ze stodoly... nemelu
    a ještě se ve finiši snažím o třetí zvíře do 12, a to Žirafu. Ale jestli nebude, svět se nezbortí :music: Jsem ráda za Zebru ve 12 - protože tam byla odměna jasná - stáj pro zebru. Lev a Žirafa jsou TS, takže může jít výsledek taky do lišty 8)


    :cry: Mantu ještě nemám, tak až dozraje plodina na Baha, vysázím na plochu všechny TS, aby se vyklubaly.




    EDIT - 7 minut do konce akce:
    Tak jo, 1 ks Medvídka jsem koupila za naškudlené FL :p Holt jsem se ve vlákně Zasílání dárků ozvala pozdě...

    Takže závěr: 12-12-11-12
    Nato, že jsem dodávala jen padátka, nakonec pěkná akce 8)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/19
    zejdy66 a GordonSargent tohle ocenili.
  3. vladca

    vladca Stará škola

    12-12-12-12 .. niečo som aj namlel ... z TS iba žlté (ako obvykle)
     
  4. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Tak po dlouhé době jsem se dobrala až ke stonku. Lev a žirafa jsou vycvičeni, hroch a zebra jsou ve vysokém stupni výcviku na 11 levelu, dopřeji jim ještě mládí, kupovat nic nehodlám a napěstovat již nestíhám...
    Přeji všem pěknou hru ;)
     
    fgs001 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    :music:
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  6. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Tahle hra mne bavila. Dalo se to zvládnout a nebylo potřeba desetitisíců akčního kvítí (jako u fontán s punčem, kde jsem se stonku nakonec nedobral, jen ztratil čas pěstováním ničeho). Graficky taky pěkné. Děkuji.
     
  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    nezvládl jsem to....žirafu jsem nedodělal...Tak stonek není... nevadí, koše kupovat nehodlám.
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Abys měl to, s čím chodíš na pole pěšky, bio, musel bys konzumovat jen samé bio. Máš to tak nastavené?
    :D
    k.vítek - když jsem zachytil tvou žádost, bylo opravdu pozdě, dárky už jsem měl všechny rozeslané.
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ne ne manta se nekonala :sleepy:
     
    MatysekKamilek a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Tak já som sa tak naštvala, že som už chcela aj skončiť s hraním. Už som mala nachystané pre žirafu a hrocha, aby som pred koncom získala riadok, žirafe sa my to podarilo dodať, a bolo len treba dodať 2xhrochom a mám to, a nie anie odkliknuť dodanie, stále ked klikla dodať, začala sa my načítavať hra. Trvalo to celu hodinu pred koncom akcie. Riadne ma to štve, lebo som minula vela SH, aby my stihli napadať lopty...,a aj tak my to nedovolilo odkliknuť.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evulik011 - ahoj, to asi naštve, věřím... ale musím se zeptat - provádíš také občas nějakou tu údržbu svého PC? (pročištění prohlížeče, odstranění dat Flash Playeru...) :)

    Vše pro bezproblémový chod hry (mrkni, chceš-li)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si tak v klidu pěstoval, co jsem potřeboval, převážně krátké rostliny a pouze o svých třináctkách jsem dal dlouhodobky. Nu a včera kolem 12,45 jsem si na jedné mladší farmě řekl: kolik vlastně mám těch hraček? Nu, a zkusil jsem to tam nacpat. Na K jsem skončil 12 11 11 12 a na E 11 11 11 12. Na své 12 11 11 12. Na to, jak mě otrávil úvodní sběr , docela dobré. Točil jsem jahody, okurky, houby, kopřivy, pampelišky, melouny, tulipány,hrášek a na noc svízel, jahůdky lesní, sedmikrásku a pod.
    Asimanty jsem zatím nechal v liště, a otevřu je po šlechtění papouchů - třeba tam bude manta + růžoví papoušci. ;):pChi, budu rád, když to nebude žlutá kobercovna nebo hůlkovna.:p:wuerg:
     
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Trepifajksl - ahoj, tak po přečtení tvého příspěvku jsem dnes ráno položila TCH se žirafou na plochu na baha. No žirafy vypadly asi 4 ale mám růžovou voliéru pro papoušky. Díky za připomenutí. Těch TCH bylo celkem asi 36, ta růžová voliéra byla hned první vlevo nahoře. Postupně zprava jsem odklikávala chlívky do inventáře a tu růžovku jsem si nechala nakonec na pokochání a nechám si jí chvíli na ploše. Teď nevím zda mám dělat úkol se šlechtěním, když již růžovku mám. To je dilema.

    edit: evoku57 - také jsem o tom přemýšlela, šmajchlchlívek je stejně přecpaný papouškama
     
    Naposledy upraveno: 6/9/19
    Skali tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    davidson00 - dvě růžovky se neztratí a ještě je tam výrobna, i když jsou stromy, tak do sbírky se hodí :p
     
    kiki2305 a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.