Historky ze stáje II (28.2. - 6.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    martina_103... To je úkol v družstvu kde je domácí dráček

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Ahoj mužu se zeptat který úkol dava dračka?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Podľa požadovaných kvietkov tipujem, že poriadne vysoký level na to treba ;) Maccka je v 213 leveli, tak asi tak nejako - a možno trošku nižšie ...
     
    Honzulka05, jirinasinova198 a radyn.m tohle ocenili.
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Danka, proč prosím? Týká se tvá poznámka této akce? Mně ukazuje tooltip u všech 4 akčních rostlin skupinu "akční rostlina", tudíž by ibišek neměl mít na počet rostlinek vliv - nebo to myslíš jinak a já nepochopila?
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    [​IMG]
    o_Oo_Oo_O Počítám něco blbě, nebo mám po první sklizni skoro všechny potřebné stavebnice a medvídky na celou hru???
    Je to 495 stavebnic - 751 balonů - 405 medvídků, nebo si sedím na vedení? To mi posol bulvu...
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Je to úkol Pomněnky (od 210. levelu)
     
  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    stěby: zdá se že nám po minulé akci RT s padátky povolili stavidla, u mne cca od každého 330, jen medvídků 293... . Zatím jsem zahájil rozpěstování, jak to vypadá, nakonec se do toho asi pustím...
    edit: když vidím v tom screenu, od .macca. ten potřebný počet dajakých kyblíků na jedno jediné dodání ... o_O:eek:o_O :cry::wuerg::cry::wuerg::wuerg::wuerg::cry::wuerg:... raděj jsem se na to ani neměl podívat xD
    edit 2: ...ten rozdílný čas akčního kvítí se mi začíná líbit, na noc hodit tu nejdelší, a přes den dávat takové, aby to vycházelo na dobu, kdy má člověk možnost přesadit...
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Po rozpěstování mám na kontě,teda na skladě B/402, M/339 a S/366 asi to je dobré skore ;)Na KŠ jsem protočila všechny lístky a štěstí se neunaví a neunaví, aby sedlo i na mne:p
     
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,začala jsem asi před hodinou,takže teprve rozpěstovávám.
    Ale po první sklizni na farmě všude byl hořec(tak jsem prvně využila i skvělej řádek z bylinkové akce +1kytek) +4 velkokapacitní na mýtině,na Baha saguáro+1 velkokap.,u vodopádů XXL stromy +1velkokap.a mám:
    437 stavebnic + 448 balónů + 373 medvídků z Bogoty ;) To není špatný.
    Ale jde mi ze všech těch různědlouhorostoucích kytek hlava kolem a ještě královna?!?
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akci nejedu a padátek mám: stavebnice 174, balón 167 a medvídci 155. :)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z hortenzie na všech polích + na Baha ze všech ploch stromů vypadlo 728 stavebnic, 697 balonků a 692 medvídků.
    Jestli jsem dobře počítala, tak kachna chce (vždy za 3 body) 495 stavebnic, koza 345 balonů, anakonda 405 medvídků a bobr 406 balonů. Takže v této akci se o padátka starat nemusím.
    Každý zvíře chce za tři body jinou kytku, tak přes den budu střídat kratší a na noc sedmikrásku.

    Edit
    Radovala jsem se předčasně, vzala jsem počty z tabulky, ale neuvědomila jsem si, že vše je potřeba dodat 4x (při 3 bodech).
    Celkem tedy 1.980 stavebnic, 1.620 medvídků a 3.004 balonů.
    Takže na rozjezd dobrý, ale bude to fuška.

    .
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak děcka, je krátký BB, šlechtím si bloudy do Uměleckých děl z písku a dobrá zpráva je, z každého je padátko. Ovšem střídají se všechny 3 druhy.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    ašada01- Tím pádem je potřeba i akčních 4x na každý level, a vychází mi to takto, duhová maceška 2040x4, duhový tulipán 2550x4, duhová sedmikráska 1350x4, duhová růže 2040x4, nevím, jestli je to dobře. Znamená to vypěstovat celkem 31920 akčních?
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  14. medved222

    medved222 Analytik fóra

    fany 2020, vychází mně to stejně, minimum rostlin je 31920 a k tomu 6604 padátek. Sice jsem začala pěstovat, ale asi to utnu, ten stonek za to nestojí. Na noc dám ještě sedmikrásku. Ráno bývá moudřejší večera, tak se ráno rozhodnu.

    Edit: Skali, díky, já jsem to brala komplet, nedívala jsem se, že je stonek u 9. levlu.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    medved222 - ahoj, na stonek a dekorky do něj stačí protáhnout všechny postavičky 9. levelem - tak nějaká ta akční odpadne ;)

    Edit: Mi to vychází:
    Macešky - 6800
    Tulipány - 8500
    Sedmikrásky - 4500
    Růže - 6800
    (bez záruky xD)
    (Počítáno jen s dodávkami vždy bonusové plodiny)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Aktualizovaný stav (22:30):
    634 balónů (28,1% z ideálního potřebného množství 2253)
    605 medvídků (49,7% z 1215)
    688 stavebnic (46,3% z 1485)
    Zdá se, že problém mohou představovat maximálně balóny. Na druhou stranu lze balóny nahradit použitím medvídků či stavebnic...
    Počty rostlin jsem nepočítal. Myslím, že po rozpěstování (všech druhů mám více než 588 ks) to budu řešit ad hoc dle potřeby.
    Všem přeji dobrou noc a ráno probuzení do pěkného a úspěšného dne (nejen na Farmeramě).
     
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Mně to z dodávek vychází takhle:
    početza hodinu
    tulipán714049,58
    maceška663046,04
    růže570039,58
    sedmikráska438030,42
    Tak nevím. Je tu tolik různých výpočtů, až jde hlava kolem.
     
  18. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dobré ránko farmáři ...4 dodávky splněné, ale koukám zelené tečky nejdou za sebouTři mám v prvním kolečku a jednu v druhém Myslela jsem,že to půjde pěkně za sebou, chci aspon tu plachtu na továrnu;)
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj lidičky, pokud si chcete sladit sklizně s Královnou, a stačí vám pouze získat řádek
    s dekorkami tj. splnit 9 dodávek, tak stačí pěstovat přes den macešky a v noci sedmikrásky a mělo by se to zvládnout při 4 + 1 sklizních denně.

    Můj výpočet (bez záruky):
    macešky
    - délka růstu pouze s vodou 4:00 (růže zamilovaných s vodou 4:00)
    Kachna: 5*340*4=6.800
    Koza: 5*425*6=12.750
    Anakonda: 5*340*6=10.200
    celkem: 29.750 ks
    Např. 1 sklizeň při 552 pidipolích s MJS = 1.656 ks, celkem to dělá asi 18 sklizní

    sedmikrásky - délka růstu pouze s vodou 5:36
    Bobr: 5*280*6= 8.900
    Např. 1 sklizeň při 552 pidipolích s MJS = 1.656 ks, celkem to dělá asi 5,4 sklizně.

    Padátka dodávat dle svého stavu. Snad to někomu pomůže? Držím všem palce!
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  20. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Není mi jasné jak to třeba bude s přechodem ze 3. na 4. lvl. Když splním předepsané 3 postavy, půjde automaticky plonková postava spolu se třemi plnícími do 4. lvl? Nebo ji musím splnit tak jako tak?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.