Historky ze stáje II (28.2. - 6.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Promiň, ale to přece není o vyjadřování názoru, ale o možnosti řešení.
    Já jsem už konečně pochopil, že když některou akci vynechám, vůbec nic se nestane.
    Akce si vybírám (právě proto, že všeho moc škodí) podle toho, o co "důležitého" z odměn přijdu, když vynechám.
    :D
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, akci zkusím, ale jen tak halabala, docela mně taky štve, že se nedá použít více diamantových výhod naráz, když jde jedna akce za druhou, tak je vlastně vůbec nemůžu použít, neb jedu stále jen s MJS a tudíž se tam už jiné nevejdou, ať se RT zamyslí a přidá ještě jeden diamant na produkty, kdo akci bude dělat, přeji hodně úspěchu.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Budu pěstovat jenom dvě kytky a uvidím, kam dojdu:p;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nebýt další části továrny,tak se nato vyfláknu!:p
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jak praví kaolín11 , bez továrny bych asi do toho něšel:DJinak je posledního února a kalendář na březen pořád nikde,:oops:kdyby nevymýšleli překombinované akce, jednu za druhou a nechali nás taky někdy vydechnout a raději se soustředili na užitečné věci;)To by byla paráda:D
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín - i přesto že je tam další část továrny, tak se na akci vyfláknu, vždyť nemusíme mít vše, už takto mi nějaký kousky scházej a můžu bez toho žít. To je jak s tou kupkou hnoje, dříve dělali drahoty, abychom měli 300 hnoje a teď? hlavně se zbavit hvězdiček a nikoho to netíží, že si budeme moci dělat zásoby. A ani se na to nevyprdnu, sice hnojiště zvětším, ale nedám do toho všechny hvězdy, přijdou ještě s další novinkou a kde je pak vzít?
     
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Taky bych ráda věděla,kde mám vzít ty tisíce hvězdiček?Já vím,že délehrající jich mají kvanta,ale co my?Ještě nemám ani plnou vodu a ani zvýšení BZ ze sklizní a to mám připravených 353 hvězdiček.
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Uvidím, jak to bude padat, ale potřebuju na farmě dopěstovat spoustu kytek do družstva, na Baha bude královna, tak to asi dopadne tak, že tohle vynechám. Zas tak úžasné ceny to nejsou.
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Chvilku jsem přemýšlel, jak co nejrovnoměrněji rozpěstovat ty akční kytky s různou dobou růstu, a došel jsem k závěru, že buď to nechat na
    a) divokém růstu (co na jakých polích vyroste, to vyroste)
    nebo
    b) rozdělit 588 políček na Farmě na konfiguraci 4 x (32x[2x2] + 2x[2x1] + 15x[1x1]).
    Při konfiguraci (b) bych mohl mít po 2 sklizních k dispozici od každé kytky 442 ks, po 3 sklizních pak 932 ks.
    Ještě uvidím, pro jakou variantu se rozhodnu ( "béčko" mi přijde "elegantní", "áčko" bez nároků na přemýšlení)...
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jooo, jasne, ale vlastne v tom odkazu jsem nasel i to co jsem se ptal - ze jsem pestoval jen nejkratsi dve kytky a vyslo to lip proto, ze i pres vyssi pocet (nebonusovych) kytek je kratsi celkova doba pestovani... akorat ted se nestiham podivat, zda je zadani i s pozadavky pres kopirak nebo ne...
     
    jirinasinova198, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak já se celkem nechytám, jsem teprve 28 lvl a ještě nemám baha.....tak asi nic, ach, jo
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na úvod mě ze všech ploch zavalilo
    392 balónů (52,1% z ideálního potřebného množství)
    379 medvídků (93,5%)
    442 stavebnic (89,2%)
    Jak to půjde dál, je ve hvězdách, takže snad nám všem budou ty hvězdy nakloněny!

    EDIT: Po dodatečném porovnání s potřebným "ideálním" množstvím padátek jsem optimisticky naladěn.


    EDIT 2: Optimismus ohledně padátek se poněkud odkládá (vše je nutno vynásobit 3x).
    Aktualizovaný stav (19:30):
    577 balónů (25,6% z ideálního potřebného množství 2253)
    550 medvídků (45,2% z 1215)
    640 stavebnic (43,0% z 1485)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A může tě i potěšit, že já jsem s každým padátkem na 45....
     
  14. strapak58

    strapak58 Zelenáč fóra

    U mne hra nenaběhla,tak nevím---
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    strapak58 - odhlaš se a znovu přihlaš, aby ti akce naběhla
     
    jirinasinova198, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ak som dobre pochopila údaje u jan.svatek, tak aj keď medvedíkovia padajú v menšom počte oproti ostatným, tak najviac budú potrebné balóniky - takže susedia, tešte sa na prílet balónikov :)
     
  17. veine11

    veine11 Pisálek fóra

    Najde se tu dobrá duše, která mi poradí? Které kytky (nejlépe jen dvě) pěstovat, abych akci zvládla a nezbláznila se z toho? Je mi jedno kolik jich bude, takže klidně za ty dva body, jen čtyři druhy je na mne nějak moc. Jsem z toho nějak zmatená...
     
    jindrasofr, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. martina_103

    martina_103 Zelenáč fóra

    Ahoj, nezlob se, ale co tím myslíš, propracovat se k dráčkovi? Dík.
     
    Honzulka05, maribeja a radyn.m tohle ocenili.
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, nezabudnite si vymeniť marmelády v diamantovom slote, ja už mám, ibištekovú za mjzetku, síce až po 1. zbere, ale mám;)
     
  20. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ak sa mi nebude dariť tak nevadí moc ma to nebere,y zdá sa mi že je tých akcii priveľa
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.