Historky ze stáje II (28.2. - 6.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pro mne jsou nejlepší akce cca od 10 do 25 dne každý měsíc, pak nemám čas a vztekám se xD Mláďata jsem stejně chtěla vynechat, to, že jsou v termínu, kdy si to nemusím tolik vyčítat, mi jako výmluva velmi vyhovuje 8)
     
  2. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    No je treba trochu oddychnout a neco napestovat
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já si tuhle akci vůbec nepamatuju, tak jsem rychle vyhledala diskuzi k té předchozí a pochopila proč - byl to srpen, akce mě asi moc neupoutávaly a bylo to správně.
    Ovšem zjistila jsem, že předchozí akce byla bez padátek, zatímco zde od pohledu divočina s více typy padátek, tak musím říct, že se nedostavuje ani nadšení, ani chuť do pěstování enormního počtu kytek (minule šlo pěstit na 5 plochách, nyní pouze na 3) v kombinaci s dolováním padátek... Přípravu vyhodím, to mi nic neudělá, naopak ušetřím ranní čas, nemusím na farmu z "dobrého" důvodu, ale tentokrát opravdu nevím, jestli na to něco naváže. Druhá srpnová akce, kterou nám realizační tým vyšperkoval k podstatně vyšší obtížnosti = co nejdelšímu přivázání k akci a blokádě faremních ploch. Hmmm...
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já akcičku pojedu,ale jen tak vlažně.Jediný co chci,je nová fasáda na továrnu;)
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý večer, tak u mne odpočinek pokračuje, tuto akci vynechám úplně. Potřebuji produkty do družstva, to se dá i bez kombajnu, tak bude zase další měsíc na pohodu. Vy kdo téhle akce jdete, tak ať se vám daří. Hezký zbytek večera
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: druhá srpnová tenkrát nebo už máš léto? 8)
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Y_n_O, pardon, to nebylo úplně srozumitelné - první Historky byly v poslední třetině srpna - těsně před nimi byla první verze akce Tajemství bylinek, kterou jsme dnes dokončovali. I bylinky byly přitvrzené stran požadovaných skleníků a hlavně ztíženého vypadávání ve srovnání s létem. Tato akce je druhá, u které přitvrdili v požadavcích oproti tomu loňskému srpnu. ;)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nebylo to tak ze jsem nekde ziskaval boostery? Ted po rychlem prozkoumani se daji jen koupit, ze?
    Taky jsem mel pocit ze driv se vyplatilo delat jen nektery kytky i za cenu vice pozadovanych dodavek, ale uz nevim jak to bylo...
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: tak nějak jsem to pochopila, jen mi nebylo úplně jasné, jestli to vztahuješ na současné akce ;)

    Tassadar11: boostery možná máš ve stodole, v zásobárně. Radu k akci nedohledáš... přidali vypadávátka... různá... já si budu pěstovat do stodoly od 17.30 do usnutí a budu v klidu...
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ynocko, ve stodole prepnuto na vsechno a "boo" tam neni ani tuk... v dekorkach je par "boo" ale ty do akce nebudou... a v zasobarne hledat neumim, je toho moc... nebo je to jinak?
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Arči1000 - to ukončenie hier o 14 hod nevyhovuje ani mne /rovnako ani začiatok/- myslím nie sme samé, viacerí sme v práci .
    Lenže - asi je predsa viac hráčov /decká, "smenári", dôchodcovia.../, ktorým ten čas vyhovuje, neostáva ako prispôsobiť sa,
    inak akcia má opäť pre mňa príťažlivú animáciu, skúsim to , aspoň kvôli dekorke, nemusím až stonku - nach sa všetkým darí ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: tak potom ve spotřebním u vázičky, jako když hledáš bedny... spousta bonusů nejsou booster, jen něco do slotu; někdy to není kam vrazit, i když bys to potřeboval, někdy se to hodí - tohle...
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
    milanvj a zejdy66 tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, řádky jsem nikdy nekontrolovala a občas se i trefím, tudíž sklízím zeleninu nebo kytky, když je zrovna správná konstelace nebe, nekontroluji moc vázičku, dám každé ráno bed ,aby se tam plevel nepletl a nějak se to časem nasbíralo:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] opravdu by mě zajímalo, jak se v budoucnosti míní hra vypořádat s tím, že máme jeden diamantový a dva zlaté sloty, přitom zrušený mixer je nahrazený něčím, co nestojí za řeč. Už i tak měním sloty 2x denně podle sklizně na farmě a na Baha, ještě se zaobírat tím, abych měla na farmě i Baha správnou komoditu a "vyplatilo"se ....o_OxD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, já taky hraju podle bonusového ukazatele, řádky nemám nijak rozřazené... co tam najdu po sklizni stonku, podle toho seju a chovám... U Tasse to bylo zřejmě o tom, že asi hledal booster a měl vyhrané to slotové udělátko na něco... u tebe to bude asi o něco složitější ;)
     
    babako, Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ynocko, mam boostery, nektery na nic, BZ... pak na akcni a na uplnkove... ale jak to pomuze s tim co bylo predtim, ze jsem mohl snizit pocet vlozeni a ted vidim ze jsou za balicky nebo mince ("Duhový BZ booster nám při dodávání zboží zvýší získávání bodů o +1"), o tom pisu... mozna se pletu ale predtim bylo mozny je ziskat hranim, ne nakupem...
    Kdyz dam filtr na bonus, tak vidim plno veci, akorat vubec nic na kytky, dilensky/stromovy/chovny/BZ - uplne nanic...
    Tak nevim, k tyhle akci mi nejspis nepomuze nic nez zase tocit kolem...
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. CandyCane1

    CandyCane1 Pisálek fóra

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Y_n_Očko, hezký odkaz, aj já za něj děkuji, tady je to hezky srovnané.
    "Nejlepší" bylo, že když jsem potřeboval použít stromový zisk, a později zisk z chlívků (bo přišel čas, že by se to vyplatilo), tak mi pokaždé po mé iniciativě a natěšení: "já tohle přece v liště mám, super", vyskočí hláška: "nemáte žádné volné místo" (nebo tak nějak)... xD, tudíž bonusy leží zas dál hezky "u ledu", teda v liště o_O.
    Njn, pořád mi nedává spát tenhle stonek s bednama s ptáky. Nu ještě se rozmyslím, asi dám přípravu a pak se uvidí, jak napadají padátka....
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
    Honzulka05, zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: tak se omlouvám, nechopopila jsem... jelikož to vynechávám, četla jsem jen letemsvětem... a to fakt nepoužiješ nic z toho, co už máš? To je bor... nespravedlivé :oops:

    radyn.m: díky patří našim moderátorům, já to jen našla v jejich pomůckách ke hraní :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
  19. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Máš pravdu, ale hraji téměř od začátku a dělala jsem celou dobu všechny akce. Tak si asi nedokáži říci ne. Ale snad můžu vyjádřit svůj názor, že všeho moc škodí.
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No řádek nepotěšil, ani já ho nepotěším.
    A i kdyby sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc.
    Nebo kdybyste mne rozkrájeli na takovýhle nudličky, na tu akci mne nedostanete!
    Je ještě někdo téhož názoru?
    Tedy mimo Marečka a Hustolesa!

    Krásné poslední únorové ráno přeji...

     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.