Historky ze stáje II (28.2. - 6.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zase akce s pěstováním, to fakt nemáme nárok na klid alespoň nějaký ten den? Přeji vám hezkou hru, sama nevím, jestli mám chuť akci dělat
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Slunko nám pěkně venku svítí, na farmě budeme mít hodně kvítí, s chutí a s úsměvem, my to přece zvládnem. Fajn hru a pěkné sluníčkové dny. ;););)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Při minulé akci jsem pěstoval jen dvě kytiny a stačilo. Krásně to minule propočítal Makak, takže stačí jít do archívu a vyhledat. Já ovšem nevím,nevím. Mám nějakou jarní únavu a nechce se mi nic, natož dřít jak Burlak na Volze.
    A všimli jste si změny? Minule nám luxovala hra rostliny, terazky došlo na plody. Musím si to znovu pročíst a no...
    Mám naplánovány 2 třináctky, v sobotu den zvěře - není kdy pěstovat tolik bylin.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
  4. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    Jeste se rozmyslim.Ten konec akcí ve 14 hodin mne nevyhovuje.
     
    Helena1313, evainfo a tomaskomiska tohle ocenili.
  5. Jaro62

    Jaro62 Pisálek fóra

    Kde je možné sadiť kakciovú rastlinu? Pred tým bolo najsamprv napísané že na začiatku dostanú hráči určitý počet rastlín a kde je možné.Ale teraz sa v tom nevyznám,že kde je napísané že kde bude možné sadiť?
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jaro62 všechny rostliny může pěstovat pouze na hlavní farmě,divoké louce a lesní mýtině a jestli se mýlím doufám že mě Skali opraví

    jinak já se na akci těším a budou se konat opět poskoky v levlech a u mě by bylo dobré poskočit dál a do konce jara bych chtěl postoupit do lvl 100 doufám že se to povede.V akci jsou hromady bodů tak uvidíme
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já se taky moc těším. ;) Ale že s radostí vynechám,venku začíná jaro,je tam krásně a nemám chuť pořád sedět u pc.Myslím,že jsou příjemnější věci než pořád přemýšlet jestli už mám jít sklidit a jak to udělat abych splnila celou akci.Děkuji nechci,už mě tahle hra opravdu přestává bavit.Copak si myslí,že když nám budou dávat jednu akci za druhou,tak budeme čím dál víc platit? Akorát odradí všechny hráče,co to začali hrát pro radost a odpočinek.Je to pouze můj názor,koho to pořád ještě baví,tak ať si hraje. :)
     
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Zdali dobře hádám, pěstuje se dohromady cca přes 30 000 akční? Sice řádek co dává bedny s ptáky je fajn, ale... . Nene, tohle vypadá na "dovolenou", musím si dát relax ;) a ušetřím nějaké to MJS. Přátelé, posílejte mi prosím místo padátek, dekorky "horký elixír ...", na Baha budou třeba do chrámu další banány. Též budu posílat, co si napíšete ;).
    Přeji všem krásnou hru.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nějak se mi do akce nechce... a nevím, jestli si to rozmyslím. Asi se budu věnovat Stodole a plnění úkolů v Družstvu.
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tentokrát to u mě vypadá na pauzu - příliš mnoho býlí mě přestává bavit.
    Dám přednost jarním touhám. I farmář musí někdy žít.
    :D

    hrabenka1951 - tak ji nedělěj a je to.
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    No nevím.Uvidím posledně jsem to zvládla.Tohle vylepšování zvířátek už jsme dělali.
     
  12. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    No, kvítí je šílená spousta a padátek taky. Farmu na zítra nachystám, uvidím kolik napadá do začátku, rozpěstuju a potom se rozhodnu, co dál. TBZ potřebuju jako sůl kvůli postupu a ZB. Ještě nemám otevřeny stávající místnosti chrámu a přidali další :sleepy:
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si beriem dovolenku čiže vynechávam:D:D.
     
  14. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Je to dilema . Hrát či nehrát?! Uvidíme zítra .......;)
     
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Já si dávám odpočinek,premium mám,nechám všude stromy a o nic se nestarám.Pěstování mě nebaví,chtělo by to nové nápady.To tam v Německu nemají fantazii?
     
  16. rybička

    rybička Rádoby autor

    nevím proč se stresujete. Kdo chce akci bude dělat,protože ho třeba nebaví pěstovat do stodoly a do úkolů, jiný zase upřednostňuje plnění do družstva. Je tedy možnost výběru pro každého.
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Omráčen nejsem, zpruzen taky ne 8). Zítřejší třetí výlet v pořadí platí, až se večer vrátím, něco z připravených ploch jistojistě napadá. Požadovaných plodů ze stodoly mám přehršel. Akční určitě rozpěstuju (asi v klidu až přes noc) a plíživě pojedu vpřed. Budu-li, super, nebudu-li, co bude levnější? ;):p
     
  18. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Řádek a druhá sada dekorek nejsou špatné, princip akce je už taky vyzkoušený, jen nějak došel elán. Pamatuji si, jak mě otravuje několik akčních s různou dobou růstu, pořád hlídat, co dozrává. Navíc 3 padátka, ještěže nepadá každé z něčeho jiného a někde jinde, toho už mám po bylinkách nad hlavu. A hlavně u mě nastává daňové období, takže budu listovat, počítat, tahat z lidí papíry a informace, znovu počítat, vyplňovat ... Už to vidím, že bych na sklizně zapomínala, takže na mojí farmě nastává čas dlouhodobých expertních plodin a výroben, na Baha nové dlouhé kytky a stromy.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) no taky bych chtěla už postoupit v družstvu o pár míst, ale RT má s tímto plněním akcí od nás chvilku klid, že nechceme další úkoly :D. Pěstovat na dvou plochách bude těžké, ale bahamka pomůže alespoň s padátky a tak se do toho určitě pustím :p. Stoneček je sice za dva dny, ale dává slušně. Spíše co mě vadí, že není třeba 47 hodin, když člověk nestíhá a klikne později ráno při hlavní sklizni, je další dny stonek ztracený (jako i jiné) a buď den - dva neklikat fazulku, aby se on (i ostatní) srovnali je nemyslitelné a hlídat je ve třech stovkách stonečků je prakticky nemožné ... i když jsou v oblíbených :oops:. Takže se asi s tímto nic nezmění, pustíme se tedy do akce a zkusíme ji zvládnout ;).
     
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Jo,jo,jaro nám začíná,sluníčko svítí, je třeba zajít do přírody a vyzkoušet jestli jsou meze už suché :)
    Nevím jak vy ale já jakmile jsem dosáhl stého levlu,tak jsem nějak ztratil motivaci a do akcí se již neženu,prostě mně to přestalo bavit a nejsem asi sám jak tady vyplývá z diskuzí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.