Historky ze stáje II (28.2. - 6.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Prosím, prosím, prosím milé RT přidejte nám 2 hodiny jinak skončím 8-11-8-9. Stonek je v háji, tam mu bude fajn.:(;)
     
  2. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Taky by se mi hodily 2 hoďky navíc,stonek opět nedám 7-8-10-9
    Historky mi prostě nejdou - nepovedly se ani ty první :(
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kurník, o 7 balónů stonek unikl ....
     
  4. agoros

    agoros Perspektivní autor

    tak na poslednu chvilu som to dal na kompletku.. ani som to neplanoval.. :D
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já končím se stavem 4-2-6-3 tak to je katastrofa,ale jsem rád za tuto akci bylo fajn jí plnit
     
    myš59, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ráno jsem sklidila ,dodala a ejhle mám málo, tak macešku a kol desáté ještě na hlavní macešku a obětovala jsem SH. Sklidila jsem za tři minuty 14 a dodala.Stihla jsem i stromy, takže stav 12-11-12-8 a stonek doma;),vedle tři zelené tečky
     
  7. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Takže akci jsem nedodělal díky tomu,že mě dvakrát skočilo na 10 takže jsem končil 10-8-9-10 čímž děkuji fakt.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Záclona je na továrně, dekorace v liště, protože a ačkoliv jsem ráno snaživě sklidila, dopolední sklizeň a poslední dodávku krmení do stájí jsem už v procesu nestihla, tak řádek není... kopřivku z toho zatím nemám, tak doufám, že nenaskočí na noc, ráda bych se vyspala v klidu 8)
     
    myš59, zahradnice4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skončila jsem stavem 12-12-12-12. Obě dekorace jsou již na ostrově a už se těším na tu záplavu florenů. ;)
    Dokonce jsem musela volat veterináře, abych ta hlady polomrtvá mláďátka probrala a mohla je poslední den nakrmit. xD
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož akce splněna na všech farmičkách. Akorát tu poslední jsem dělal šestého ráno, před odchodem do práce.
    Spočítal jsem si kolik bylin je třeba celkem a kolik jen na stonek. A podle toho jsem sázel. Co nejdříve krátké přes den a v noci růže s sedmikráskou. V práci se podařilo o přestávce přesadit, večer jsem ještě chytil wifi a tak jsem měl možnost hodit ten drobet tulipánů - abych doma zjistil, že už je nepotřebuji. Jojo, v tom mobilu jsou ty čísla špatně vidět. Padátka jsem celou dobu neřešil, věděl jsem, že na stonek bude. Právě jsem dostal proplaceno 4142 medvědů,340 stavebnic a 1031 balonů.
    Ráno jsem nasázel dlouhodobky - co kdyby byla hned akce a večer nesklidil. Díky mému dopravci a jeho 50 minutám zpoždění jsem dorazil domů v 21.40 a nebyla chuť se na farmu ani mrknout...
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.