Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Akce včera splněna relativně rychle. Z bedny Tanec listí - což je spíše horší. Z tajemek (nevím co bylo z této a co ze souběžné) vypadl pouze strom Ravenaly. Plch tedy nula. Aktuálně chybí sice jen dřezovec, ale plch pouze jeden což při požadovaných počtech je docela málo. Stanovení výchozí ceny je již zcela mimo realitu a měla by být alespoň 20x, ale spíše 50x vyšší (vůbec se nebere v úvahu inflace cen na trhu). Na závěr jsem zapomněl naplnit tulidomek za 1SK což mrzí, ale beru to jak to je a SK mám aktuálně relativně dost.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akci sem dělala až v neděli,přeskoky nic moc.Teda vlastně spíš nic než moc.:sleepy: Mazlárnu sem naplnila už i na příští akci,za 1 SK no neudělej to.A dneska když jsem viděla ten dudel,co myslíte že jsem šla dělat :cry:.Samo že fofrem sklízet.Ještě že jsem se zastavila
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.