Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Sice nevim, jakou odpoved bys mohla cekat krom "RT tak rozhodl", ale hlavne mam pocit, ze se radsi nikdo ani neptal, takze neres, neprepinej a dodej podle vyse sveho IQ xD;)
    Z bedny se vypotacel nemrtvy poklad, takze po koulich nikdo nedostane, ale je to teda natesno :D
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Levlef - ahoj, prostě to tak nastavili, byť poněkud nelogicky. Jinou odpověď pro tebe nemám :)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef STOP, spatna rada! 8) Ja zapomela, ze jsi blondyna... to bys prodelala kalhoty xD;)
     
    -Jara05- a maminka78 tohle ocenili.
  4. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    :DŠlechtila bych,ale počkám na BB,určitě to zvládnu i s pracovním víkendem.Po 12-ti hodinách ve fabrice mi to půjde jako po másle,určitě bude našlechtěno dřív než u kompu usnu:D
     
    -Jara05-, ldivacka a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  5. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    @evoku57 mne by jen zajimalo, kde se dala sehnat dalsi bedna piccolo? ja z cele akce mela jen jednu? o_O nebo to jsi mela z listy?
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo, picollo = ingridin student (včera v půl deváté večer).
     
    dasa1143 a vladca tohle ocenili.
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Počkám na neděli za 1 SK plus BB;)
     
    Ciri13 tohle ocenil(a).
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Spěchala jsem sem s příspěvkem stejného znění, jako naruto2002. 8) Pak rovnou nachystám za 1 SK do domečku dle kouličky. 8)
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    1x včelka chůva/1x včelka chůva/1x odznak členovců

    Pestrý výběr ve 4. lvl. u Humra.
    :D
     
    výpliv, ldivacka a romanafa tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsme se vrátili z chaty v 16,33 hod.:) byla jsem bez signálu, v autě mi to také nešlo, bo se mi dělalo špatně, zkoušela jsem to po dlouhé době a nedělá mi to dobře, tak hotovo bylo až v 16,45 hod. škoda, tak zase snad příště to bude zase lepší
    :DxD
    Edit: napsala jsem to do blbého vlákna, to patří do jiné diskuze xD
    Edit 2:
    Jiřulko, je nám to také líto:oops:, ale někdy jsme na tom úplně stejně a nic s tím nenadělámeo_O. Teď mám na farmách šťastné období, ale vždy tomu tak není, prostě to je život, tak to je a my to nezměníme a RT opravdu nechce nebo nemůže? Můžeme jen zatnout zuby a jet dál a platit za to nemalé korunky a to nám opravdu jde. Tak držím palce, abys s farmou nekončila, byla by to velká škoda
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  11. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Píši sem málo, ale dnes jsem se chtěla více rozepsat. Neudělám to, už na to nemám sílu, ani chuť. Tuto hru jsem považovala dříve za věrnou kamarádku, která mě ale po 10 letech zrazuje. Radost nahrazuje znechucení, odpor, vztek. Nebudu opakovat stesky (nejen moje) na kolo "štěstí", na náplň beden, kde se zatvrzele jako bláznivé zvíře vyskytuje jen BZ, nebo z bedny z bonusy také jen BZ.
    Nebudu pokračovat, byla by toho spousta. Jsem však velmi ráda, že jsem dnes nakoupila bednu a ne ty "zázračné" TCH a TS, z nichž se vykotí opravdový brak. To se mi v začátku hry nestávalo, vždy jsem se, byť s určitým úsilím, dostala k novince. Nyní platí - NENAKOUPÍŠ - NA NOVINKU ZAPOMEŇ. Začíná mi být všechno jedno, uvažuji o ukončení hry. Přiznávám, že je mi to ale líto.
     
    Tygřice1970, dasa1143 a evoku57 tohle ocenili.
  12. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj, jak jste přišli na to, že se v neděli šlechtí jen za 1 SK? Přečetla jsem snad všechno a nikde to nevidím? Dík.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Aha - moc tomu nerozumím, to se platí?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966
    aha.png
    U šlechtění zvířat to znamená, že pokud chceš okamžitě dokončit šlechtění, stojí to jen polovinu (1 fl).
    okamžité šlechtění.png

    Dále, že šlechtíš pouze za 50% - což je 1 SK

    za 1fl.png Mrkni se do chovné ohrady, tato slevová akce již běží, ať víš. Zítra k tomu ještě naskočí BB.

    A dále, že ve mlýně lze dokončit výrobu běžného krmiva okamžitě za poloviční částku. A ve skleníku lze okamžitě dokončit šlechtění rostliny za polovic. Urychlení šlechtění rostlin pomocí SH sežere také méně SH než mimo tuto akci.
    Na kole štěstí lze změnit možnost výher za 2 fl (namísto 4 fl).
     
    Tygřice1970 a ldivacka tohle ocenili.
  16. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj Skali, dík za trpělivost, jak vidím sleva, tak mě nenapadne nic jiného než sleva z platby :) Tak jsem vůbec neuvažovala, že by to mohlo znamenat poloviční potřebu SH :) Díky za vysvětlení, krásný večer :)
    p.s. jaký má smysl měnit kolo štěstí, když stejně nevím, co bude následovat?
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - není zač, rádo se stalo :)
    Hezký večer

    Edit: ke kolu štěstí - to sice nevíš, ale pořád se mi vyplatí to protočit za 2 fl, když je tam prd, než vyplácat prémiový lístek za to prd ;)
    Teď jsem to zrovna otočila za 2 fl, bo tam bylo velké prd a vyplatilo se
    sněhulák.png
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Využila jsem aktuální BB a slevu na šlechtění. Ze stodoly mi vyskákaly žáby za lepšími zítřky. Tak jsem musela jít kupovat na trh a pustit žilou svému kontu. Teď konto vypadá jako hackerském útoku. Přebytky žab jsem dala zpět na trh, abych díru na běžném účtu alespoň trochu zalepila.
    A nachystala jsem již zvířátka na další šlechtící akci. Hlavně vydržet a neodkliknout dudlík.
    Akcička rychlá, pohodová a vypomohla i s padáky na jinou akci. Tak to má být.
     
    zelenamys, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si opravdu počkala na neděli ;) Ale byl to adrenalin, po odpolední směně ho bylo nadmíru xD Ve 21:09 jsem se přihlásila na mladší farmu, odklikala kytky pro myší úkol, tulidomek a sněhový keř na padátka. Dobrý. Začala jsem plnit akci, napřed s odznaky, potom se šlechtěnci, napadavšími z beden a vehiklu, a ajtakrajta, u dvou zvířat chybí jak odznaky, tak pokročilejší vývojové stádium. Šup do tulipaneláku, naplnit chybějícími plazy a členovci, nezapomenout na parfémy.. Je 21:27. Přecházím na svou farmu. Tady vím, že šlechtěnce nemám, neb zahučeli do dožinek, takže po odkliknutí tulidomku ruším jarní věnec v liště, dávám do slotu růžové želé a posílám tulit se všechny potřebné kategorie po patnácti párech (tady vlastně čtveřicích xD). Dodávám kytky a pajdátka do vedlejšího úkolu a sleduju čas. Ha, 21:40, sklízím tulidomek, láduju ho 3x44 vším možným z kategorií savců, ptáků a plazů za jedno SK a mizím na mladší farmu. Je 21:52. Odklikávám tulidomek, plním akci. Hurá. Spočítala jsem to dobře, odznaky jsou všechny. Teď ještě stihnout naplnit panelák za jedno SK. Honem. Neee, došel pomocník pro chov. Šup do obchodu, koupit, naklikat. 21:58 - hotovo 8)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_Očko;), to je tedy adrenalin, já toho včera měla také hodně, bo šlechtění jedu i na vedlejších farmách:p, kvůlivá Piccolenku a tajemným chlévům, tak jsem plnila, sklízela, zapojovala kombajn a aj ta krajta, ráno vstanu a vzpomenu si, že jsem za 1 SK nenaplnila domky na příště, hl. na hlavní farmě mě to mrzí, ale co nadělám, hlava děravá. Aspoň jsem se poučila pro příště, to si vždy říkám a na chybu stejnak brzy zapomenu a jedu dál jak fretka. Tak jsme to měly podobné
    xDo_O:)
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.