Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Docela se divám,nedělala jsem nic jiného než restartovala hru
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také mám hotovo,ale musela jsem se asi 15x restartovat:mad:
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, taktéž hotovo. Nějak jsem si to popletla ve šlechtícím domečku a dala jsem místo včel a motýlů ryby. Už jsem nedala nic šlechtit a dodávala jsem jenom šlechtěnce motýlů a včel. Ještě, že to nechtělo odznak, to bych musela šlechtit. U ostatních jsem dodávala jak odznaky tak nejnižší šlechtěnce. Ještě, že čtu diskusi, vůbec jsem si nevzpomněla na obchůdek. Bedna Picolo vybrána a zuzanka též. Přeji příjemnou hru
     
    Trepifajksl, burds a modro.ocko22 tohle ocenili.
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    burds, naruto2002 a davidson00 tohle ocenili.
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo akce na max 1/2hodiny a 2 hodinky se s tým cicmám pošlu dárky a jdu od farmy nemám na to nerve
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jsem se konečně dostala ke hře.Sklidila jsem tulidomek a nikde nic.Ani šlechtěnci ani odznaky.:wuerg:
    Restartovala jsem několikrát a už jsem dneškem tak otrávená že mám chuť končit.
    Není to nic proti vám.Spíš vás obdivuju.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
    burds a evainfo tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Pominu technicke problemy, ty k akci nepatri a rovnou prejdu k hodnoceni (jako ve skole): 3
    V pestovaci verzi tuhle akci nemam rada, ve slechticim provedeni by mi az tak nevadila kvuli rychlemu prubehu, kdyby nebylo dvou velkych kdyby:
    1) RT nedosla fantazie s dodavkami... to si fakt nekdo mysli, ze si vyberu k dodani 2 odznaky plazu misto jednoho odznaku plaza za rychlejsi postup nebo padlo tvurcum neco velkeho (treba strop) hromadne na hlavu?
    2) obchod nebyl plny slusnych odmen, na ktere si muzeme nechat zajit chut (tohle jste teda vazne tezce odflakli, vazeni).
    A jedine co mi zabranilo dat teto akci za 4 je Piccolo bedna (20 hod. volne dekorky si muze RT vetknout za klobrc) a fakt, ze nejsem zacatecnik a nepotrebuji resit spotrebu SK.

    PS: Jestli mi z bedny vypadne nejaka obr ptakovina, tak dostane RT po koulich, jak s oblibou rikavala nase matikarka na stredni, kdyz prisla nasledujici hodinu do tridy s opravenymi pisemkami xD
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana563, pokud máš nějaké nesrovnalosti ohledně připsání věcí na účet, kontaktuj prosím herní podporu. Nejdříve, ale zkus restartovat hru.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. zuzanagalierikova

    zuzanagalierikova Zelenáč fóra

    Hotovo:inlove:;)
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně ta farma začíná víc štvát, jestli to půjde takto stále, tak potom jí ani nemá cenu hrát, můj čas je drahý, než abych ho trávila neustále samým přihlášením a odhlášením, je to opravdu čím dál víc žrout času.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si fakt počkám na neděli, abych měla dvojí užitek. Jestli mi ale z bedny zase vypadne Ingridin student, tak ty bedny přestanu hledat, protože nesouhlasím a protestuji, když má někdo Florenovník a já jen šepleť >:( ;) :D
     
  12. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    tato hra je opravdu zabava xDxD
     
    evainfo a -Jiřulka- tohle ocenili.
  13. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Přestává mě to bavit,napřed jsme se nemohli na farmu dostat a teď se to seká v jednom kuse.
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já to dokončila, ale stále mně to píše chyba připojení, přitom internet je ok. Tak nevím, kde je ta chybka, co se vloudila opět do hry.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Ber to z te lepsi stranky... byt vecnym studentem je prece jen lepsi nez dostat infarkt nebo mrtvici z toho, ze ti vypadl z bedny florenovnik ;):D Btw v pripade me farmy poprosim stestenu, aby vyse uvedenou vetu preskocila (radsi tahat nohu jako bohaty, nez jako chudy) :pxD
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam hotovo no dnes je to o nervy :(
     
    -Jiřulka- a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, studuju furt, aj bez Ingridiny pomoci, k tomu vedlejšáku, co mám z dřívějška, to furt potřebuju.
    Ale florenovník by se mi moc líbil, jednak je krásný a druhak užitečný 8) A na šlaktrefení už jsem byla zralá mockrát, ten stromeček by to nezapříčinil :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já se dostal k akcím až teď :) Našel jsem si v Praze gym který má venkovní využití stroje, činky atd kde se dá na rezervaci dostat tak jsem si koupil permici a aspoň mohu "normálně" dávat své tréninky takže jsem se dostal k tomu až teď ani jsem nevěděl jaké jsou zase problémy akorát mi to psal táta :D

    Každopádně když jsem přišel farma se načítala po 1% a docela dlouho a zasekla se na 55% tak jsem dal F5 a konečně jsem se k tomu dostal. Odklikl jsem domky a šel dodávat došel jsem někam do 3-4 lvl a zaseklo se to a jen kytička se točila takže zase aktualizace a zase jsem dodával no a takhle asi ještě 2x až jsem to nakonec dodělal takže mám HOTOVO :D

    [​IMG]



    Z bedny kterou jsem odklikl hned za FL mám toto:

    [​IMG]

    Kouzelný strom

    Hodnocení - 2/3

    Vadí mi to využití mincí vzal jsem bednu, 4x10 SK, 1x25 SH a 1xPL mrzí mě že nejde získat více mincí nebo tak škoda tam nechat zbytek odměn je to trosku nedomyšlené
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce za jedno šlechtění za 1 SK a jedno šlechtění za 2 SK a akce je hotová :), jsem ráda, když půl dne nejde internet
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na akci se mi líbilo,že spotřeba SK,když jsou šlechtěnci ve stodole,byla opravdu minimální!!:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.