Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak ja čakať nebudem...

    [​IMG]
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No já jo, protože v neděli mám odpolední, přijedu domů po deváté večer a tak 132 padátek z tulidomku přijde vhod ;)
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak mě z tulidomku vyskočila načechraná a hloubavá anakonda-tomu říkám šok.:D;)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zrovna plním tulidomek a jsem venku a tradičně 55

    edit naběhlo a opět vyhodilo tak takhle ne soudruzi to moje děnky nedostanete
     
    malanek70 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] hotovo
    [​IMG] a vzala som si aj jeden chlievik(snad tam bude plch) a zvysilo sa [​IMG]
    len ten kto vymyslel tie odmeny ..... noooo,nedomyslel to
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak já jsem se dostala zhruba do poloviny co má Peto121, škoda a mohla to být taková pěkná rychlá akcička.
    A už jsem opět tam, kde to bylo kolem půl třetí.
     
  7. krutor1989

    krutor1989 Pisálek fóra

    Už to zase nejde :cry::cry::cry:
     
  8. alenal

    alenal Stálice fóra

    proč mi nefunguje růžové želé na zkrácení šlechtění
     
  9. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Pořád mě to vyhazuje? Jak to jde u vás?
     
    papulice tohle ocenil(a).
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Těch hvězdičkových mincí fakt moc není - odměny jsou super, ale vyjde to jen na ždibec. To se moc nepovedlo -- pochopila bych, kdyby se hra dala točit víckrát, nebo tak něco...
    No nic. Bude picollo a doufám, že se tentokrát alespoň s jejím obsahem pochlapili.
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Komplet hotovo, jdu se podívat, kam všude vysadím tajemno a kam umístím Piccolo. Ani jsem nepočítal, kolik odznaků mi zbyde, SK mám přehršel.
     
  12. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akci mám hotovou,ale musela jsem se přihlašovat třikrát,než jsem ji dodělala.Na Piccolo bedny už nevěřím,nevím,po kolikáté mám Medvědího kámoše.Ale zas na druhou stranu už nevím,ve které akci byla odměna Piccolo a z ní mě vyskočil Florenovník,čtvrtý do sbírky.Takže naděje tady je vždycky.Druhou akci nedělám,nemám na to nervy,až farma zas pojede,jak jela dřív,tak budu i pěstovat akční.Hodně pevné nervy všem.Já si budu v klidu pijánko chovat zvířátka.;):);)
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    domček bol plný od minulého roka za 1SK ... tak konečne vydal svoje tajomstvá ... nič svetoborné ako obvykle:sleepy:
    aspoň hotovo na jeden záťah, ešte aj odznaky mi zostali ... nejako som nepostrehol, že sa už blížim k lvl12,
    dodával by som hádam aj do 20-ky :D:D:D, vzal som si Piccolo, nejaké stomy a SK
    PS: nedalo by sa to nejako resetnúť a otočiť ešte pár zvierat ? :inlove:
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, vzala jsem si bednu, 2x skoroplcha a SH. Zbyly 3 mince.

    [​IMG]
     
  15. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Také hotovo, Piccolo a 6x Vafle už zrají, snad padne Dřezovec konečně :)
     
    Trepifajksl, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    takto to fakt nejde..slachtence fuc,,SK v pytli,,odznaky asi numizmatik si vzal a este k tomu sa to zaseklo na 6 a konec,,tu uz neotvori ani sam pan...klient sa mi sam odinstaloval s plochy a vobec,,keby som sa mala k tomu vyjadrit asi by ma uz fakt nepustili k farme ani z anonimnej IP

    ked toto nebude urobene,,pocitam ze dlhu trvanlivost tato hra nebude mat a moja penazenka sa uzatvara..
    [​IMG]

    to bola rychlost opravy,,ze RT vrele diik:music:modici co maju poradu???;)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    co se zase děje,pořád mě to vyhazuje a píše to chyba 504 nebo 502,takhle se na to vykašlu,jsem senior a nemám na to nervy!!!!!!
     
    malanek70 a krutor1989 tohle ocenili.
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    toto je fakt neskutecne se na to muzu .....
     
  19. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Taky mi to opět spadlo. Celé odpoledne v pytli.
    Tak to střídavě najíždní, ale jde to hodně pomalu. Fakt pakárna.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    A je to tady. Opět se nedá přihlásit do hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.