Historky ze stáje (6.1. - 11.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Počítal jsem to, je to 4x72=288 hvězdičkových mincí. Je to sice víc než tebou zmiňovaných 240 mincí, ale na věci to nic nemění. Zaráží mě, že prakticky není možné využít hvězdičkové mince beze zbytku, protože 288 hvězdičkových mincí nelze dělit 5 (každá z cen je dělitelná 5).
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @jan.svatek - Jojo díky někde mi uniklo 48 mincí :D Pak jsem se podíval znova a už jsem to viděl. To co píšeš mi taky nejde do hlavy ale spíš mě štve že tu neni možnost získat všechny odměny kdyby nechtěl bednu tak možná mohu získat víc odměn ale pokud bednu chceš už je na tobě co si vezmeš to se mi moc nelíbí ale co nadělám :D
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    pozri si prispevok od skali #13,mas to tam pekne vysvetlene
    z tych troch moznosti si mozes vybrat jednu,nie vsetky,zalezi na tebe ako to vyuzijes. tiez budem dodavat ako skali a odznaky co mi budu chybat si doslachtim podla potreby
    viac ma trapi ako to zase zvladnu ti hore,ked budu dve akcie naraz :oops:, snad nesklamu a zas to bude haprovat a zaciatok bude posunuty xDxDxD
     
  4. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, tuto akci si nenechám ujít, jen ji tentokrát budu mít roztaženou na několik dní, dnes si udělám jen to na co budu mít po sklizení tulidomku a využití hnědých prasat, albínu a jiné havětí, žlutých žab mám tolik, že mám obavu, že dostanu žloutenku jen co je vidím, zbytek pak pokud budu potřebovat došlechtím až 10.1 po 14.hodině, ať plně využijí padátka pro obě akce, tedy jen pokud to do té doby vydržím, protože trpělivost není má parketa a často prohrává boj s rozumem.
    Všem přeji, ať se Vám daří
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xDxDxDxD a nesklamali
    ono to zase nejde xDxDxDxDxD
     
  6. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Ahoj,že na výběr je vždy jedna možnost ze tří je jasné ale myslím že dotaz od bropyk byl položený jinak. Proč za dodání dvou odznaků jsou dva body a za prémiovou dodávku jednoho odznaku (vyznačeno tučně) jsou tři body ?
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A je to tu!!!:cry: Nemohla by byť ešte desivka?? Už sa mi nedá ani prihlásiť!:music:

    Prihlásený som bol,tak ma jednoducho vyšmarilo z hry a koniec!No,uvidíme.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
    Trepifajksl a romanafa tohle ocenili.
  8. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Paráda, začátek akce a opět se nejde přihlásit do hry.;) :cry::D


    Edit: ve flashi jsem se dostal na 55% a pak mne to vykoplo a klient dopadl takto: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
    romanafa tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ale probíhají změny, z chyby 504 je chyba 502, 504, 502... 8)
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ako som uz pisala v inom vlakne- nesklamali a hra je tym padom nehratelna
    je to des a hroza,stiahnuty klient sa uz na to nemohol pozerat a siel do sveta,snad najde opravara co to opravi xD
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Možno okolo 5 -6. hodiny večernej to nabehne...;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No jdu se dívat na seriál a občas zkusím, jakou chybu mi to nahlásí xD Nebo třeba pojedou ovečky s kolečkem, to je taky změna ;)

    EDIT: tak hra se načetla (ve flashi), skončila na 55% a ovečky jedou...
     
    alexandrakerulova00 a romanafa tohle ocenili.
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Stihol niekto aspoň padátka,ako to padá?

    EDIT: Asi ani na fórum sa veľa ľudí nestihlo prihlásiť,lebo je tu zvláštne ticho!
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. emkopa

    emkopa Pilný autor

    ja by také šlechtil kdyby šlo se přihlásit na farmu a neskušajte mi radit že mám vyčistit počítač. :)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, tady moc nenapadá, jen odznaky, padá vedle... ;) Tady bude hotovo razdva (pořádně jsem si přečetla požadavky na akci), protože mám naplněný tulibarák za 1 SK. Ale asik počkám s plněním do neděle, protože budou padat ze šlechtění padátka do jednodenní akce. Zvířátka jsou tam už tak dlouho, že pár dnů navíc vydrží :)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  16. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    stihla jsem akorát sklidit stonek a mazlíky a chyba, po půl hodině se zapla farma a naskočilo 55% ale stihla jsem se aspoň přihlásit na forum
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - ale veď zo šľachtenia padajú veci len v 5.deň,nie?

    Áno,až v 5. deň sú padátka aj z chovu- šľachtenia.Zajtra nie.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Tak už jsem přihlášená,farma jede,přes klienta.Tak houby.Přihlásit jde,ale to je asi všechno.V tulidomku jsem chtěla sklidit a žádná reakce.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám sklizený šmajchdomek, ale zamrznul. Odznaky mi to dalo, ale znovu natulit nová zvířata už nejde. Takže se na to můžu vyignorovat.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto, však jsem psala, že tady počkám do neděle, to je pátý den ve vedlejší akci.
     
    alexandrakerulova00 a Peto121 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.