Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj stonek je v nebi od včerejška,akce pohodová,bez stresu že to nepadá,ted dokončím posledního čuríka do dospělosti a mohu odpočívat...(tedy relativně,protože je třeba dopěstovat do stodoly):inlove:
     
  2. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Hufff pár dní jsem tu nebyl a na akci zapomněl :/ Takže stonek snad bude zítra před skončení akce.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Celkom som bola prekvapená, že akcia ešte frčí. U mňa ukončená v sobotu ráno, čo je vážne nezvyk. Vždy dobieham na poslednú chvíľu s vyplazeným jazykom a teraz pohoda a klídek. No naparádu :)
     
    MatysekKamilek, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Broskyňa: gratulace, máš štěstí, že nebydlíš v blízkosti dvou velkých měst, mně asi rostliny utíkají na duhový pochod, pořád jich mám málo ,-)))) proto jsem psal, že duha má ráda teplo nebo obráceně .... a žádnou historku ze stáje jsem se zatím nedozvěděl i když, lepší je někdy nevědět ,-)))
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahoj, hotovo od soboty, mohlo být dříve. ale byl jsem na mecheche. To bylo důležitější, než trčet u počítače a hlídat sklizeň. Udělal jsem je až do mrtě...
    Kdy, že je další akce?
    Po poli honím proso s bobem a jahodami a fazolemi,, o mezi tím ještě musím najít místečko na orchideje...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    milá bursuk, soucítím s Tebou, je to těžké, ale alespoň se drž a přej příteli, že už má pokoj a klid. Akci jsem nedělala, protože jsem byla na dovče.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. herda21

    herda21 Expert fóra

    papulice: dokončím posledního čuríka do dospělosti a mohu odpočívat...(tedy relativně,protože je třeba dopěstovat do stodoly):inlove:

    Miluji úsměvné překlepy - vždy vykouzlí dobrou náladu :)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak alespoň jsem ještě vylepšil celého kozla na levl 2 z levlu 1 nevím jak jsem to dokázal asi jsem měl hodně množství jahody a teď pěstuji fazole
    Nakonec jsem si to prase vylepšil na levl 3
     
    Naposledy upraveno: 28/8/18
    mašlička595 tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čurík asi není překlep, u nás ho tak nazývá hodně lidí ,-))
    Hotovo, půl hodiny před koncem ,-) předuhováno končí...

    Edit: herda21: no fakt ,-)))) a hlavně divoká prasata, jo je to legrační.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/18
    Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tak, a je to.... :) Právě jsem dovedla k dospělosti poslední zvířátko. To mi to ale hezky vyšlo. :) Nijak jsem s tím nepočítala....
    Gratulka všem, kteří zdárně dokončili a že se některým nepodařilo? Inu, na tom svět přece nestojí.
    Přívětivý den :)

    Pitrýsek47: fakt? to jsem nevěděla... Stejně mi to přišlo úsměvné. :)
     
    Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    byla to akce na pohodu,až na to Proso xDxD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.