Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Zravím farmáře, já akci ani nezačala,neb jsem tu nebyla dva dny:(Proč? protože můj přítel Standa,po necelém měsíci na JIP ARO V Opavě umřel:cry: Nechápu,že když ho v sobotu přijali, večer ho dali do umělého spánku a teprv, 6-stý den ho vzali na CT a hned na oparaci, kde mu zjistili PRASKLÝ ŽAL. VŘED který mu udělal díru do žaludku velikosti desetikoruny-to znamená,že mu v dutině břišní dělal bordel- sekret celých 6 dní a odešly játra, ledviny, slinivka atd, Běhen 16-ti dnů ,prodělal ještě další dvě operace, týden trvalo, než se probudil z umělého spánku,mozek vypadal ,že je v pořádku,ale nehýbal rukama:(no a ty střeva se nehojily a nehojily:(Přesně za deset dní, jak nás lékař upozornil,že po operaci by se měly střeva hojit, bez střev člověk nemůže žítDesátý den ho poslali na jip Chiru v poledne a večer umřel,myslím si,že ho odpojili,když se ty střeva nechytly a nehojily... Tuto akci jsem ani nezačla, neb jsem nebyla na netu, nebyl čas:(v poslední akci mi chyběla hodka,abych dokončila akci /byla jsem v práci/ Pohřeb jsem zvládlaa čeká mne mnoho vyřizování.. Kdo se zůčatnil akce a zdárně dokončil gratulka
     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    bursuk - to mě moc mrzí že přítel zemřel. :( S nemocnicemi a lékaři máme podobné zkušenosti. Přijde mi, že v dnešní době je velmi dostupná diagnostika i léčebné postupy, ale regulace pojišťoven a neochota léčit nás hází zpět do středověku což je škoda. Kdyby vše fungovalo jak má, ubylo by zbytečných prodlení v léčbě. Ale s tím asi nic nenaděláme, jen si můžem postěžovat aby nám bylo líp. A to tu taky děláme. Přeji ať je ti brzy lépe na duši.
    ------------------------------------------

    Akci jsem dnes dokončila. Prosa to teda sežralo neskutečně, akční mi zbyly ve velkém, ale hlavně že mám hotovo. Teď ještě musím dovyužít požitou MJS k dopěstování prosa a spol, takže plán pro pole je na nejbližší dny jasný. Akce jako taková nepotěšila ani neurazila. Prostě jen pěstovačka, což není moc záživné, ale zase nebyla padátka a počty akčních taky nebyly závratné. Takže spíš asi dobrý.
    :music:
     
  3. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    bursuk59, príjmi moju úprimnú sústrasť. Je mi ľúto Teba a aj Tvojho priateľa. Žiaľ, je pravdou, že čím vyspelejší systém diagnostikovania, tým horšie je dostať sa k liečbe :(. Je škoda človeka, ktorý mohol žiť a robiť radosť svojim blízkym a umrel na takú "banálnu" diagnózu, s ktorou si dali lekári rady aj pred 30 rokmi...

    K akcii - ide to pomaly, ale iste. Nemenila som zabehnutý systém na farme, preto som pomalšia, sle ku koncu sa zdarne blížim.
    Prajem príjemnú dobrú noc.
    Ľubica
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Hotovo! Pohodová hra.
     
  5. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Od včera večer hotovo, zbylo od každé kytí přes 20 ks.
    V pohodě a klídku se akce zvládla.
    Hezký den všem.
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    akce pohodová,od včera už pěstuji bílé růže do úkolu a na děsivce hotovo od minule ,takže syslím a tvořím slušné zásoby na případnou novou úlohu.postupy se ustálily na 3-4 dny a na baha 5-6 dní.,hlavně stonek dává hodně BZ
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Tak tedˇse věnuji děsivce Bursuk upřímnou soustrast.Je hrůza jak je na důležité věci vždycky dost času.Je smutné že důležitější než lidský život jsou poslední dobou peníze.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/18
  8. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    akci jsem taky dokončila v pohodě.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Hotovo, akcia je kompletná, vrátane 12. levelov u všetkých postavičiek. :)
     
    Naposledy upraveno: 26/8/18
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste v noci s pomoci jednoho SH jsem doplnil jednu chybejici macesku a bylo, pak dat stonek a dekorky na uvolnena mista z cistky (presunuti mazlici) a dobry... taktika dvou kytek se vyplatila, mene neporadku a jistota ze se clovek trefi...
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem 2-7-8-3 začínala jsem až v pátek a nestihnu, to už je druhá soutěž za sebou. Další stonek bude šedivý:cry::p
    Díky bonusu z kola štěstí se mi dnes ráno-pondělí- stonek podařilo dokončit;):p
     
    Naposledy upraveno: 27/8/18
    burds, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bursuk: Je mi to líto a mám pochopení. Škoda, že ta naše medicína je na tak špičkové úrovni, že nakonec člověku ani nepomůže.
     
    hrabenka1951 a burds tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stonek je rozvětvený o další řádek, stav 12-9-10-9. Ještě dopěstovat pár duhových příšerností a bude to komplet :)
     
    burds, Jonsdorf a dasa1143 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak tedy i já...
    Já řádkuju od včera.
    Co taky čekat jiného od střední obtížnosti.
    Ceny bídné tak i řádek samotný.
    Kdybych žil v Brně byla by to jako v tom filmu.
    Ještě že žijeme v "s" okolo "v"

    Všem přeji úspěšný a pohodový nový týden.
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Takže všechna zvířata levl 1 dalo to zabrat vypěstovat to ale akci nedokončím gratuluji všem co to dokončili
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pred chvíľkou som už aktivoval stonku.Ráno pozbieram poslednú várku ruží a potom hor sa plniť do stodoly,kým nebude ďalšia akcia:D;);).
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Stonek nakonec mam, ani to nebolelo, ale uplne to nedokoncim, motivace neni, odmeny mne nezajimaji.
    Bursuk59 - je mi to hrozne lito, prijmi mou uprimnou soustrast. Loni umrela manzelova mamka, kterou jsem brala jako mamku vlastni... a farma mi dost pomohla tohle obdobi zvladnout, zni to teda hrozne, ale byl to unik z reality, ktery jsem dost potrebovala.
     
  18. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    ahoj .akce hotovo taky nic moc dokončit až za stonek ale nakonec se podařilo.
    Bursuk59 - přeji hodně sil, znám to loni mi takto zemřel manžel, bylo to náhlé a byl ještě poměrně mladý..... i když další období bude dost těžké, musíš to zvládnout. Nejhorší jsou všechny ty zařizovačky, opakované návštěvy všech možných úřadů atd.
    Farma je na ty problémy dobré odreagování.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak nakoniec som dokončil aj ja - 12,12,12,12,ale toto bola prvá akcia,v ktorej som napestoval cez 35000 ks akčnej!Do takýchto akcií sa ani nepúšťam,ale teraz som to dal.Všetkým hodne zdaru!
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Příjemné poledne dnes si asi vylepším prase ať se mi odemkne kozlík bude to zázrak pěstuji růži na prase
     
    Peto121 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.