Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo , stonek stonkuje . S použitím jen vody na malých polích , tak to jsem nemyslela , že to dám tak brzy . Hezký den .
     
    radyn.m, karbar a evainfo tohle ocenili.
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj tak nevím zatím akci jedu a v půli dodávek se mě totálně seká kytka a nic jsem na kole a opět kolo se pořád točí a nechce přestat a to jsem pc vyčistila a stále musím znovu do hry a opět už aspoň 2x se to opakuje ach jo jinak akce dobrá jen zásoby musím trošku dohnat mnoho zdaru. Janča
     
    Naposledy upraveno: 25/8/18
    burds tohle ocenil(a).
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký duhový večer :) tak já ještě hotovo nemám, ale pomalu to jde, jen to počítání ... nebylo moc času a hlavně to kuře už vypadá hodně nemocné, že by z hladu? xD no už se na něho chystám a snad do rána vydrží [​IMG]


    [​IMG]
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Zatím doděláno 1 a 4, ty prostřední dvě kytky jsem z nějakého záhadného důvodu měl nejdřív. Tak už jen dopěstovat první a čtvrtou a dodat to. No a pak zase doplnit zásobu ve stodole, kterou mi akce mírně vycucla :) Zejtra to bude
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pes a prase na levlu 1 zatím mám všechna ta zvířata na akční rostlinu ještě je dost času a můžu to dohnat moje současné úkoly u zvířat
    Kuře:jsem na 5tém políčku v levlu 0
    Pes:levl 1 (dnes se mi odemkl)
    Kůzle:levl 0 zatím
    Prase:levl 1 právě jsem ho nakrmil fazolemi tak musím někoho dodělat ať se otevřou vrátka pro prasátko ze stáje
     
    Peto121 a romana34 tohle ocenili.
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, stonek stonkuje a akce splněna až do vítězného konce, ze všech mláďátek jsou zdatní dospělí jedinci. Frčelo to jak namydlený blesk, sám jsem to takto rychle nečekal.... takže teď se vrhnu na dopěstování toho, co jsem vynaložil na tuto akci a pak se budu věnovat děsivce - škoda jen, že není delší. Držím pěsti těm, co ještě dopěstovávají to duhové nadělení a nemají splněno.
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, zatím 10-11-8-11. Odpoledne bude stonek. Zatím jsem nepočítala, sázela jsem co chybělo- ale už začnu.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/18
    evainfo, burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. burds

    burds Titán fóra

    Zatím mám všechna zvířata na 10.Kytka se mi také pořád točí už jsem několikrát restartovala.Dneska to určitě hotové mít nebudu.
     
    Druid.Panoramix, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  9. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Vždy když běží Renzo tak mě farma taky zlobí. Stále musím restartovat.
    Za 2 hod.sklidím poslední tulipány a bude hotovo.
    Hezký u nás pršavý den všem.
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stonek jsem ráno aktivovala, odpoledne dokončím celou akci, posílám pozdrav z Jánských lázní, je tu bezva
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Gratulka všem hotovsonům, my jdeme něco dělat ven, dokud je to mokré a vcelku dobře se bude hrabat v hlíně, že....
    No a ještě dotaz... proč není otevřena diskuze k děsivce?o_O Nebo jsem něco někde přehlédla? :oops:
     
    zejdy66, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Hotovo :). Teď musím dopěstovat plodiny do stodoly. Zásoby jsou k :cry::cry::cry:.
     
    zejdy66, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si idem svojím slimačím tempom.Psíka už mám hotového za hodinu bude kura,kozliatko zajtra a švinka tá by mala byť v pondelok.Kto máte hotovo gratulujem a kto nemá ešte je do konca akcie času habakuk.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To kuře je Otesánek... toho prosa, co bylo ve stodole... všechno spucovalo a ještě musím dopěstovat xD Chtěla jsem nejprve počkat, až budou ve stodole všechny duhové nesmysly, ale... alespoň budu muset začít počítat i já, nemůžu nechat všechno na odborné farmářské pomoci :) Současný stav 8-7-4-5.
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zostávajú mi posledné 2 zbery dúhových ruží a zajtra ráno bude hotovo. :) Stodolové rastliny som dopestoval tak nejak priebežne.
     
  16. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak stonek už pracuje. Ještě poslední kolo pro prasátko a bude to na 100%. Šlo to rychle, pohodová akce, ale stodola je vypleněná.
     
  17. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    Stonek hotový,vracím farmu do normálu
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak už taky hotovo :) supr akcička.
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ahojky u kůzlete jsem dnes úplně od začátku dodal sedmikrásku a chybí mi ještě jí dodat jednou a kozlík bude spokojený a půjde se vyspat ale moc toho asi nenaspí protože mám naplánované ještě kuře

    Kuře potřebuje růže
    Kůzle potřebuje sedmikrásku
    Pes toho potřebuje hodně
    Prase to ještě spí a doufám že se zítra probudí včas na snídani nebo svačinu někdy dopoledne doufám
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,mám také hotovoxD super bylo,že nebyly padátka.Přeji všem brzké dokončení;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.