Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Katule - tady je důležité udržovat levely zvířat na podobných číslech, takže když máš rozdíl 0 až 3, tak to už je dost. Když totiž třeba ty 3 zvířátka dokrmíš až na konečný level 12 a to poslední budeš mít například jen na 5, tak už ho do dalšího levelu neposuneš, protože se ti uzamkne, a ty ten zámek nebudeš moct posunout na další zvíře protože už budou dokončená. Nevím jestli to píšu srozumitelně, ale prostě být tebou, tak se snažím to zvířátko s nulou dorovnat aspoň na dvojku ať nemá takový rozestup od ostatních.
    Edit: Šedý text neplatí, myslela jsem si to špatně.

    Já jedu pomalu ale jistě, zatím mám u všech jen 1 až 2 levely, ale ještě jsem dnes dorozpěstovávala. Navíc se mi nějakých zázrakem na druhé zatočení podařilo 100% do stodoly, takže od zítra už to pofrčí až budou lítat chlupy.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/18
    radyn.m, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Zprvní strany :
    Pokud se stane, že hráči zbude k vylepšování už pouze jedna postava, při postupu na další level se neuzamyká a hráč může plynule pokračovat v dodávání zboží.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Krásná představa, duha má taky ráda teplo nebo teplo duhu?

    Něco z akčních jsem zasadil, sklidil, ale vše duhové (bléé) chtělo by to kupónky abych jich tolik neviděl ,-))))

    Edit: Prepperka: je to jasné jako duha při větším dešti a sluníčku a on si někdo stěžoval, že není jasno? ,-))))) ááá Katule, tak trochu, ale jede správným směrem ,-))

    To štěně vypadá jak prase ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 23/8/18
    evainfo, Honzulka05 a duna.duna1 tohle ocenili.
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    timonek - no jo, dík za upozornění, to jsem přehlídla, ve svém příspěvku to škrtnu ať to někoho neplete

    Edit: V tom případě mi teda moc není jasné co by na tom někomu nebylo jasné, už při téhle minulé akci jsem myslela, že v tom tkví ten háček na který je potřeba dát pozor. Když ne ani tohle, tak to už nevím proč by to plnění někomu dělalo problémy.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/18
    timonek. a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, vy tedy jedete. Já mám zatím jen 5830 macešky a 7141 tulipánů + 2 plochy budu sklízet za půl hodiny a mám zasety 3 uvolněné plochy na farmě- rovněž tulipán. Na baha pak dám macešku a ráno si spočtu, kolik jí ještě potřebuji do 7200 kusů. Pak pojedu už jen tulipán do stavu 25200 a pak to teprve vhodím do úkolu. Stav 0/1/0/1 odpovídá splnění dodávek ze stodoly.
    LadyBird38 - nelze pěstovat jen jednu kytku. Vždy alespoň dvě. Časově i kombinačně to vychází právě na macešku a tulipán. Ten jde totiž plnit ke třem zvířátkům a maceška jen k jednomu. K tomu ale zase nejde ten tulipán...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek: Ale to prase vypadá furt víc jak prase. mmch: Ty neznáš ráci prasopes?xD
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Á šmitec,haluz v nebi,zbytek pojedu na jedné ploše.Musím dopěstovat co jsem tak výhodně odprodal.
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) stonek maká ... stav 11 - 9 - 12 - 12, takže se mohu vrátit postupně k doplnění stodoly a tzv. expertním úkolům...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ze směsi duhových květin mi vůbec není příjemno na oči. Pěstuji všechny druhy v závislosti na tom, kdy
    a jak jsem u PC, aby nebyly velké prostoje.
    Pokud jde o duhu, nevím, jestli má ráda teplo a naopak, ale viděl jsem ji i v zimě. Její vznik jsem
    podrobně nezkoumal. Každopádně je na pohled příjemnější, než to naše kvítí tady.
    K vidění mi zbývá ještě noční (měsíční) duha a převrácená (možná, že je to ta zimní).
    Nedoufám, že by se mi někdy povedlo je uzřít.
    Přeji vám krásný duhový den.
    :)
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak mám duhovou řádku stonku aktivovanou a farma i baha zase najíždí na syslící mód. Nehotových úkolů je habakuk a číslo narůstá každým poskokem v levlech. Jára
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Záleží na tobě. Dá se to zvládnout se dvěma (žádná kytka se nedodává všem zvířatům).
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, jedu si po svém ( ano, díky makak-magot bych mohl jet na dvě rostliny) na čtyři rostliny a jsem na tom takto:
    12-9-7-5. Ty kratší jsou perfektní na den a ty delší mi zase vyplní noční prostoj ( už jsem líný dávat si budíka na dvě či na tři ráno, abych mohl otočit akční kvítí). Akcička jede jak po másle, nezdržují pajdátka, takže ať se daří všem, i těm, co jednou pomaleji.... neříká se náhodou, že pomaleji dál dojdeš? ;):) Jara268, o nehotových úkolech bych mohl napsat dlouhý román, to by mohly být i další "Sňatky z rozumu".xDxD
    Zdravím pechfóglovou, výraz kočkopes to bych věděl, kdysi byl takový pořad pro malé děti a já tak nazývám takové to malé zježené nic, co mají někteří na vodítku a říkají tomu jorkšírák anebo čivava. Ovšem prasopes - to pro mě něco nového. Ještě bych taky věděl, co vznikne, když se zkříží prase se včelou. ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 24/8/18
    radyn.m, evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Druid.Panoramix,
    prasopes je chudák pes, kterého páníčci vykrmili do podoby jatečního čuníka.
     
    radyn.m, Y_n_O a Medvánek tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Druid.Panoramix: jj, pracovitý člověk, ale sv..ě. :)
    Jinak studuji, jak vám jde akce, sama ji nejedu, nějak odpočívám. Nechce se mi do ní. Ovšem všem držím palečky, aby měli z akce,, to po čem touží...
    Pěstuji si do expertních úkolů, podařilo se mi dodělat Zimotřas, na Baha mám časovku Dřevo. Pak je tam část úkolu Nemocná sopka a problematická zástěra, časových... Tak uvidím do čeho se pustím...

    No a snad teď o děsivce otevřu poslední část houbolesa....:p
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    MatysekKamilek - ano,ano vznikne malý český človíček, který je pilný jako včelička, ale v podstatě je to pořád ještě prase. ;) Akce jde dobře a je to celé tak nějak na pohodu. Ale vidím, že i Ty jsi našla svoje políčko, které je třeba ještě obdělat, sklidit a pustit se do dalšího políčka.... tak ať se daří. Tak já mám Houboles už otevřený celý a tak se podívám po nějakých nedokončených děsivkových úkolech.
     
    radyn.m, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Lidičky, farmáři.
    Jsem tu opět mezi Vámi, zase jen na chvilku.
    Co chodím do práce, jsem ráda, že ty akce stíhám.
    Je to mazec, dochází mi Zuzi i Supr.hnoj.
    A to jen kvůli tomu abych udělala akce.
    Na plochu kde nesázím, jsem dala dekorace, pro jejich získání - ale ta doba to je děs!
    Dělám v kovošrotě, takže přes mobil se přihlásit je veliké umění.
    Asi to ten signál na data, ty kovy ruší.
    Nevím.
    Takovéto akce kdy nejsou potřeba pajdátka mám ráda.
    Mám dodáno na 6-5-6-7.
    Času je sice ještě dosti, ale jezdím i s kamarády na tremping. Občas se stane, že jsem bez signálu.
    No a to je potom fofr a prosby.
    Hodilo by se mi více podobných akcí.
    Tento víkend opět odjíždíme neznámo kam a je bubu večer, asi proběhne jen okolo mně, nevím jaký je tam signál a jestli budu mít čas na farmu juknout - kamarádi- soutěže a oheň je pro mne přednější!
    Na farmu si chodím odpočinout!
    Přeji Všem hezké dokončení této akce.
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ano, ano druide, jet tuhle akci, by mi nejspíše časové důvody nedovolili... nějak jsem ráda, že stihnu 2 - 3 za den otočit na baha kratší květiny, počítat a pěstovat kytky do aktuálního úkolu bych asi nedala.
    Tak nějak dám do kupy tu časovku.... se stromy, což večer nachystám a ráno odkliknu a tak nějak dokola.... Naše Adélka je totiž dokonalý horolezec a kam se nedostane normálně sama, tak se prostě vší silou vyškrábe kamkoliv... (mimochodem už to píšu 10 minut!! 2x jsem ji sundávala ze stolu!)
    No a k děsivce, protože potřebuji jen 100 třpytivých koulí a asi 30 fialových potfor, tak dělám také úkoly v družstvu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, plan mi narusila MJS... tedy jeji nepouziti, takze to trochu bude jinak... ale dobry, jedu na dve kytky a bude v nedeli hotovo... splnil jsem jen par ukolu, pak to tam hodim najednou, az bude na 4* 9 level, mohlo by se neco v pocitani zkazit...
     
  19. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Stonek maká od oběda, ještě jsem si vzala 40SK od čuníka a tím akci ukončuju. Stav 9-9-9-10. Pěstovat dál se mi nechce, o druhou sadu dekorek nestojím a jinak tam není nic závratného. Pěstovala jsem jen macešku a tulipány, na Baha i přes noc, na farmě jsem spánek raději využila pro bílé lilie. Kolo štěstí mi žádný bonus nedalo, pořád ho vylepšují k horšímu, teď ty bonusy ani nevidím, natož je vytočit (bonusy na BZ, stromy, chlívky, výrobny nepočítám, kvůli těm nikdo kolem netočí). Teď ještě nějaké to proso, jahody... než mi doběhnou pomocníci a pak něco hooodně dlouhého (a večer si dám Most).
     
    evainfo a karbar tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hotovo v poledne, stonek fajn, ale takhle nudnou akci jsem teda uz dlouho nevidela.
    [​IMG]
    Vsem hezky zbytek leta, vyrazime si ho o 14 dni prodlouzit do Chorvatska ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.